Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    КАК СЕ КЪПЕ ЖЕНАТА
    1. Съблича дрехите и ги разпределя в коша за бяло и цветно пране.
    2. Тръгва към банята, облечена в дълъг халат. Ако срещне съпруга си по пътя, закрива свенливо разголените части от тялото си.
    3. Оглежда се в огледалото и отбелязва, че е напълняла.
    4. Влиза под душа. Използва маска за лице, маска за тяло, намазва ръцете си и петите с балсам за омекотяване, защото са напукани.
    5. Първо измива косата си с шампоан, после я намазва с маска, съдържаща 43 витамина.
    6. Изплаква косата си няколко пъти, за да е сигурна, че е чиста.
    7. Втрива в корените на косата си ампула с натурално масло от жожоба. Изчаква 15 минути.
    8. Изтърква кожата на лицети си с трици от ситно натрошени костилки на праскова. Маската стои 10 минути.
    9. Слага балсам за тяло.
    10. Измива жожобата от косата си, пак няколко пъти, за да е сигурна, че нищо не останало от него.
    11. Бръсне мишниците и краката си (ако мустаци и брада - и тях). Замисля се дали да не оправи триъгълника си, но решава, че коламаска е по-добре.
    12. Пищи като заклана, когато съпругът й пуска водата в тоалетната и студената вода рязко намалява.
    13. Спира душа.
    14. Внимателно избърсва душа със специален препарат.
    15. Подсушава старателно банята плочка по плочка. Избърсва се с кърпа с размерите на малка държава.
    16. Проверява още веднъж да не е останало косъмче или пъпчица по тялото.
    17. Тръгва към спалнята, облечена в дългия халат и с вързана кърпа върху мократа си коса. Мисли си, че изглежда като Нефертити.
    18. Ако срещне съпруга си, закрива разголените части от тялото си.
    КАК СЕ КЪПЕ МЪЖЪТ
    1. Съблича дрехите си, докато седи на леглото в спалнята и ги оставя на купчина на пода.
    2. Отива гол до банята. Ако по пътя срещне жена си, размахва кренвирша само и само да чуе от нея:
    Их, бе значииии...!
    3. Оглежда мъжествената си физика в огледалото, гълта корема, за да види дали ще изпъкнат перките (не). Възхищава се от размера на кренвирша пред огледалото, докато се почесва отзад.
    4. Влиза под душа.
    5. Не се оглежда за балсами и маски. Просто не използва такива.
    6. Измива лицето си.
    7. Измива мишниците си.
    8. Изсеква се в ръка и я измива под струята.
    9. Изпърдява се мощно, за да се изкефи на акустиката в банята.
    10. Повечето време отделя, за да мие старателно доказателството за своята мъжественост.
    11. Измива задните си части, като оставя къдрави косми по сапуна.
    12. Сапунисва косата си. Не използва балсам.
    13. Прави си пънкарска прическа с насапунисаната коса.
    14. Хили се пред огледалото на резултата.
    15. Доволен се изпикава под душа.
    16. Изплаква се и излиза, като не обръща внимание, че мокри навсякъде, откъдето мине.
    17. Оглежда се в огледалото, помпи бицепсите, кефи се отново на размера на кренвирша.
    18. Оставя банята мокра, а лампата светната.
    19. Тръгва към спалнята с кърпа около бедрата. Ако срещне жена си, развързва кърпата и го размахва, за да чуе пак:
    Их, бе значии...!
    20. Оставя мократа кърпа на леглото.

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от arni68 Преглед на мнение
      Виновен, извинявам се. Ще направя един лек превод.
      Зебо, полусляпо 5 годишно сираче от Африка, трябва да пропътува всеки ден по 10 километра до училище, с един крак, на колело със спукани гуми и без спирачки. Моля ви, направете малко дарение от €10 и ние ще ви изпратим видеото, направо е разбиващо.

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
        Най-абсурдните табели и обяви:


        * Моля, както ние не пикаем във вашите пепелници, така и Вие да не си хвърляте фасовете в нашата тоалетна. (надпис в тоалетната на заведение)
        .
        Надписът е в мобилния автобус - писоар на Мр.Роузуотър - по Кърт Вонегът от "Бог да Ви поживи мистър Роузуотър".
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: Вицове

          Дядо и баба са на по 70 години обикалят любимите си места от младини.
          Седят си в механата и си говорят.
          Бабата казва:
          – Помниш ли, че в това село имахме най-страхотната задна прашка там до оградата на застарялата мелница?
          Дядото си спомня, даже предлага и сега да опитат, като за сравнение.
          Бабата е в настроение и двамата закуцукват с бастунчетата в посока към мелницата.
          На съседната маса мъж си пие бирата и дочува разговора. Решава, че това не е гледка за изпускане и ги следва до мелницата,
          в предчувствие на страхотен майтап.
          Старците стигат и дядото си сваля панталоните, а бабата си вдига полата, обръща се с лице към оградата и се обляга на нея за подпора. Дядото не губи и секунда и започва един луд секс, едни движения, едни въртележки, такава гъвкавост, като на 18 годишни любовници. Бабата бута назад, дядото ръга напред, бабата дере с ръце, дядото стиска хълбоци като за последно, двамата скимтят от удоволствие и екстаз, "О,Боже!" оглася гората.
          Човекът от кръчмата гледа, поти се и не може да повярва на очите си. А старците не спират, докато най-накрая и двамата се свличат на земята и едва дишат от умора, ама се гледат очи в очи, като млади влюбени.
          Свидетелят на случката не издържа и отива при тях.
          – Хора, аз такъв секс през живота си не съм виждал! На вашите години! 35 минути… ти я съдра, бе! Искам да знам тайната ти!
          Дядото едва намира сили и промълвява:
          – Ти местен ли си?
          – Да...
          –АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ? КОЙ ГО ПУСНА ТОЯ ТОК ПО ОГРАДАТА?!
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Вицове

            Говорят си англичанин , французин и Бай Ганьо за половинките си.
            Англичанинът казва:
            - Моята жена като язди на кон, краката й опират в земята - не че конят е нисък, а защото бедрата й са много дълги.
            Французинът казва:
            -А пък аз на моята й обхващам кръста с две ръце, не че ръцете ми са толкова големи, просто талията й е много малка.
            Бай Ганьо се почесал по мустаците си и рекъл:
            - Пък аз моята Пена, преди да тръгна за работа, като я плесна по гъза и като се върна от работа, той още се тресе. Не че й е толкова голям задникът, ами просто толкова ми е работното време.



            Седят на пейката две бабки и си говорят.
            - Мали Сийкееее, да знаеш какви ги вършат тва днешните млади!
            - Кви ма, Пенке?
            - Ух, остави се! Правят френска любоФ!
            - Алелееее, и какво е тва, ма Сийке?
            - Ами...дето пикат, там лижат!
            - Не думай! А... капака барем дигат ли го?



            От едно списание правят анкета - кой командва в къщи, мъжът или жената? Разпитват една жена:
            - Кой взима важните решения у вас?
            - Ами как, мъжът ми... Всичко важно той го решава, аз се занимавам само с дреболиите...
            - Например?
            - Ами той решава най-глобалните неща, а аз се занимавам така... с ежедневието, с бита - подробностите, един вид...
            - По-конкретно?
            - Ами по-конкретно... Аз например решавам какво ще има за обяд, къде да излезем вечерта, каква рокля да си купя, какви тапети да сложим в спалнята, къде да си купим нова къща, мъжът ми каква работа да си търси и кога да си смени колата...
            - А какви са важните неща, които той решава?
            - О, ами нали ви казах - глобалните неща... Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз, дали сме за ядрено разоръжаване и какво да правим с глобалното затопляне..
            Последно редактирано от FiveFinger; 24-11-14, 21:24.

            Коментар


            • От: Вицове

              Чакаш принца, ама идва коня. Защо? Защото си кобила, а не принцеса..

              Коментар


              • От: Вицове

                Тя ме изоставя! Отива си! Не мога просто така да седя и да гледам как си тръгва! ... и започвам да танцивам...

                ;----

                ВЛиза някакъв в магазин за спортни стоки:
                - Искам скиорски обувки 67ми номер.
                - КОЛКО?!?
                - Шестдесет и седми - повтаря клиента.
                - Абе пич... защо изобщо са ти ски...
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Силата на земното притегляне за женските гърди се увеличава 1/10 спрямо възрастта!
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                    Силата на земното притегляне за женските гърди се увеличава 1/10 спрямо възрастта!
                    и е обратно пропорционално на мъжкото притегляне......
                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Не обичам да копирам, ама това ми хареса:
                      Влиза някакъв мъж (М) в банката и пита една от служителките (С):
                      М:
                      Абе, лелче, мо’е ли да си вкарам скап@ните кинти в скап@ната ви банка?
                      С:
                      Господине, моля дръжте се прилично...в банка сте... На обществено място
                      М:
                      А’е к’во ми дреме, ма...искам един ши*@н влог да си напра’а в е*@ната ви банка.
                      С:
                      Еееее, не може така, господине...ще извикам управителя(У)
                      ...след 5 мин...
                      У:
                      Аз съм управителя. Какъв е проблемът тук? Колежката ми каза, че се опитвате да се държите неприлично? Да повикам ли охраната?
                      М: не бе...спечелих некви ши*@ни милиони от скапаната лотария и искам
                      да вкарам един ши*@н влог в е*@ната ви банка
                      У: И к
                      ’во? Тъпата патка не ще да ви обслужи ли, д’е’а?!
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        След конкурса мисис България:


                        - Е, колко да е грозна тая, бе брат?!
                        - Брат, толкова е грозна, че:
                        - Като се е родила, докторът изревал първи..
                        - Майка й я е вземала на работа, само и само да не я целува за довиждане...
                        - При вида й сляпо дете се разплакало...
                        - Като върви по улиците, кучетата вият на вълк...
                        - Като си купува маска за Хелоуин й дават само ластика...
                        - Като хвърли бумеранг, той не се връща...
                        - Оная с косата, като я види, се прави, че коси тревата...
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Аз пък като отворих сайта с новината и антивирусната ми засече JPG-то за вирус
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Така, като и гледам интервютата и изказванията, тая е толкова грозна, че срамът е избягал много надалеч от нея, а ум никога не се е престрашил дори да доближи наоколо. Лошото е, че хората по света си мислят, че това смятаме за красиво у нас... Слава Богу, че не е имало конкурс, а е назначено това за мисис
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              В интерес на истината се опитах да намеря на какъв конкурс е спечелила титла в България, ама след двучасови опити не успях. А уж било Август месец в Бургас??
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Трите ябълки, променили света:
                                - тази в ръцете на Адам
                                - падналата на галавата на Нютон
                                - и....една нахапана
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X