Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Мъж взима жена си от посещение в салон за красота:
    - Е, поне опита!
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Вицове

      Свекървата идва на гости на младото семейство и казва радостно: "Ще стоя при вас, докато ви омръзна!" Снахата: Не така де, майко! Изпий поне едно кафенце..!
      Последно редактирано от silverfox; 07-03-17, 07:31.

      Коментар


      • От: Вицове

        Покрай темата за синьото сирене (http://www.offroad-bulgaria.com/show...php?t=217694):

        В магазина:
        - Имате ли сирене Рокфор?
        - Какво е пък това сирене?
        - Ами едно такова, с плесен...
        - Ааа, сирене няма, обаче имаме хляб Рокфор, салам Рокфор, кашкавал Рокфор ...

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
          Покрай темата за синьото сирене (http://www.offroad-bulgaria.com/show...php?t=217694):

          В магазина:
          - Имате ли сирене Рокфор?
          - Какво е пък това сирене?
          - Ами едно такова, с плесен...
          - Ааа, сирене няма, обаче имаме хляб Рокфор, салам Рокфор, кашкавал Рокфор ...
          Тоа виц щеше да е актуален през миналия век.Просто щото няма закваска за пластмаса ала рокфор.

          Коментар


          • От: Вицове

            Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Днес е 8-ми март. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи. Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1. Излязох от нас, вървях и виждах, че определено цялото ми старание има ефект. Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение:
            -Какво си облякъл бе, Трифоне???
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Вицове

              На всички жени честит 8-ми марш в кухнята.

              Коментар


              • От: Вицове

                "Чукче" го направили бригадир, преместили го в града и му дали апартамент. След известно време началника решил да го посети, да провери как се е устроил. Влиза в апартамента и що да види, коридора заслан с изкуствена трева, а стените облепени с фототапети - гора . Началника учудено пита :
                - Чукче, какво става, какво е това ?
                "Чукче" невъзмутимо отговаря :
                - Тайга.
                Влизат в хола , картината пак същата. Началника пак пита :
                - Чукче , а това ?
                "Чукче" пак невъзмутимо отговаря :
                - Тайга.
                Отваря тоалетната
                - Чукче .....
                - Тайга.
                - А къде, да го е*а , ходиш по нужда тогава ?
                - Тайга большая
                Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                Коментар


                • От: Вицове

                  Учителката по рисуване към класa:
                  - Деца, нарисувайте членовете на вашето семейство...
                  - ИВАНЧООО, КАКВО РИСУВАШ БЕЕЕ?!?
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Oще един такъв.

                    - Иванчо, какво правихте днес в детската градина?
                    - Рисувахме мама.
                    - Ами вчера?
                    - Пак рисувахме мама.
                    - О! А онзи ден?
                    - Мама...
                    - Ама Вие, всеки ден, мама рисувате. Що така?
                    - Не знам. Леличката ни вкарва вътре и казва: А сега сядайте и рисувайте, ваща мама!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      В съда в малък град прокурорът призовава свидетел – стара бабичка.
                      Започва с въпроса:
                      – Госпожо, вие мен знаете ли ме?
                      – Разбира се, че ви знам, Го’син Прокурор. Знам ви още от малък, и да си призная съм много разочарована от вас – вие лъжете, изневерявате на жена си, манипулирате хората и говорите гадости зад гърба им. Вие се мислите за голяма работа, защото нямате достатъчно мозък, за да разберете, че сте само един обикновен бюрократ.
                      Прокурорът е шокиран, не знае какво да прави нататък, стига до другия край на залата и пита:
                      – Добре Госпожо, а знаете ли адвоката?
                      – Ама разбира се, че го знам. Знам го Гос’син Адокатчето от бебе дето се вика. Той е мързелив и има проблем с алкохола. Не може да има нормални отношения с никой, да не говорим, че изневерява на жена си с три жени. Между другото, една от тях е вашата жена.
                      Адвокатът стои ни жив, ни мъртъв.
                      Съдията помолил и двамата юристи да се приближат при него и съвсем тихичко казва:
                      – Ако някой от вас, идиоти такива, попита свидетелката дали ме знае, ви пращам и двамата на електрическия стол!
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Програмист вади пакетче масло от хладилника и чете : масленост 82% .
                        Връща го в хладилника и си казва :
                        - Чудесно , скоро ще е готово .
                        Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
                        Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Реших да вечерям кисело мляко със захар. Но вместо захар съм сложил сол...
                          Е, няма да го хвърлям. Добавих вода, чесънче и краставица. Сега пия втора ракия и пека наденички



                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            В едно ТКЗС закъсали с изпълнението на плана. Отишъл шефът при най-добрия косач - бай Иван и му рекъл:
                            - Бай Иване, ти си най-печения тука и най-добре работиш. Дай да ти направя едно измерване, та да видим колко най-много можеш да окосиш и да те дадем за пример на всички, та да работят като тебе, и да може да станем и тая година първенци в социалистическото съревнование. Можеш ли да окосиш ей тая, най-голямата ливада до довечера?
                            - Абе ще се помъча, началник.
                            Отива шефът вечерта и гледа - ливадата окосена.
                            - Браво, бай Иване, добра работа си свършил! Ама я виж сега - косенето е много нерационално, щото ти замахваш два пъти - наляво и надясно, а косата коси само на едната страна. За да няма празен ход, предлагам да ти вържем още една коса, обърната наобратно. Така ще косиш и наляво, и надясно и няма да има празен ход и ще дадеш по-добър резултат!
                            На другия ден му вързали още една коса наобратно и почнал бай Иван да работи.
                            Вечерта дошъл шефът, погледнал и казал:
                            - Добре, бай Иване, справил си се! Два пъти повече си окосил! Ама ти губиш време да събираш окосеното с греблото. Я да ти вържем едно гребло на задника и каквото окосиш, ще го събираш веднага и още по-добри постижения ще достигнем!
                            Вързали му едно гребло на задника и наш бай Иван станал като комбайна – коси наляво и надясно, събира материала с греблото.
                            Решили да го направят ударник и да го наградят с газов фенер.
                            На сутринта с колата, отиват на полето, за да му връчат фенера.
                            Бай Иван като ги видял отдалече и хвърлил косата, развързал греблото и хукнал да бяга.
                            - Чакай, бай Иване, стой!
                            Бай Иван тича и не се обръща.
                            - Стой, бе бай Иване, почакай!
                            - Ще стоя... че да ми вържете фенера за онази работа и да работя и нощна смяна...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Бареков се връща от Гамбия и приятел го пита :

                              - Как си, кво правиш?
                              - А, мани!
                              - Защо?
                              - Ходих в Гамбия за едни избори и като ме подгони едни канибал... Аз бягам, той ме гони, аз бягам, той ме гони. И тъкмо да ме стигне и една черна ръка ме дръпна на дървото. Беше горила.
                              - И кво стана?
                              - Кво стана, секс, секс, секс...
                              - Е, поне ти е спасила живота.
                              - А бе то туй живот ли е? Ни пише, ни се обажда ((
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                - Купих си кола, БМВ
                                - Тройка?
                                - Може, ама чакай първо да ти разкажа за колата....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 2 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X