Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Веселин Маринов получил предложение да пуснат негова песен в космоса. Условието било и той да замине с нея.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Веселин Маринов получил предложение да пуснат негова песен в космоса. Условието било и той да замине с нея.
      Навил ли се е? (с надежда в гласа)
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • От: Вицове

        Двама рибари преспиват на открито до реката. На сутринта се събуждат - единия нахапан целия от комари, а на другия нищо му няма.
        - Какво става бе, защо не те хапят комарите?
        - Ами аз се мажа с вино и се посипвам с пясък.
        - Комарите като дойдат - сядат, напиват се, почват да се замерват с камъни и се пребиват един друг.

        Летял си един прилеп, слушал си музика и по едно време се натресъл в една стена. Станал, отръскал глава и казал:
        ”Ей ще взема да се пребия някъде с тоя уокмен.”

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Навил ли се е? (с надежда в гласа)
          Ами, едва ли. (тотално разочарован) Кой след това ще пее химна? (на полицията)

          Коментар


          • От: Вицове

            Кара си един пич по магистралата и по едно време гледа, човек облечен целия в червено и му маха за автостоп. Шофьора спира и го пита:
            - Кой си ти, бе?
            - Аз съм Червения пе_ _ _ _ ст и искам да ме откарате до следващият град.
            Откарал го нашия и продължил. По едно време гледа - един целия в зелено маха за автостоп.
            - Кой си ти?
            - Аз съм Зеления пе_ _ _ _ ст и ако може да ме хвърлите до следващият град.
            Качил го нашия и продължил по пътя си. Кара си той и изведнъж гледа един в синьо му маха. Спира пича и казва:
            - Ти си Синия пе_ _ _ _ст, знам...
            - Абе ти си дай документите, пък ще видим после кой е пе_ _ _ _ст!

            Мъж пита жена си:
            - Къде беше?
            - На курс.
            - Това "с" за благозвучие ли го слагаш?
            - Не, за множествено число !!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Вицове

              "Авиокомпанията Quantas е известна с това, че е единствената голяма компания, чиито самолет никога не е претърпявал катастрофа. Навярно заслуга за това има и строгата процедура по тестване на самолетите преди полет и попълваните за целта дневници по поддръжката. В тях пилотите вписват своите забележки (З), а механиците от наземния персонал - своите отговори (О). Тъй като и двете страни се отличават с особеното си чуство за дружелюбен, но понякога черен хумор, с годините се е натрупала доста своеобразна колекция от лаконични задочни разговори. Предлагаме ви малка част от тях:

              -----------------------------
              З: Лявата вътрешна гума е почти наложително да бъде заменена.
              О: Почти заменихме лявата вътрешна гума.

              З: Нещо подрънква в пилотската кабина.
              О: Нещо беше затегнато в пилотската кабина.

              З: Има умрели бръмбари по челното стъкло.
              О: Поръчани са живи такива. Ще ги инсталираме след следващия полет.

              З: Има признаци за протичане на течност по десния колесник.
              О: Признаците са отстранени.

              З: Системата "Свой-Чужд" не работи.
              О: Системата "Свой-Чужд" никога не работи, когато е изключена.

              З: Двигател, инв. № 380-8006FAF-89-19, липсва под лявото крило.
              О: След кратко разследване, двигател, инв. № 380-8006FAF-89-19, беше открит под дясното крило.

              З: В пилотската кабина има мишка.
              О: В оборудването на пилотската кабина е добавена котка.

              З: Полетът мина нормално, но помощната система за управление при приземяване работи доста грубо.
              О: На този тип самолет няма помощна система за управление при приземяване.

              З: В момента на включване на автопилота самолетът губи 30м височина.
              О: Проверено неколкократно в хангара - самолетът държи височината стабилно.

              З: При заключване на ръчката на газта, същата се движи много трудно.
              О: Ключалката е сложена там с цел ръчката на газта да се движи ТРУДНО..., идиот такъв!

              З: Подозирам, че в челното стъкло има пукнатина.
              О: Подозирам, че си прав.

              З: Самолетът се държи странно.
              О: На самолета бе наредено да се държи прилично.

              З: Иззад контролния блок на радиста се чува силен звук - като че ли там седи някаво джудже и блъска с чук по плоскостите.
              О: Джуджето е открито. Чукът - иззет.

              З: Радарът пищи неистово.
              О: Радарът е препрограмиран. Сега ще чурулика тихо."






              - Мениджър Управление на проекти (Project Manager): човек, който си мисли, че девет жени могат да родят едно бебе за един месец.
              - Разработчик (Developer): човек, който си мисли, че за раждането на едно бебе са необходими 18 месеца.
              - Координатор на сайт (Onsite Coordinator): човек, който си мисли че една жена може да роди девет бебета за един месец.
              - Клиент (Client) - човек, който не знае защо иска бебето.
              - Маркетинг Менджър (Marketing Manager): човек, който си мисли, че може да осигури бебе, даже без да включва мъж и жена в процеса.
              - Екип по Оптимизация на Ресурсите (Resource Optimization Team): хора, които мислят, че изобщо няма нужда от мъж и жена и, че са в състояние да осигурят бебето, използвайки нула човешки ресурси.
              - Екип по Документацията (Documentation Team): хора, които не се интересуват кога в действителност ще бъде осигурено бебето, те просто ще документират девет месеца.
              - Качествен контрол (Quality Auditor): човекът, който никога не е доволен от осигуреното бебе.
              - Тестер (Tester): човекът, който винаги казва, че това не е Правилното бебе.
              - Мениджър Човешки ресурси (HR Manager): човек, който си мисли, че дори едно магаре може да роди човешко бебе, просто ако му се дадат девет месеца на разположение!


              * Ако устният секс е толкова готин какъв ли ще е писменият?
              * Ако според статистиката в света на всеки 5 минути е прегазван един човек, чудя се как издържа тоя човек толкова прегазвания?
              * Ако аз, за да заспя броя овце, какво ли броят овцете, за да заспят?
              * Ако парите са причината за всички проблеми, защо тогава се трепаме да изкараме пари?
              * Защо тичаме бързо, когато вали, след като по-натам пак си вали?
              * Щом като когато ям яйца, ми се затормозява черният дроб, тогава като ям черен дроб дали ми се затормозяват яйцата?
              * Къде са останалите части на Средният Изток? Само средата ли е останала от него?
              * Защо й викаме околна среда на онова, което ни заобикаля след като в средата сме ние а не тя?
              * Питам се докъде си мият лицето плешивите?
              * Защо нашата планета се казва Земя, след като две трети от нея е вода?
              * Ако любовта е сляпа, защо тогава бельото е толкова популярно?
              * Чудя се защо наричат Герой оня, който не е имал време да избяга?
              Последно редактирано от mmtrance; 15-03-11, 12:23. Причина: добавяне
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Вицове

                Някъде около Гюешево, двама овчари- българин и македонец, си говорят, а овцете си пасат кротко наоколо. По едно време от към македонското небе се задал един стар изтребител (дарение от България, разбира се). Македонския овчар рекъл:
                - Те тоа 'руплан видиш ли го?
                Българина:
                -Видим го!
                - Е, те още един таков имаме...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Вицове

                  Корпоративен урок:
                  Пуякът разговарял с бика:
                  -Как ми се иска да полетя и да кацна на това дърво - въздишал той - но не ми достига енергия за да махам толкова силно с крила.
                  -Защо не клъвнеш малко от фекалиите ми - предложил бикът - те са силно енергийни и хранителни.
                  Пуякът се надвесил над една от неговите купчинки и не след дълго открил, че бикът е прав - вече имал енергия и успял да достигне най-долният клон на дървото. На следващият ден, след като си похапнал още от чудодейната смес, той кацнал на по-горният клон. Най-сетне, няколко дни по-късно, пуякът гордо се перчил и вдигал врява от върха на дървото.Не след дълго бил забелязан от фермера,
                  който го свалил с един изстрел на пушката си.
                  Бизнес поука: Лайняните номера могат да ви изведат на върха, но не и да ви помогнат да се задържите там.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Енвер ходжа събрал албанския парламент и заявил, че днес ще гласуват отпускането на помощи за третия свят. Зер целия соцлагер дава, не може Албания да остане назад.
                    Мислили, мислили, и един депутат поискал думата.
                    -Предлагам да им дадем един танк. Те там се борят за независимост, водят войни, танка ще им е добър подарък.
                    Гласували, 99,9% ЗА. Ръкопляскания, викове браво...
                    Изведнъж се извисява гласът на Енвер ходжа:
                    -То хубаво решихме да им подарим танк, но е малко. Все пак сме държава, макар и бедна, решавайте какво още можем да дадем!
                    След малко се чува гласът на същия човек:
                    -Предлагам да им дадем и другия танк...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Между блондинки:
                      - Направих си втора дупка на ухото!
                      - И как е, по-добре ли чуваш сега?

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Град Перник.Местен кучкар кани приятел от далечен град да му гостува. Идва госта и пожелава да разгледа кучкарника..

                        - Ето това е много известна сибирска порода - почва домакина - виж каква стойка,каква глава и козина, какъв темперамент...
                        - Много е красиво, наистина - отговаря гостът и допълва - каква порода е?
                        - Това е Самоед...
                        - Да бе, да - клати в недоумение госта - ....Въртолет....

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Мъж събужда жена си посред нощ с чаша вода и две таблетки аспирин.
                          Жената: - Това пък за какво е?
                          Мъжа: - Ами, за да не те боли глава.
                          Жената: - Но мен не ме боли глава...
                          Мъжа (сваля слиповете): - АХАААААА!!!

                          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            блондинка в аптеката:
                            - дайте ми един оралгин, че аналгинът не ми действа...
                            ------------------------------------------------------------------------
                            Две крави:
                            -Мууу!
                            -Меее!
                            -Не променяй темата!
                            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                            Dacia Duster 4WD

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              мъжа:- Какво искаш за 8-ми март?
                              жената: - Иска ми се ябълка...нахапана...и желателно на задната страна на нов телефон...
                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Разговор между приятели на фона на събитията в близкия изток:
                                1: -Възможно ли е да стане гражданска война в България?
                                2: -Не, защото тук цари пълна селяния!
                                Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                                Dacia Duster 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X