Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Участничките в конкурса за красота се запознаха с членовете на журито...

    Коментар


    • От: Вицове

      Истинската жена е длъжна да отсече дърво, да разруши дом и да отгледа дъщеря.
      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
      Стефан Арзатов

      Коментар


      • От: Вицове

        Шефът има рожден ден. Подчинените се мъчат да измислят текст за поздравителната картичка. Влиза в стаята системния администратор. Всички го питат:
        - Кажи нещо хубаво за шефа!
        Той, без да се замисля:
        - Тъп, самовлюбен педараст!
        Всички са във възторг:
        - Добре го рече! Така и ще напишем, рядко умен човек, който си знае цената и най-важното не е равнодушен към всичките си подчинени.

        -------------------

        И тихо плачеше момата,
        в новата кола.
        Колко лоша бе съдбата,
        три педала, а краката- два...
        Последно редактирано от musovir; 20-10-14, 12:08.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Вицове

          - Какво правиш?
          - Бия мухи.
          - Хм, и какво? Уби ли?
          - Три мъжки и две женски.
          - Е как така ги разпозна?
          - Трите бяха на бирата... другите две, на телефона.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Вицове

            - Абе, DJ-я, земи та пусни спицялно за Мимето онаа песен за сливата...
            - Коя таа песен, запей че не се сещам...
            - Еее дето се пее "Сбоооогооом да носиш таз слива... утре далече от мен...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Вицове

              Лети щъркел и носи един дядо в клюна. По едно време дядото се обажда:
              - Абе признай си, че се загубихме!
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • От: Вицове

                Говорят си двама комшии от съседни блокове:
                - Комши, кажи кога имаш рожден ден, за да ти подаря чифт хубави пердета, защото постоянно ви меркам как се гоните голи из апартамента с жена ти.
                - Е-е, комши, кажи тогава и ти кога имаш рожден ден, за да ти подаря един хубав бинокъл, та белким мернеш по-добре с чия жена се гонкаме из апартамента.
                ....
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Вицове

                  -На колко години сте ?
                  -На 20 !
                  -Преди четри години казахте същото.
                  -Не съм от хората които днес говорят едно а утре се отмятат
                  Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                  Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                  "Mud Angels" Stara Zagora

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Докато Стивън Кинг се обяснявал пред катаджията защо кара пиян,последния се изпуснал на 2 пъти в гащите!
                    Колкото по божествено красиво е нещо,толкова по безбожно скъпо е...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Командировали някакъв пич на майната си, отива човека, бачка, каквото бачка, вечерта се прибира в хотела, похапва, пийва една салата и отива да спи. Тъкмо си легнал и звъни вътрешния телефон. Пича, леко учуден, кой пък може да го търси, вдига и отсреща се чува нежно гласче:
                      - Желае ли господина допълнителен релакс?
                      - Ъ? - чеше се по врата нашето момче, опитвайки се да съобрази за какво става дума.
                      - Ми@@т, секс, може и анално - пояснява нежния глас отсреща.
                      Човека цял ден бачкал, пък и леко преял - какъв ти секс? Обаче първото предложение звучи примамливо и следва резонния въпрос:
                      - Колко?
                      - Сто лева.
                      - КАКВООО?!?!? За сто лева и сам шъ си напраа ми@@т ма! - изревава втрещен командирования гражданин и затваря.
                      След минута на вратата се чука. Отваря нашия, вече силно раздразнен, а там - приятно момиче с оскъдна поличка и потниче, колкото да се каже, че е облечена, която му подава ДВЕ банкновти по сто лева:
                      - Пич, плащам двойно, обаче ИСКАМ ДА ГО ВИДЯ ТОЯ НОМЕР!
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Едно време се казваше "ни вест, ни кост", а сега- "ни лайк, ни пост"...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Дядо носи, баба меси... Вече не! Дядо чати, баба есемеси!
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Мишката и хамстера седели на по чашка и си приказвали. Мишката, угрижена и преизпълнена с печал, отпила една глътка и се обърнала към хамстера:
                            - Абе, Хамси, едно нещо не мога да разбера: с теб сме почти еднакви, едни и същи сме направо, и ти, и аз сме мишки, разбираш ли, а виж какво се получава - на мен ми залагат капани, отрова ми слагат, искат да ме ликвидират, разбираш ли... А на теб ти се радват, хранят те редовно, сменят ти стърготините, купуват ти разни въртящи барабани да си играеш, глезотийки, значи, и прочее. Що така се получава? - ПиАр, братко, ПиАр - отвърнал хамстерът...
                            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Отива Великия и смел рицар в замъка, посред нощ...
                              А там, в кулата, завързана прекрасна девойка и плаче.
                              - Защо така, моме, тъй горко плачеш?
                              - Всяка година змеят иска най-красивата девица за приношение. Утре е мой ред!
                              - Е, аз мога да помогна.
                              - Ще убиеш змея ли? - с надежда попитала тя.
                              - Не, но има по-леко решение - казал той и започнал да си събува панталона.
                              - Но, нима няма по-леко от това решение?!
                              Замислил се рицарят:
                              - Мога да ти разбия носа или да ти направя белег през лицето, тогава няма да си най-красивата. - вдигнал рамене.
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                След месеци битки с великани и чудовища добрият рицар стигнал до малко езеро. До него спял триглав змей!
                                Разразила се люта битка. Юнакът сече глави, растат нови. Три часа по-късно започнал да каталясва.
                                Змеят го попитал с човешки глас:
                                - Какво искаш, бе младеж?
                                - Ми да пия вода!
                                - Е пий бре, какво се биеш?!?
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X