Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
    Първото при мен го има. Имай на предвид, че на зумната страница изчезва. Второто цитирано вероятно и при теб го има, просто е навряно дето няма да се сетиш.
    Второто го намерих както показа Чавдар, дай картинка да видя къде се намира при теб бутона за "какво ново", а и какво е "зумната страница", и от къде се "дезумва"
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

      Второто го намерих както показа Чавдар, дай картинка да видя къде се намира при теб бутона за "какво ново", а и какво е "зумната страница", и от къде се "дезумва"
      Горе дето е лентата ФОРУМИ БЛОГОВЕ СТАТИИ ГРУПИ, точно под ФОРУМИ ми излиза "какво ново", и работи нормално. Ицо снима как при него не се появява, тъй че ви вярвам. Зум имам предвид страницата да е увеличена на повече от 100%, в моя случай коментирания бутон изчезва на 175%.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
        Горе дето е лентата ФОРУМИ БЛОГОВЕ СТАТИИ ГРУПИ, точно под ФОРУМИ ми излиза "какво ново", и работи нормално. Ицо снима как при него не се появява, тъй че ви вярвам. Зум имам предвид страницата да е увеличена на повече от 100%, в моя случай коментирания бутон изчезва на 175%.
        Ясно, но при мен под "Форуми" стои "списък потребители", а този бутон липсва...Страницата си ми е на 100%, не съм я зумвал...Има нещо...
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • На всеки му изчезват различни неща, вече почнаха да чезнат мнения от темата по въпроса, явно ще трябва да свикваме с нещата както са. Ако ми изведат номератора на страниците да го има и отгоре - ще спра да "мрънкам", кликовете за нови мнения от 5 ще спаднат на 3, и секундите за зареждане ще паднат на 10. Аз съм минималист в тоя живот, друго не ме бърка в тоя форум. Безкрайното кликане и чакане на ФБ Гугъл Туитър Гемиус и компания обаче прави нещата много изнервящи. Някой път не бавят, някой път обаче направо избива на timeout.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

            Ясно, но при мен под "Форуми" стои "списък потребители", а този бутон липсва...Страницата си ми е на 100%, не съм я зумвал...Има нещо...
            Същото . И при 90 и при 150 го няма. Бутона де. Опера, ФФ, девствен ИЕ11.


            ПП. Тъмна тема със сини имена е ебаси кефа да прочетеш името на участника .
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • И при мен​​​​​​
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                ...

                Браузера е Firefox (актуален), с инсталирани add-ons за блокиране на реклами (uBlock) и блокиране на прозорци за съгласие за бисквитки и т.н. Предполагам проблемът идва от последния add-on. ...
                Извинявай, ама какво точно очакваш да се случи, когато сайтовете са длъжни да искат изричното съгласие на посетителите, а ти държиш да блокираш питането?
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 28-10-19, 15:06.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                  Днес за първи път успях да вляза във форумите, откакто е с нов софтуер.
                  Зарежда се страницата, след което за част от секундата се появява някакъв прозорец и изчезва (предполагам нещо за съгласие за лични данни или бисквитки), и след това всичко остава полу-затъмнено и не може да се прави абсолютно нищо. Не може да се кликва никъде с мишката.

                  Браузера е Firefox (актуален), с инсталирани add-ons за блокиране на реклами (uBlock) и блокиране на прозорци за съгласие за бисквитки и т.н. Предполагам проблемът идва от последния add-on. Днес успях да вляза след като забраних JavaScript през uBlock, по някакъв начин успях да се логна, след това разреших обратно Java, и засега успявам да пиша.
                  FF 69 версия с uBlock. Не пречи на логването ако и да филтрира съгласието за бисквитките. Ма моите настройки не са много агресивни.
                  Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                  Коментар


                  • Може ли да ми кажете как да цитирам едновременно 2, 3 или повече мнения?
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • Къде беше това с маймунския шрифт при отговор с цитат, нищо не се разбира? Много редактира, но нито граматически, нито смислово.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от veskov; 28-10-19, 19:48.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                        Може ли да ми кажете как да цитирам едновременно 2, 3 или повече мнения?
                        Цъкаш кавичките под мненията, които искаш да цитираш, а после "Публикувайте отговор" горе вляво
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                          Може ли да ми кажете как да цитирам едновременно 2, 3 или повече мнения?
                          МИ неможеш, надявм се за сега Аз веднъж успях, въпреки маймунките в кавичките и после все неуспешно...

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                            Цъкаш кавичките под мненията, които искаш да цитираш, а после "Публикувайте отговор" горе вляво
                            Проба
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • Демек хОй.
                              Т.е. явно различни групи потребители имат различни функционалности
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

                                Проба
                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Демек хОй.
                                Т.е. явно различни групи потребители имат различни функционалности
                                Я да видим!
                                За сега се получава!!
                                Мерси съм!
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X