Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Един бръснар решил, че е крайно време да посвети сина си в занаята. Започнал синът да подстригва, а старият бръснар го гледал да не сбърка нещо. Синът обаче неопитен, треперят му ръцете, все пак му е първо подстригване и без да иска порязал ухото на клиента. Бащата се ядосал и тръгнал да удря шамар на сина си. Синът обаче се навел и стария бръснар вместо на него ударил шамар на клиента.
    - Ужасно много се извинявам господине, а ти много внимавай - обърнал се той към сина си.
    Синът още по-притеснен след този случай още повече му треперели ръцете и без да иска отново порязал клиента.
    - Идиот! - викнал баща му и тръгнал отново да му удря шамар. Но синът пак се дръпнал по рефлекс и стария бръснар ударил пак шамар на клиента.
    - Много много съжалявам! Повече няма да се повтори, обещавам Ви! - казал бащата и погледнал със строг поглед към сина си.
    Той отново започнал да подстригва, но разбираемо още по-притеснен. Ръцете му вече толкова треперели, че без да иска направо отрязал ухото на клиента, а той казал:
    - Шшшт... ритни го под стола това ухо, че баща ти ако го види и двамата ще ни пребие!

    Коментар


    • От: Вицове

      Чукча при доктора: - Докторе, болен съм. Жена ми ми изневерява, а не ми никнат рога! - Няма проблем, здрав си. Това за рогата е само метафора - успокоява го лекарят. - Ох, слава богу! Аз си мислех, че е заради липса на калций!

      Коментар


      • От: Вицове

        Д-р Петров започва работа в нова болница. Д-р Иванов го развежда. Минават покрай една стая и в нея един пациент мастурбира.
        - Какво е това? - попитал д-р Петров.
        - Пациента страда от болест при която трябва да мастурбира 58 пъти дневно, в противен случай топките му ще се пръснат. - отговорил д-р Иванов.
        Продължили и в следващата стая една мед. сестра правела фелацио на друг пациент.
        - Господи! Какво става? - възмутено попитал д-р. Петров
        - Същото състояние, като предния пациент, но по-добро здравно осигуряване.

        П.П аз затова си плащам здравните осигуровки )))))))
        LZ1ZAH

        Коментар


        • От: Вицове

          Александър Бел след като изобретил телефона, и го включил видял че има две пропуснати повиквания, от Чък Норис

          Коментар


          • От: Вицове

            В кварталния секс-шоп влязал пенсионер с думите:” Момиче, недоволен съм от сексуалния си живот и данъчната политика на правителството. Имате ли надуваем Симеон Дянков?”
            Последно редактирано от cveti; 08-04-11, 21:27.

            Коментар


            • От: Вицове

              Вибратор и презерватив стоят в чекмедже.
              Презервативът към вибратора:
              К'во трепериш бе,нали мен ще изхвърлят,а не тебе!
              ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
              През нощта двама рибари били нападнати от комари. Бързо се скрили в палатката. След малко единият се показал навън, за да види какво е положението и видял да се приближава рояк светулки.
              - Ужас! - извикал той на приятеля си. - Връщат се да ни търсят с фенери!

              Коментар


              • От: Вицове

                Женски скелет в гардероб. Що е то?

                отг. Миналогодишната световна шампионка по криеница за блондинки.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Мъж с маска и автомат влиза в сграда с надпис "Банка":
                  -Горе ръцете,това е обир
                  Жена с бяла престилка навдига глава смутено зад гишето:
                  -Но моля ви господине това е Спермална Банка,тук нямаме пари :-
                  -Тогава взимай епруветките зад теб и пиииииииии..........
                  Жената леко сконфузена надига една,втора,трета и до дъноооо ги изпива
                  Обирджията доволен сваля маската и с нежен глас:
                  -Видя ли че няма нищо страшно бе Гинче а в къщи не искашшшшшшшшшш

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Tрима рибари хванали златната рибка. Тя им казала:
                    - Пуснете ме и ще ви изпълня три желания. Но тъй като сте трима – на всеки по едно.
                    - Добре, – казал първият, – имам един проблем. Аз съм шофьор на камион, постоянно обикалям из страната. И катаджиите все ме спират, все ме глобяват, все подкупи искат… Направи нещо по въпроса.
                    - Ето ти ед...на торба злато да си плащаш.
                    - Аз пък живея в блок. – казал вторият. – Пълно е с хлебарки, не мога да се отърва. Направи нещо.
                    - Ето ти една малка хлебарка. Пусни я в апартамента, тя ще избие всички останали хлебарки и после ще се самоубие.
                    - А аз живея в къща. – казал ...третият. – Пълно е с плъхове, няма отърване от тях. Направи нещо.
                    - Ето ти един малък плъх. Пусни го в къщата, той ще избие всички останали плъхове и ще се самоубие.
                    Първият рибар помислил малко и казал на рибката:
                    - Знаеш ли какво… Я си вземи торбата със злато и ми дай един малък полицай.
                    sigpic

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Мъж се връща от командировка по-рано и чува въздишки от спалнята.
                      Тича, отваря вратата и вижда жена си, която се е хванала за сърцето. Човекът решава, че е получила инфаркт и тича да набере Спешна помощ. В това време тригодишното му дете идва и казва:
                      - Тате, а чичо Иван е гол и се крие в шкафа...
                      Съпругът тича към шкафа, отваря го и крещи:
                      - Луд ли си?! Жена ми умира, а ти си играеш на криеница с детето!



                      Жена се кара на мъжа си - пияница:
                      -Не разбирам как може по цял ден да стоиш в кръчмата!
                      -Ами... защо тогава обсъждаш неща, които не разбираш?
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Питане в кулинарен форум.
                        "Може ли да се гарнират хапките с черен хайвер и сьомга с магданоз, вместо копър?"
                        Отговор:
                        "Да се задавите дано!"

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Старият лорд Джон се връща в замъка си. Портиерът го посреща с думите:
                          - Е, къде беше пак, стари глупако? По к*рви и кръчми цял ден, а?
                          - Не, ходих до града да си купя слухов апарат! Уволнен си!
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Грък сърбин и румънец хванали златна рибка.
                            - Искам в България да изригне вулкан- казал гъркът.
                            - Искам в България да стане наводнение- казал сърбинът.
                            - Искам в България да стане земетресение- казал румънецът.
                            - Готово!- казала рибката.
                            ...Гледат насред Солун изригнал вулкан, Белград- под вода, а Букурещ- изравнен със земята.
                            - ЗЛАТНА РИБКЕ, КАКВО НАПРАВИ ?!!!!
                            - ОЛЕЕ! ГЛЕДАЛА СЪМ СТАРАТА КАРТА
                            SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                            +359 0878 888 874
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Ало, пожарната ли е?
                              - Да!
                              - Тук един доктор и един полицай се бият и не знам на кого да се обадя...

                              Александър Бел изобретил телефона през 1875. Когато го включил за първи път, видял, че има две неплатени сметки към Мтел.

                              - Какви мерки вземат перничани срещу кризата?
                              - Слагат лети джанти на голфчетата си само откъм страната на дискотеката.

                              Живял някога един принц, който веднъж загубил ума си по една прекрасна принцеса и решил да я попита: "Ще се омъжиш ли за мен?"
                              И тя отговорила: "Не!!"
                              И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиeл много бира, напивал се мощно, карал джипа си в най-дълбоката кал, пътешествал с мотора си, плавал с лодката си, разхвърлял чорапи из целия дворец, не свалял дъската в кенефа, чукал слугини, приятелки и съседки, пял си под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките.
                              Край.
                              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                              No wahalla.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение

                                Живял някога един принц, който веднъж загубил ума си по една прекрасна принцеса и решил да я попита: "Ще се омъжиш ли за мен?"
                                И тя отговорила: "Не!!"
                                И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиeл много бира, напивал се мощно, карал джипа си в най-дълбоката кал, пътешествал с мотора си, плавал с лодката си, разхвърлял чорапи из целия дворец, не свалял дъската в кенефа, чукал слугини, приятелки и съседки, пял си под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките.
                                Край.
                                А принцесата цял живот тъжила за него пред турски сериали и купа с пуканки, пазейки постоянно диета, докато не станала 140 кила и не се гътнала от остеопорозна и хронична чернодробна бронхосклероза съпътствана от остра пародонтална деменсия и МС
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X