Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

    Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
    И аз си направих шкафче за багажника...
    Подробности в неделя с разпределението на багажа. Снимки и прочие в моята тема около следобед.
    Като спомена ,че е направил и Дамян шкаф в багажното отделение/все още очакваме обещаните снимки.../та реших и аз да довърша своя проект.
    Вчера финализирах проекта с шкафа в багажника.Сега вече освен удобството което ми дава ми радва и окото,защото се слива с интериора.
    Много мислих как да го направя в интериорно отношение.Имах идеи за обличане с бежова кожа и т.н.,но в крайна сметка след доста мислене се спрях на един по-ефтин и доста по бързо-реализируем начин,а именно ....
    Изтъркване с шкурка/след няколко опита се спрях на такава с номер 120/,за да се надере гланца на покритието....








    ....след което боядисване със спрей с най-близкия възможен цвят до този на салона.





    Разбира се ,както е видно от снимките,се наложи разглобяване до някаква степен на определени детайли,за да може да се направят нещата по-удобно и лесно.
    Използвах момента да монтирам и по-надеждно закопчаване на отваряемата нагоре част ....





    ...както и заключващ механизъм на чекмеджето.








    В крайна сметка се получи това....














    Мисля че крайния резултат е повече от задоволителен.На мен лично ми харесва/дори жена ми като и го показах искрено с леко разширени зеници ме попита..."ти да не си правил нов шкаф..." /
    Това вече го отмятам към отхвърлените задачи!
    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

      Между другото и един въпрос възникна .
      Гнездата за 12V,които са ми разположени на подлакътника и отзад в багажното не работят.Гнездото на таблото си е ОК.Вчера разглобих задното в багажника и всичко си изглежда както трябва/кабели,букса...всичко е като ново/.
      Дайте някаква идея от какво може да е!Първата ми мисъл беше за някакъв бушон,но аз нещо не открих такъв/това не означава ,че няма де/
      Идеята ми е,ако е нещо елементарно,да не се занимавам да ходя по майстори,а трябва да се направи,защото ще ги ползвам/особено тази в багажното/
      Предварително ви благодаря!
      Поздрави!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

        проблема е бушон само че се намира в кутия до двигателя и е от тези големите.моя само че е десняк и се намира в дясния край една правоъгълна черна кутия вътре с бушони и релета,твойта може да е от другата страна и стои точно над предното колело

        Коментар


        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
          Между другото и един въпрос възникна .
          Гнездата за 12V,които са ми разположени на подлакътника и отзад в багажното не работят.Гнездото на таблото си е ОК.Вчера разглобих задното в багажника и всичко си изглежда както трябва/кабели,букса...всичко е като ново/.
          Дайте някаква идея от какво може да е!Първата ми мисъл беше за някакъв бушон,но аз нещо не открих такъв/това не означава ,че няма де/
          Идеята ми е,ако е нещо елементарно,да не се занимавам да ходя по майстори,а трябва да се направи,защото ще ги ползвам/особено тази в багажното/
          Предварително ви благодаря!
          Поздрави!
          Изчакай ме да дойда, ще ти го оправя!
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

            Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
            проблема е бушон само че се намира в кутия до двигателя и е от тези големите.моя само че е десняк и се намира в дясния край една правоъгълна черна кутия вътре с бушони и релета,твойта може да е от другата страна и стои точно над предното колело
            А как е обозначен бушона/тоест с какво наименование/,защото погледнах и там,но...Първо не ми се видя никъде да има изгорял бушон и второ нищо от наименованията които бяха написани под бушоните,не ме наведе на мисълта ,че това е точно бушона за гнездата...

            Дамянски,ако е от бушон...то елементарно бре,само трябва да се снабдя с правилния бушон!Чакам те да дойдеш!
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
              А как е обозначен бушона/тоест с какво наименование/,защото погледнах и там,но...Първо не ми се видя никъде да има изгорял бушон и второ нищо от наименованията които бяха написани под бушоните,не ме наведе на мисълта ,че това е точно бушона за гнездата...

              Дамянски,ако е от бушон...то елементарно бре,само трябва да се снабдя с правилния бушон!Чакам те да дойдеш!
              Поздрави!
              Малко хора знаят, че "японските" запалки на колите освен предпазител имат и още една защита, а именно нещо като крайна мярка. Намира се в самата запалка или куплонг за 12 волта. Направено е така, защото много хора им гори предпазител и те намират какъвто и да е и го слагат без да обръщат внимание какво, ще стане. Сега, не казвам, че е от там проблема или дали наистина имаш такава защита, но онзи ден точно това оправях...
              Съвета ми е взимаш един 12 волтов пробник и мериш на място де, що видиш предпазители. Ако не намериш изгорял търсиш липсващ. И ако липсващ не е тогава отваряш тапета и мериш на буксата на запалката какво е положението...
              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

              Коментар


              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                а аз утре ще снимам позицията за да го видиш кой е и къде стои че нямам спомен за наименование
                а иначе ако имаш мултице можеш веднага да го разбереш и да знаеш че двата извода работят само на запален вигател или на първа степен на ключа и нямат нищо общо със запалката на таблото

                Коментар


                • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                  Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
                  а аз утре ще снимам позицията за да го видиш кой е и къде стои че нямам спомен за наименование
                  а иначе ако имаш мултице можеш веднага да го разбереш и да знаеш че двата извода работят само на запален вигател или на първа степен на ключа и нямат нищо общо със запалката на таблото
                  Оппа....чакайте малко....Пробвах само на контакт,да не би просто да трябва да е само запален джипа или в първа позиция...
                  Да взема да пробвам аз тази работа.Дамяне,аз разглобих задното гнездо, и с пробна лампа мерих дали има ток направо на буксата,която откачих от гнездото и ...нищо!
                  Ще пробвам аз на запалено положение,да не би да разлайвам кучетата за няма нищо!
                  П.П.Колега Akxel,ще съм ти благодарен за една снимка на въпросния бушон ,за всеки случай!
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                    Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                    Айде сменяй аватара вече...
                    Аре...смених го вече...
                    Не,че е най-подходящия,но докато изкочи по-добър този ще е!
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Аре...смених го вече...
                      Не,че е най-подходящия,но докато изкочи по-добър този ще е!
                      Поздрави!
                      След 5 месеца,най-накрая намери време да го смениш !
                      NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                      ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                      Коментар


                      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                        Първоначално публикуван от GEORGI GE Преглед на мнение
                        След 5 месеца,най-накрая намери време да го смениш !
                        Ами ко да прая...вие там варненската мафия/разбирай ти и Дамян/,ме пукнахте с това .."хайде време е да сменяш аватара"...
                        И ти си го сменил твоя...гледам вече си го пробвал Нисаня да му отлепяш предните колелета...
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                          Сега остава да смениш аватара и в старозагорския форум...
                          NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                          ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                          Коментар


                          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                            Аре...смених го вече...
                            Не,че е най-подходящия,но докато изкочи по-добър този ще е!
                            Поздрави!
                            Какво му е на този аватар

                            Коментар


                            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                              гледам вече си го пробвал Нисаня да му отлепяш предните колелета...
                              Пробвах го и дали може да плува,добре се справи,явно е имал предишни уроци....

                              ПАТРУЛА е желязна машина,струва си торбата с пари която ти дадох
                              Поздрави !
                              NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                              ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                              Коментар


                              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                                Първоначално публикуван от GEORGI GE Преглед на мнение
                                гледам вече си го пробвал Нисаня да му отлепяш предните колелета...
                                Пробвах го и дали може да плува,добре се справи,явно е имал предишни уроци....

                                ПАТРУЛА е желязна машина,струва си торбата с пари която ти дадох
                                Поздрави !
                                Радвам се ,че си доволен
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X