Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
    Смях се 15 минути... после ... ми стана тъпо малко, щото ... въпросът май никак не е смешен за огромната част от хората.
    Аз съм "огромен" човек! Всъщност съм само висок...

    Коментар


    • От: Вицове

      НОВ ВИД КРАДЦИ
      Внимание! През последните месеци станах жертва на умни крадци, докато пазарувах. Просто излязох да купя някои неща от магазина до нас и това се превърна в леко неприятно преживяване.Не бъдете наивни и не мислете, че това не може да ви се случи и на вас.
      Как работят тия умни крадци: Две много добре изглеждащи момичета между 22 и 23 години идват към колата ти, докато си прибираш покупките в колата. Те започват да чистят прозорците на колата с парцали и гърдите им почти излизат от впитите им тениски. Невъзможно е да не гледаш.
      Когато ти им предложиш да заплатиш за почистването на колата ти, те ти благодарят и искат в замяна да дойдат с теб до други магазини. Ти се съгласяваш и ги качваш на задната седалка. По пътя те започват да се опипват и да правят секс една с друга, след това едната от тях идва на предната седялка и започва да ти прави френска любов, докато другата краде портфейла ти.
      Моят портфейл беше откраднат на 4, 7, 8, 9 и на 15 и 21-ви октомври, два пъти вчера и надявам се тази събота и неделя отново, надявам се дотогава ще успея да си купя още няколко портфейла.
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Вицове

        - Разбрах, че жена ти катастрофирала с новата ви кола... Пострадала ли е?
        - Още не, заключила се е в банята...

        Коментар


        • От: Вицове

          Още през годините на социализма в малко градче се случва неприятен и неразбран за тогавашния морал инцидент,а именно мъж обладал друг мъж!?Отива "пострадалия"/да не пиша нае....я/ да си вади медицинско свидетелство.Дежурният лекар му казва да отиде да си направи снимка.Човечецът от село се грабва и направо във фотото.Фотографът през ателието чете вестник.Нашия му казва,че са го пратили да се снима ,а фотографа му отговаря да отиде и да се приготви.Влязъл човека и се приготвил,но какво било изумлението на бай Върбан/фотото/ ,когато влязъл и видял човека със събути гащи надупен пред него.
          Естествено го изгонил ,а оттогава и до днес когато се наложи някой да си направи снимки по какъвто и да е повод все при бай Върбан го изпращат.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Вицове

            За "Новия вид крадци" само ако бай Върбан ги изфоти... може и в нова кола.

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              НОВ ВИД КРАДЦИ


              Моят портфейл беше откраднат на 4, 7, 8, 9 и на 15 и 21-ви октомври, два пъти вчера и надявам се тази събота и неделя отново, надявам се дотогава ще успея да си купя още няколко портфейла.
              А в портфейла слагаш ли нещо ?
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Вицове

                В живота на мъжа има три периода:
                1. Той вярва в Дядо Мраз.
                2. Той не вярва в Дядо Мраз.
                3. Той е Дядо Мраз.....

                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • От: Вицове

                  Тази сутрин разхождам кучето си. От съседния блок излиза млада двойка с детска количка. При разминаването ни , кучето излая. Най-вероятно се изплаши от количката. Майката започна:
                  - Не може ли да си укротите животното! Какво се е разлаяло ! Ще събуди бебето!
                  Мъжът:
                  - По-тихо! Ти вдигаш по-силен шум от кучето! Ще го събудиш!
                  - Да , бе, аз съм виновна! То сигурно , вече е будно! - и наднича в количката - Идиот! Забравил си детето в къщи! - и хуква към блока.
                  Стоим и я гледаме как тича към входа: аз, кучето и мъжът с бебето на ръце.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Казвам се Елена Иванова и стоя в чакалнята на зъболекарницата. По едно време виждам цялото имe на зъболекаря си и се сещам за високо, красиво момче със същото име, по което бях залитнала в гимназията. Чудя се дали е същия човек. Но когато виждам оплешивяващият, сбръчкан 40-годишен зъболекар, тази мисъл бързо ми излиза от главата - той е прекалено стар, за да ми бъде съученик. След като той ме преглежда, аз все пак го питам дали е учил в 97 ЕСПУ. Той ми отговаря, че наистина е учил там. Аз го питам кога е завършил. "В 1990" - ми отговаря той - "Защо питате?"
                    "Бил сте в моята гимназия"- му отвръщам. Тогава той почва внимателно да ме оглежда. И тогава този грозен, стар, плешив, сбръчкан, дебелогъз, прошарен кучи син ме пита: "По какво сте преподавала?".

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Две блондинки пият чай. Едната погледнала горещата кана и казала:
                      - А какво да правим с останалата вряла вода? Грехота е да я излеем.
                      - Да, муцка. Сложи я в хладилника. Не е лошо човек да има топла вода под ръка...



                      Съдията пита едно борче, което го съдят, че пребило един катаджия:
                      – Признавате ли, че пребихте главен сержант Петров?
                      – Да!
                      – И защо?
                      – Щото е пе*ераст!
                      – Как така?!
                      – Спира ме значи за проверка и ми вика, че съм бил пиян и трябвало да му духам ...
                      Последно редактирано от VULKAN; 07-11-14, 08:24.
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Не понасям жени, на които направо на лицето им е написано, че се продават.
                        - И какво точно не ти харесва?
                        - Скъпо, бе...
                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          -Мило ще ми купиш ли нов таблет?
                          -А, този другия, дето го имаш?
                          -Той ми взе айфон.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Жена си прави подарък за рождения ден – фейслифтинг.Останала очарована от
                            резултата. На прибиране към къщи се отбива в бутик. След като разгледала
                            стоката се обърнала към продавача:
                            – Знам, че е малко необичайно, но според вас на колко години съм?
                            Поогледал я продавача и казал:
                            – На 35.
                            – Супер! Истината е, че съм на 45 ! – и доволна излиза.
                            Отбива се в “ МакДоналдс“. След, като си купила храна пита касиера:
                            – Извинете за въпроса, но според вас на колко години съм?
                            Огледал я:
                            – Мисля, на около 30.
                            -Чудесно! Как ще реагирате, ако ви кажа, че съм на 45 … – и доволна си излиза.
                            Застава на автобусната спирка, а до нея само един дядо. Нашата не издържа:
                            – Дядо, извини ме за въпроса, но според теб на колко години съм?
                            – Да ти кажа честно чедо, имам талант да познавам точно, но е малко неудобно –
                            трябва да ти бръкна в гащите …
                            Огледала се мадамата – няма никой наоколо. Съгласила се. Бърка дядото в
                            гащите и за около 5 минути, вади си ръката и казва:
                            – Ти чедо си на 45 години.
                            -Невъзможно, как позна?!!!
                            – Бях зад теб в “ МакДоналдс“ …
                            Последно редактирано от Goblin; 07-11-14, 19:38.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Преди 9.09.1944 на селския магазин имало надпис "Бай Иван" и вътре имало месо,колбаси, сирене, кашкавал.
                              След 9.09.1944 сменили надписа и отпред вече пишело - "Месо колбаси сирене кашкавал", а вътре - Бай Иван.
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Предупреждение в отдел "Кадри":

                                "Участието в групов секс, не се приема като умение за работа в екип."
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X