Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Двама негри си говорят:
    -Абе теб не те ли е гнус да правиш секс с жена, с която друг е правил?
    -Ми... само първите 15 см...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Вицове

      Крадци влезли в апартамента на Кубрат Пулев за да вземат де що има.Отнесли всичко....бой,страх,болка,унижение...

      Коментар


      • От: Вицове

        Седят ловците на маса, хапват, пийват, ама повече пийват и разправят истории.


        -Лов за глигани. Гора. Сумрак. Тишина, само стъпките се чуват. Изведнъж гледам глиган. Ама толкова голям не бях виждал, като крава голям. Дигам пушката и с един изстрел, бам, и между очите. Обаче как се влачи такова голямо нещо? Отрязах един бут, метнах го на рамо и продължих.
        Отпива глътка и продължава:
        -Вървя натам и изведнъж - втори глиган, женски, още по-голям. Ловен инстинкт - дигам пушката и с един изстрел, бам, и между очите. Ама как се носи такова голямо нещо? Отрязах пак един бут, метнах го на рамо и...
        ...и заспал на масата. А останалите им станало интересно и почнали да го бутат да го събудят. Наскачал той:
        -Ъ, а. Ко стаа ве?
        -Аве заспа ве.... и кво стана нататъка?
        -Ъъъъ, докъде бях стигнал?
        -Ами единия бут на едното рамо а другия на другото рамо.
        -А! Е, а оттам като й го вкарах...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Вицове

          В парка пийнал се приближава до дама с кученце:
          - Ау, какво хубаво кученце. Как се казва?
          - Знам, че е малко странно, но се казва Пръц.
          - Божичко, супер! Значи можете да го викате дори без да си отваряте устата.
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Вицове

            - Как се осъществява спиране с помощта на двигателя?
            - То е поетапно. Първо се спира с номера, след това с бронята, после с радиатора и едва тогава започва истинското спиране с двигателя.
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • От: Вицове

              Какво трябва да направи добре възпитаният джентълмен, след романтична вечеря?
              Трябва да помогне на дамата, да изгори погълнатите калории.

              Коментар


              • От: Вицове

                Отива жена в командировка. След 2 дни получава sms от мъжа си:
                „Къде са всички лъжици, вилици и ножове?”
                Жената отговаря:
                „Прибирай се вечер и спи вкъщи!”.
                Мъжът, естествено, нищо не разбира, но чака още два дни и пак пише:
                „Къде са всички вилици, лъжици и ножове?” Жена му отговаря:
                „Казах ти да спиш вкъщи!” Накрая, след седмица, жената се прибира. Мъжът й я посреща бесен на вратата:
                - Какъв е тоя цирк? Аз какво питам, ти какво отговаряш?! Къде са всички вилици, лъжици и ножове???
                Жената го подминава и се насочва право към спалнята. Повдига покривката на леглото, а там – всички вилици, лъжици и ножове. Тя:
                - Аз казах ли ти да си спиш вкъщи!?!?!?
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Вицове

                  "Благодаря за подкрепата" - учтивият начин да кажем на някого, че е бастун.
                  Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                  Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Пиян допълзява в къщи.
                    Жена му го посреща на вратата с метлата. Той пада на колене и моли:
                    - Мила, не отлитай. Аз за последен път
                    ...
                    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      -Тате, тате, какво са парите?
                      -Парите, синко са хубав джип, яхта, френски коняк,хубави жени...............
                      -А когато няма пари?
                      -Трамвай, водно колело, чай, майка ти...........
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Според социологическо проучване, проведено сред жени на възраст между 20 и 50 години на тема "Харесвате ли задника си", 20% отговорили, че да, защото смятат, че е перфектен, 10% отговорили, че не, защото смятат, че е прекалено сух, 30% отговорили, че не, защото смятат, че е прекалено дебел, а останалите 40% отговорили с "О, знам, че е задник, но аз и така си го обичам, не съжалявам, че се омъжих за него"
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          В Спешния център влиза мъж със забит в главата пирон.
                          Доктора :
                          - Ще го вадим ли?
                          - Да!
                          - 500 кинта!
                          - Ама аз съм здравно осигурен !
                          - По здравна каса можем само да ти го закривим , да не ти закача...
                          Последно редактирано от swartalf; 22-10-14, 20:11.
                          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Кой какъв е педераст е...
                            Учтив педераст е този, който спира, за да даде предимство на пешеходец.
                            Нагъл педераст е този, който ти отнема предимството.
                            Голям педераст е този, който е заел две места на паркинга.
                            Тъп педераст е този, който кара според знаците.
                            Гадните педерасти са наслагали пътните знаци и се крият в близките храсти.
                            Селските педерасти са причината София да е задръстена.
                            Известни педерасти са тези, дето ги дават по телевизията.
                            Учени педерасти са тези с дипломите.
                            Попът е брадат педераст в черна рокля.
                            Лигавият педераст се епилира.
                            Мъжественият педераст си бръсне главата.
                            Екологичният педераст кара велосипед.
                            Патриотичният педераст проповядва националистически идеи.
                            Съдията Съдията Съдията ПееДееРаст.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              -Как се наричат двама негри, заедно в червен спален чувал?
                              -Кит Кат

                              ..........


                              Най-големият враг на зомбитата - некрофилите!
                              Последно редактирано от charger; 23-10-14, 09:36.
                              Пътят е целта.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                За пореден ден Джеймс отиде с нежелание на работа. Отсече няколко глави, в същност всички в списъка за екзекуции. Качи се на одъра, смъкна качулката и с пълно гърло извика - НАПУСКАМ!!!!
                                След седмица отвори дюкянче за Палачинки.
                                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X