Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
    За пореден ден Джеймс отиде с нежелание на работа. Отсече няколко глави, в същност всички в списъка за екзекуции. Качи се на одъра, смъкна качулката и с пълно гърло извика - НАПУСКАМ!!!!
    След седмица отвори дюкянче за Палачинки.
    Къде е смешното, извинете
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: Вицове

      Палач - Палачинки
      o888 37 63 69

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Къде е смешното, извинете
        Освен горното тълкувание, повече от явно, не си ял палачинка в Банско, да речем. За това и не знаеш, какво е да ти отрежат главата... :-)
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • От: Вицове

          Мъж казва на жена си рано сутринта:
          - Жена, излизам. Като се прибера ще ядеш бой.
          И се изнизал. Жената се стреснала и цел ден се въртяла из къщата - подредила всичко, изпрала, измила де що види, лъснала на мъжа си въдиците, направила мусака, сложила във фризера ракия и мастика, направила салати и мезета... абе изобщо направила така, че да няма забележки.
          Прибира се мъжът ѝ вечерта, поогледал се, ама не казал нищо. Седнал на масата, а жената припка около него, облякла къса рокличка. Сервира мезенца, налива по чашките и се грижи всичко да е ОК. Мъжът си похапва, пийва си, ама си мълчи. Минало известно време и жената замалко да започне да гризе нокти от любопитство. В един момент не издържала и попитала:
          - Миличък, как мина денят ти? Какво прави?
          - Играх карти с приятели, пихме бира и си направихме състезание на кого му е най-голям.
          - И кой победи? - пита жената.
          - Как кой, аз, разбира се!
          А жената:
          - Ха! че Кольо от последния етаж не беше ли там?
          - Аз казах ли ти сутринта, че ще ядеш бой като се върна!!!

          Коментар


          • От: Вицове

            Дъщеря споделя на майка си:
            - Мамо, трябва да се разделя с гаджето си.
            - Защо, скъпа?
            - Мисля, че той е алкохолик!
            - Какво те кара да си мислиш това?
            - Вчера танцувахме валс, той се наведе към мен и аз почувствах, че той имаше бутилка в гащите си.
            - И каква беше бутилката?
            - Ами, мисля, че беше около 0,7 литра.
            - Дъще, омъжи се за за този мъж! Аз цял живот живея с една чашка...

            Коментар


            • От: Вицове

              Данъчен се врязва с колата си в патрулна кола на КАТ. Три часа участниците в произшествието стоят без да помръднат, очаквайки подкуп...
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • От: Вицове

                София. Околовръстно шосе. Катаджия спира "Бентли" движещо се със скорост два пъти над разрешената. "Бентли"-то спира, бавно се отваря затъмненото стъкло. Катаджията:
                - Петров, пътна полиция. Документите, моля.
                От стъклото се подава ръка с банкнота от 100лв. Катаджията ги прибира и казва:
                - Лек ден! Постарайте се да не нарушавате правилата...
                През прозореца се подава ръката с втора банкнота от 100лв.
                - И, бъдете внимателен, след два километра има други колеги...
                Друга 100-левка. Катаджията след, като поглежда номера на колата:
                - Аз работя тук вторник и четвъртък от 08.00 до 17.00 часа. Запомнил съм номера на колата - тогава можете да карате, както си искате... Отново 100 левка.
                - Бъдете жив и здрав, вие и децата Ви! Успех в бизнеса, кучето Ви да печели награди на всички изложения... Пак се подава ръката със съответната банкнота... Катаджията я прибира, стои известно време, след това се прокашля, застава мирно и казва с тържествен глас:
                - А сега - стихотворение....
                LZ1ZAH

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
                  София. Околовръстно шосе. Катаджия спира "Бентли" движещо се със скорост два пъти над ....
                  Литка си едно Бентли, може би същото, а може би не, спира го катаджия. Прозореца се спуска 5 сантиметра и катаджията започва:
                  - Движите се с превишена скорост!
                  От прозореца се подава банкнота от 50 лева, която моментално изчезва няъде из многоизмерните джобове на униформата.
                  - Освен това се движите без включени светлини!
                  Изчезва още една банкнота.
                  - Освен това се движите без регистрационни номера!
                  Подава се трета банкнота от 50 лева, която също изчезва.
                  - Освен това нямате аптечка!
                  От прозореца се подава дулото на пистолет.
                  - Ъъъ... добре, разбрах, да се върнем на регистрационните номера...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Държавен чиновник към посетител:
                    - Аз все ви казвам "Елате утре!", а вие все ми идвате днес!
                    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Във фризьорския салон:
                      -Извинете, колко вземате горе долу за подстригване?
                      -Горе 5лв., а долу не подстригваме.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Общинското предприятие за траурни обреди е променило името си. Вече се нарича "Довършителни дейности по здравни пътеки"
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          У Перник:
                          - Каква порода е кучето? - Самоед!..
                          - Да бе да, ВертоУет!!!!!!!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            -Аз съм Джинът от бутилката! Какво желаеш, господарю?
                            -Мразя джин! Стани ракия!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Аллах дълго време се чудил какъв е християнския рай и отишъл да го види. Почукал на райските двери Свети Петър погледнал през шпионката и рекъл:
                              - Ице, некой да е поръчвал дюнери?
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Жена напуска мъжа си, но скоро се връща и иска прошка. Той:
                                - За това, че си тръгна, ти прощавам, но за това, че се върна - никога!
                                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                                "Mud Angels" Stara Zagora

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X