Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Телевизионна реклама на луксозна стока:
    - Не, не бързайте да записвате! Това все още не е телефонният номер! Това е цената.

    Коментар


    • От: Вицове

      През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 20 години назад.
      "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
        Знаете ли как казват на www в провинцията/в Бургас/?
        - “Въй въй въй”


        А знаете ли кое е провинция?Всичко което не е Столица и няма пристан на море, за съжаление обаче, нито Столицата, нито крайбрежните градове са застраховани от комплексирани провинциялисти....
        А занапред те съветвам, да не си позволяваш хумор, който не разбираш и чийто сърказъм не можеш да уловиш ...
        Око за око и светът ще ослепее

        Коментар


        • От: Вицове

          95-годишен дядка (богат, естествено), се жени за 25-годишна мадама. Мадамата си прави сметка: "прежалвам се да се оженим, той сигурно отдавна е забравил как се прави секс, а и не може, натискам го първата брачна нощ - инфаркт, отървавам се от него, и гушвам парите".
          Женят се. Първа брачна нощ. Мадамата поляга очакващо в леглото. Дядката се появява - на огромния си член е надянал дебел гумен презерватив, запушил е носа си със щипки, а в ушите си е сложил тампони.
          - Какви са тия работи? - пита младоженката с тревога.
          - Две неща мразя на тоя свят - отговаря младоженеца - женски викове и миризма на изгоряла гума.

          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Вицове

            Младо семейство,очакващо дете, отива на консултация при лекаря.
            Мъжа :
            - Докторе, как стои въпроса със секса по време на бременността?
            Доктора :
            - По време на първите три месеца - няма никакви проблеми, вторите три - само кучешка поза, а в последните три - само във вълча.
            - Каква е тази поза?
            - Лежиш до жената и само виеш ...
            LZ1ZAH

            Коментар


            • От: Вицове

              до дупката лежиш!?!?!?
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от jelio_kz Преглед на мнение
                Медведев се обажда на Путин. Звучи супер ентусиазиран:
                - От "Кока кола" се обадиха. Дават ни 100 милиарда, за да си сменим знамето - да стане червено и в долния десен ъгъл с малки буквички да пише Coca Cola.
                - Мммм, много добре. Провери кога изтича договора с "Аквафреш"
                От компанията "Кока-Кола" звънят на Путин: - Господин Путин, как смятате дали не е възможно Русия да си върне червеното знаме, а само долу в десния ъгъл със съвсем дребни буквички да пише: "Always Coca-Cola"? Съответно, за това ще получите огромна сума пари...
                - Извинете, но не мога да отговоря на този въпрос, без да съм се посъветвал с правителството..
                Путин затваря телефона и звъни на Медведев:
                - Ало, Дмитрий, аз съм. Абе ти спомняш ли си случайно, кога ни изтича договора с "Aquafresh"...


                В тоя ред на мисли - на англичанин, когато му кажеш виц, винаги го разбира, но никога не се смее. Немецът никога не го разбира, но винаги умира от смях. Българинът казва: "Аааа, аз тоя виц го знам, ама по друг начин!"
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: Вицове



                  Жена ми седна до мен на дивана, докато превключвах каналите на телевизора и ме попита: "Какво има по телевизора?"
                  Аз й казах: "Прах."
                  И скандалът започна.

                  ---

                  С жена ми гледахме "Стани богат". обърнах се към нея и я попитах: "Искаш ли да правим секс?"
                  "Не", каза тя.
                  Аз казах: "Това окончателният ти отговор ли е?"
                  Тя даже не ме погледна и каза: "Да."
                  Аз й казах: "Тогава ще се обадя на приятел."
                  И скандалът започна.

                  ---

                  В събота, рано сутринта, станах тихо, облякох се, направих си обяд и тихо отидох в гаража.
                  Закачих лодката за колата и бавно потеглих. Имаше силен вятър.
                  Включих радиото на колата и в този момент казаха, че целият ден времето ще е лошо.
                  Върнах се обратно в къщи, тихо се съблякох и легнах в леглото.
                  Погалих жена си по гърба и прошепнах в ухото й: "Времето навън е ужасно!"
                  Моята, от 5 години любима жена, отговори: "Да, представяш ли си, глупавият ми съпруг отиде на риба в това време?"
                  И така започна скандалът.

                  ---

                  Сутринта направих катастрофа с една друга кола. Отбихме отстрани на шосето и другият шофьор бавно излезе от колата си.
                  Знаете как понякога, когато сте много стресирани и най-малкото нещо може да ви разсмее.
                  Дааа, няма да повярвате, но той беше ДЖУДЖЕ !!! Засили се към колата ми, погледна нагоре към мен и извика:
                  "Не съм щастлив!!!"
                  Погледнах надолу към него и попитах: "Добре, кой от седемте си тогава?"
                  И така скандалът започна.

                  ---

                  Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина:
                  "Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди."
                  Купих й кантар за баня.
                  И така започна скандалът.

                  ---

                  Като се прибрах снощи вкъщи, жена ми настояваше да я заведа на някое скъпо място. Заведох я на бензиностанцията.
                  И така започна скандалът.

                  ---

                  Отидох в пенсионното да си подам документите за пенсия.
                  Жената на гишето поиска личната ми карта, за да провери възрастта ми.
                  Проверих всички джобове, нямаше я. Явно я бях забравил вкъщи.
                  Казах на жената, че много съжалявам, но съм си забравил личната карта и ще дойда по-късно.
                  Жената каза: "Разкопчайте си ризата." Разкопчах я, при което разкрих побеляла къдрава гръд.
                  Тя каза : "Побелялата коса на Вашата гръд е достатъчно доказателство за мен." и прие документите ми за пенсия.
                  Когато си отидох вкъщи, възбудено разказах на жена си какво ми се случи в пенсионното. Тя каза:
                  "Трябваше да си събуеш панталоните. Щяха да ти дадат и инвалидност."
                  И тогава започна скандалът.

                  ---

                  Жена ми и аз отидохме на среща на съучениците. Аз непрекъснато наблюдавах една пияна жена,
                  поглъщаща питието си на съседната маса. Жена ми попита: "Познаваш ли я?"
                  "Да,", казах аз, "Тя е старото ми гадже. Разбрах, че е започнала да пие, след като сме се разделили и оттогава не е изтрезнявала."
                  "Господи!", каза жена ми, "Кой би повярвал, че някой може да празнува толкова дълго време?"
                  И тогава започна скандалът.

                  ---

                  Заведох жена си на ресторант. Сервитьорът, по някаква причина, взе първо моята поръчка.
                  "Телешка пържола алангле, моля."
                  Той каза: "А какво ще кажете за "лудата крава"?"
                  "Тя сама ще си поръча."
                  И тогава скандалът започна.

                  ---

                  Жена ми стоеше гола в спалнята, гледайки се в огледалото. Не беше доволна от това, което вижда, и каза:
                  "Чувствам се ужасно. Изглеждам дебела и грозна. Имам нужда понякога да ми правиш комплименти."
                  Аз й казах: "Зрението ти е почти перфектно!"
                  И така започна скандалът.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
                    Знаете ли как казват на www в провинцията/в Бургас/?
                    - “Въй въй въй”


                    Първоначално публикуван от binky Преглед на мнение
                    Знаете ли какъв е сайта на Петър Стоянов?
                    - www. Петър Стоянов. кон
                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение

                    В тоя ред на мисли - на англичанин, когато му кажеш виц, винаги го разбира, но никога не се смее. Немецът никога не го разбира, но винаги умира от смях. Българинът казва: "Аааа, аз тоя виц го знам, ама по друг начин!"
                    А сайта на Али Агджа знаете ли го?

                    wajwajwaw.papata.net (net да се чете на руски)
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Чапаев на изпит по математика,
                      питат го: Колко прави 0,5 плюс 0,5?
                      Той вика: Цялата ми душа казва че прави 1 литър, ама не мога да го изразя математически.
                      LZ1ZAH

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Мъж и жена отишли на разходка в планината. Стигнали до един кладенец на желанията. Жената се надвесила и паднала в кладеница, а мъжът казал:
                        - Абе, тия желания много бързо се сбъдват!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Обажда се един мъж на жена си,която е в командировка:
                          -Жено мъчно ми става.
                          -Не се безпокой,мъжо,аз съм с един на който му става лесно..........

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от hah Преглед на мнение
                            Кола с предно е като жена с малки гърди - върши работа, но няма кеф.
                            Ненасукал се той!
                            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Mетълите си тръскат главите,а чалгаджиите - задниците.Кой където му е мозъка, това тръска.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Срещат се две съседки: едната с наднормено тегло, а другата - кльощава. Дебеланата я измерва с досада и злорадо й казва:
                                - Като те гледа човек, ще рече, че в страната ни е настъпил глад.
                                Другата намръщено й отговорила:
                                - А теб като те гледа, ще рече, че ти си причината.

                                - Келнер, в супата ми има муха!
                                - Няма страшно, паяка дето ти виси от хляба ще я хване.
                                ***
                                - Келнер, имам муха в супата! Моля да я смените!
                                - Съжалявам, нямаме други мухи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X