Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Мъж удушил жена си. В съда съдията го пита защо.
    -Ами седя си и гледам телевизия. Влиза жената и вика:
    -Стига си гледал това дуо.
    -Жена, това не е дуо, а дует.
    -Не бе , дует е когато двама се мушкат със саби.
    -Жено, това не е дует, а дуел.
    -Не бе, дуел е дето се разминават влаковете на тъмно.
    -Жена, това не едуел, а тунел.
    Не бе,тунел е това на пътищата за спане.
    Жено,това на пътищата е мотел.
    Не бе, мотел беше онзи черния, дето...
    -И я удуших.
    Съдията замислено:
    -Аз щях да я свърша още в тунела...
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Вицове

      Покрай един разговор сутринта се сетих за една история, която си е съвсем истинска, но пак си е виц

      Преди доста годинки, вече не помня колко, се случва неприятна случка и пристига екип за криминална експертиза. Вършат си хората тяхната си работа, фотографа си нащраква снимките и скучае. А на врата му виси много сериозен, чисто нов цифров фотоапарат, с всичките необходими такъми. Един от пичовете, вперил влюбен поглед във фотоапарата, пита:
      - Широкоъгълен, нали?
      Фотографа обръща обектива към себе си, гледа го втренчено 5 секунди, след което обявява, леко учуден:
      - Не бе, кръгъл си е...
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Покрай един разговор сутринта се сетих за една история, която си е съвсем истинска, но пак си е виц

        Преди доста годинки, вече не помня колко, се случва неприятна случка и пристига екип за криминална експертиза. Вършат си хората тяхната си работа, фотографа си нащраква снимките и скучае. А на врата му виси много сериозен, чисто нов цифров фотоапарат, с всичките необходими такъми. Един от пичовете, вперил влюбен поглед във фотоапарата, пита:
        - Широкоъгълен, нали?
        Фотографа обръща обектива към себе си, гледа го втренчено 5 секунди, след което обявява, леко учуден:
        - Не бе, кръгъл си е...
        Подсети ме за един друг виц:

        Един човечец, го изпращат на преглед в "Окръжна болница" във Варна, човека не знаел къде е, и спира до един полицай!
        -Извинете господин полицай, къде се намира Окръжна болница?
        След 10 минути мислене, полицая троснато към човечеца:
        -Ти, мен на луд ли ш'ма прайш бе, тук всички болници са правоъгълни, окръжни няма!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • От: Вицове

          Прибирам се вкъщи от командировка и сварвам жена ми и съседа.
          Двамата нещо се споглеждат подозрително.
          "Тука има нещо нередно...", мисля си аз.
          Оглеждам всичко, отивам в кухнята и - ДАААА, няма ми ракията.

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
            Подсети ме за един друг виц:

            Един човечец, го изпращат на преглед в "Окръжна болница" във Варна, човека не знаел къде е, и спира до един полицай!
            -Извинете господин полицай, къде се намира Окръжна болница?
            След 10 минути мислене, полицая троснато към човечеца:
            -Ти, мен на луд ли ш'ма прайш бе, тук всички болници са правоъгълни, окръжни няма!
            Да ти разкажа оригинала от първо лице.Баща ми се казваше Филип(на галено Фильо) и беше милиционер по бай Тошово време.Беше и голям майтапчия.Та,някъде през 70-те на миналия век,след работа се отбива на партия шах при таксиметровите шофьори.По някое време пристига някакъв старец от близките села и пита баща ми:
            - Абе,мильо(на галено милиционер,в същото време Мильо се казва и на Михаил) как да стигна до окръжната болница.
            Баща ми му отговаря в негов стил:
            - Първо,не съм Мильо,а съм Фильо.И второ,болницата не е окръжна,а квадратна...
            От тогава това тръгна като виц,обаче само втората част.Понеже не всеки милиционер се казваше Фильо.В последствие името на баща ми се превърна в прякор за мен.Още повече,че по онова време беше актуален филма "Фильо и Макензен"...Та за това сега съм по известен като Fill

            Коментар


            • От: Вицове

              И като добавка всички Окръжни управления на МВР бяха правоъгълни.
              /в разговор тогава обичахме да споменаваме "отивам в Окръжното което всъщност е квадратно".../
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Вицове

                Пиян стои прегърнал едно дърво за равновесие. Дотътря се друг пиян и го пита:
                - Брадчед, кво правиш тука бе, късно е?!
                - Па те, чекам рейса!
                - Ха кой ще те вземе с тоя голям букет бе?!
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Вицове

                  Сред мутрите тръгнала нова мода - да си украсяват аквариумите в стил "Титаник". Срещат се трима и започват да се хвалят кой има по-добър аквариум. Тръгват на проверка.
                  Отиват в дома на първия.
                  На цялата стена - аквариум. В него плуват риби, а по дъното се търкалят разни предмети - лъжици, чаши и др.
                  - Всичко е оригинал. От Лондон си ги купих от аукцион за предмети от Титаник - хвали се мутрата.
                  Вторият казва:
                  - Гола вода си, брат. Давайте да вървим у нас!
                  Отиват.
                  Една огромна стая е направена на аквариум, плуват всякакви риби, а на дъното стърчи борда на Титаник.
                  - Точно копие! Поръчах си го в студиото, дето са правили копието за филма "Титаник"!
                  Третият казва:
                  - Пичове, пълна мизерия сте! Да вървим у дома да видите аз какво съм направил!
                  Отиват те и виждат следната картина: В басейна плуват ледени късове, нито една риба не плува, затова пък на дъното лежи замръзнал Леонардо ди Каприо...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    След като шефът на Apple обяви, че е гей, чакаме шефа на Samsung да обяви, че е по-голям гей.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      В купето на влак се возят Баба, внучката и, Немец и Руснак.
                      Влакът влиза в тунел. Чува се целувка и веднага след това, силен шамар.
                      Влакът излиза от тунела. Всички си седят и си мислят:
                      Бабата: Ей тази моята внучка е страхотна, целуват я, а тя раздава шамари.
                      Внучката: Лелее, тази моята баба, все още я целуват по тунелите, а тя даже и шамари раздава.
                      Немеца: Гаден Руснак, целуна внучката, а тя такъв шамар ми заби, че ми се вие свят.
                      Руснака: Ех колко съм умен, целунах си ръката и такъв шамар му отпуках на този Шваба...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Съпруг пита съпруга:
                        - Къде беше?
                        - На курс.
                        - Това "с" накрая за благозвучие ли го сложи?
                        - Не, за множествено число!
                        Biagini Passo Powered By VW Syncro

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Във връзка с новия кабинет:
                          В момента на министерския съвет слагат табела "Хайдушка среща".
                          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Редовна пациентка на доктора влиза в кабинета : Добър ден докторе! той : Добър ден! Проблем ли има? Съблечете се за преглед. Отдавна не сте идвали! Тя : Ами да.. бях болна!
                            Б. Бонев
                            0осем88две6шест71три

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Пита ме вчера един приятел къде е жена ми. Казвам му, че е на интервю, а той ме пита дали е на интервю за работа. Смях се 15 минути... после ... ми стана тъпо малко, щото ... въпросът май никак не е смешен за огромната част от хората. Нищо де, пак си е като виц
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Пита ме вчера един приятел къде е жена ми. Казвам му, че е на интервю, а той ме пита дали е на интервю за работа. Смях се 15 минути... после ... ми стана тъпо малко, щото ... въпросът май никак не е смешен за огромната част от хората. Нищо де, пак си е като виц
                                Хаха. Кое е смешното? Това май е за някой затворен форум?
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X