Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
    Това не е виц! Имах гадже преди много години която работеше в БТК (тогава Държавна) и на въпроса, какво работи Съвсем сериозно даваше този отговор!
    Основно правило на конфиденциалността в администацията:
    САЩ - двама души работят в една и съща агенция. Единия не знае с какво се занимава другия.
    Великобритания - двама души работят в една и съща стая. Единия не знае с какво се занимава другия.
    България - един човек работи и сам не знае с какво се занимава!
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
      Пътувам в автобуса и трябва да подам билета на човека пред мен, за да го перфорира, но как да се обърна към него на Ти или на Вие?
      Такааа, следващата спирка е последна и е в нашия микрорайон. Човекът е с цветя, значи отива при жена. Букетът е много красив, значи жената е красива. В нашия микрорайон има само две красиви жени: жена ми и любовницата ми. При любовницата ми отивам аз, значи той отива при жена ми. А тя има двама любовници Пешо и Иван, обаче Пешо е в командировка. И аз казвам на човека:
      - Иване, ще ми продупчиш ли билета ?
      А той:
      - Ти пък откъде знаеш как се казвам ?
      -Ами,изчислих...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • От: Вицове

        Някаква идиотия.

        Организирали международно състезание по над-пърдя-ване.

        Влиза при журито в една зала подбрана със специална акустика италианеца, ял чесън и морски дарове цял месец. Свалил панталона, надупил се и се изрязал мощно. На прозорците им изпаднали стъклата. Това било чудесно представяне. Журито било впечатлено.

        Следващия влиза мексиканеца, ял люто цял месец. Свалил гащите, надупил се и изкарал оглушителен тътен от който пода се нацепил и журито изпопадали от столовете, а гипсовите орнаменти по стените станали на прах. Това било най-доброто представяне, тоя почти бил спечелил първото място.

        Оставал само още един последен участник - разбира се нашенецът.
        Влиза нашия герой, дебел космат българин, с огромен и подут корем, фръцал бобец снощи. Без да сваля гащите пуснал едно съвсем тъничко ффъъъсссс.... Журито се спогледали и преценели, че това е толкова слабо представяне, че направо ще го дисквалифицират. Тъкмо председателя на журито посегнал да оформи документа за дисквалификацията и - дзвън -до ръката му, в масата се забил един пирон. Спогледали се журито и погледнали нагоре към тавана, където имало статуя на разпънатия Исус Христос на кръста, и що да видят - Исус с едната ръка си запушил носа.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Вицове

          -Тaте, кой е този Бaтмaн?
          - Един човек, който работи денем, a нощем се мaскирa, зa дa излиза по улиците.
          - Кaто чичо Гошо!?
          - Не, чичо ти Гошо е трaвестит!

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
            Основно правило на конфиденциалността в администацията:
            САЩ - двама души работят в една и съща агенция. Единия не знае с какво се занимава другия.
            Великобритания - двама души работят в една и съща стая. Единия не знае с какво се занимава другия.
            България - един човек работи и сам не знае с какво се занимава!
            Не е съвсем виц, но така звучи:

            - Ало, здрасти, кво правиш?
            - Ааа, нищо. На работа съм.

            (Не се опитвайте да го превеждате на чужденци-новобранци)

            Коментар


            • От: Вицове

              Зима,кучи студ .Ранна утрин.
              В парка се срещат двама случайни минувачи. Единият води огромна кавказка овчарка .
              - Здрасти
              - Здрасти
              - Голям студ,а ?
              - Ужас !
              - Искаш ли да се сгрееш ?
              - Е, искам разбира се
              - Рекс, дръж!...
              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
              Стефан Арзатов

              Коментар


              • От: Вицове

                То не е баш смешно.... :

                Седи си някакъв в кухнята, угрижен, умислен, ракийката му така си седи, дори не му се пие на човека. По някое време влиза жена му, облечена в най-микроскопичния си халат, усуква се около него, повдига леко и без това ултракъсата си дрешка и казва закачливо:
                - Мило, да знаеш, отдолу съм без гащички!
                Пича, дори без да вдигне поглед, само въздиша тежко и отвръща:
                - Добре бе Миче, разбрах. Утре обещаха най-накрая да дадат заплатите, ще ти купя гащички...
                ;-----

                Някакъв отива на зъболекар, яко поддут от едната страна. Гледа го зъболекаря - възпален зъб, работата зле, на вадене. Обаче пациента го е шубе, та се не знае, трепери, аха да припадне (майтапа настрана, за съм същия...). Позамислил се, поогледал се, ливнал малко чист спирт в една чашка и казва:
                - Мой човек, гледам, че голямо шубе те гони. Удари едно на екс за кураж и да го почваме.
                Пациента гаврътва чашката, цъкли се 30 секунди, след което видмо се отпуска.
                - А? А така! - доволен коментира доктора. - Дойде ли ти вече куража?
                - Дойде ми! Само някой да посмее да ми пипне зъбчето!
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  То не е баш смешно.... :

                  Седи си някакъв в кухнята, угрижен, умислен, ракийката му така си седи, дори не му се пие на човека. По някое време влиза жена му, облечена в най-микроскопичния си халат, усуква се около него, повдига леко и без това ултракъсата си дрешка и казва закачливо:
                  - Мило, да знаеш, отдолу съм без гащички!
                  Пича, дори без да вдигне поглед, само въздиша тежко и отвръща:
                  - Добре бе Миче, разбрах. Утре обещаха най-накрая да дадат заплатите, ще ти купя гащички...
                  ..
                  то това не е баш виц..
                  а ежевечерие....

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    [QUOTE=bokomo;2619741]Не е съвсем виц, но така звучи:

                    - Ало, здрасти, кво правиш?
                    - Ааа, нищо. На работа съм.
                    Мдаааа,като се замисля и аз така отговарям,и всеки ,който съм го питал отговора е бил такъв...Май всички нищо не правим .............

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Скъпи, имам две чертички!
                      - Честито, значи си младши сержант!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        -Защо полицаите водят куче със себе си по време на акция?
                        -Нали все пак трябва да има някой, който да може да взема решение в критични ситуации.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Из дневника на една блондинка: "От три години не съм шофирала. Днес седнах зад волана. Всички ми свиркат, святкат с фаровете, махат с ръце... Явно съм им липсвала!"
                          *************
                          Полицаят: Господине, айде моля Ви се излезете от колата!
                          Шофьора: Не мога брат, пиян съм, влез ти...
                          Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                          Коментар


                          • Господине, трябва да изпълня една формалност и да поискам ръката на дъщеря ви.
                            - А кой ви каза, че е формалност?
                            - Гинекологът.

                            - Щом казвам "не съм го откраднал", значи няма да ви го върна!

                            Въпрос: къде се намира G очката на жената?
                            Отговор: на края на думата shopinG
                            Последно редактирано от alex_markov; 01-11-14, 18:55.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              - Ти, що си кръстил дъщеря си на името на жена си?
                              - Щото като викна "Марийке, дай една бира" - и двете носят.
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Мацка се вози в такси и гледа, на тавана залепени чифт джапанки. Пита шофьора:
                                - За какво са тези джапанки?
                                - Обуй ги и ще видиш!


                                Гола жена влиза в такси,водача я гледа изумен в огледалото,а тя;
                                Какво гола жена не си ли виждал че така се пулиш
                                А бе аз за виждането съм виждал не е в това проблема но се чудя след като те закарам къде ще бръкнеш да ми платиш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X