Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение

    Канализирай мислите си в друга посока. Тук много се объркА.
    Пуркоа, бре джанъм?
    Сподели, моля!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

      Пуркоа, бре джанъм?
      Сподели, моля!
      Ами форума като работи носи пари на собствениците си. И то не малко пари. Но това не е нито моя нито твоя работа.Пък и не е предмет на темата.
      Последно редактирано от kameno karp; 25-10-19, 15:26.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • Преди с удоволствие влизах по няколко пъти на ден във форума.
        С тая промяна ще заеба да го посещавам.
        Всички удобни неща за мен не мога да ги намеря.
        Ровя няколко часа и нищо, което ме интересува не го намирам.
        Сори, че така грубо, но за мен това е една недомилсица.

        Коментар


        • Ей, аман от мрънкачи! В продължение на 15 години народът си дръгне клавиатурата за чужда сметка, обаче стане ли нещо, се отварят едни усти все едно някой ви е бръкнал в джоба.
          А дайте на хората малко време да оправят нещата!
          Колко пъти и на какъв език да ви се обясни, че, ако форумът не се прехвърли на нов софтуер, просто в един момент ще трябва да му се дръпне шалтера?!?
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • На мен пък ми е удобен. Работи по-бързо и дизайна не е такава драма. Същата драма беше и като се мина от по-по-предният дизайн към предният.. рев, сополи.. напускащи..

            Трябва да се посвикне просто. Даже много се забавихме с миграцията. Трябваше да се направи поне преди 6-7 годни.

            Коментар


            • НЕ,ИСКАМ ВСИЧКО И ГО ИСКАМ СЕГА.......иначе ше си сдера потника.

              А да съберем по 5 лева за кафе на дизайнерите искате ли?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                НЕ,ИСКАМ ВСИЧКО И ГО ИСКАМ СЕГА.......иначе ше си сдера потника.

                А да съберем по 5 лева за кафе на дизайнерите искате ли?
                И(скаме, ама сме само двамата.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Ей, аман от мрънкачи! В продължение на 15 години народът си дръгне клавиатурата за чужда сметка, обаче стане ли нещо, се отварят едни усти все едно някой ви е бръкнал в джоба.
                  А дайте на хората малко време да оправят нещата!
                  Колко пъти и на какъв език да ви се обясни, че, ако форумът не се прехвърли на нов софтуер, просто в един момент ще трябва да му се дръпне шалтера?!?
                  Колко пари да ти преведа за форума за да стане удобен да намирам каквото ми е необходимо ???
                  Не съм мрънкач, просто това е пълна ШИТНЯ и страшно неудобно за повечето потребители.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от neroni Преглед на мнение
                    Колко пари да ти преведа за форума за да стане удобен да намирам каквото ми е необходимо ???
                    Не съм мрънкач, просто това е пълна ШИТНЯ и страшно неудобно за повечето потребители.
                    На мен няма какво да ми превеждаш, защото форумът не е мой и не му плащам аз сметките.
                    Като си зинал с големи претенции за форум по твоя мярка - отиваш да си купиш какъвто софтуер ти харесва, плащаш си, колкото ти поискат за да бъде оформен по твой проект (ако не си в състояние да си го направиш сам), плащаш си за домен, хостинг, поддръжка и чакаш някой да дойде при тебе, та да има от кого да искаш информация или на кого да продадеш нещо.

                    Нещо не разбрах кой те упълномощи да говориш от името на "повечето потребители"?!?

                    Щял бил нерони да "заебе форума" ... Ей сега ще преместя нещо отляво надясно или обратно. Някой да те е вързал насила в тази "шитня"? Ей там горе вдясно има един бутон. Цъкаш го и Hit the road Jack ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Колко пъти и на какъв език да ви се обясни, че, ако форумът не се прехвърли на нов софтуер, просто в един момент ще трябва да му се дръпне шалтера?!?
                      Не е много по темата, ама винаги ми е било любопитно защо тия твърдения са толкова разпространени. WinXP му се носи славата, че вече нищо не бачкало на него и не знам си какво. Ми скоро сглобявах един стар комп, и напук направих всичко да му бачка. За стар хардуер си е екстра. Само Адблок за Мозилата не успях да намеря, за Хрома има. Ако няма някакви турбо ишута откъм сигурност - кво му е на стария форум? По Нета се търкалят къде по-древни форуми, примерно дир.бг алл.бг и компания са на хептен древен софтуер, мисля, че threads се казва, от времето на бай Тошо новобранската. Ми бачка си, и още 20 години ще бачка. Имам идея какви къртовски усилия и нерви е една такава миграция, и само се питам защо.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Ей, аман от мрънкачи! В продължение на 15 години народът си дръгне клавиатурата за чужда сметка, обаче стане ли нещо, се отварят едни усти все едно някой ви е бръкнал в джоба.
                        А дайте на хората малко време да оправят нещата!
                        Колко пъти и на какъв език да ви се обясни, че, ако форумът не се прехвърли на нов софтуер, просто в един момент ще трябва да му се дръпне шалтера?!?

                        Една лъжа повторена Х пъти не става истина. Или поне за нормалните хора. Този форум струва нещо само и само заради неговите потребители. Арогантно отношнение, особено подплатено с пълне некомпетентност по тематиката не помага, даже напротив.

                        Да попитам учтиво - как става това:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vb1.PNG
Прегледи:280
Размер:14.1 КБ
ID:6522007

                        с това:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vb2.PNG
Прегледи:261
Размер:3.2 КБ
ID:6522008

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                          И(скаме, ама сме само двамата.
                          Ама ще може ли да мрънкаме после на воля,че 5 лева сме дали все пак?Я питай ти,че мен ми се сърдят

                          Решили да го прехвърлят и го прехвърлят,толкова ли не можем седмица да потраем и да помогнем с каквото можем ако можем вместо критики от безполезните?Седете си мирни,дайте им десетина дни,все толкова ще изкараме с проблемчета у форума пък ако не......е къде е БГ Мама
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • Айде де кой ще събира парите и мен бройте с 5 лв.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                              Айде де кой ще събира парите и мен бройте с 5 лв.
                              Чакай да видим с мрънкането какво става,5 лева са си 5 лева все пак........иначе аз 5 лева нямам,имам в долари,Ясене?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • Всъщност сетих се кой подклажда митовете, че ако не си обновиш софта и стария вече няма да работи. Тия дето продават ъпдейтите. Ич им не дреме, че ще си отвориш огромна работа, 100$ са си 100$, или колкото там. Може да пропускам, ама дори не виждам какво ново са добавили в петицата. Поне от моя гледна точка на страничен кибик. А, да, Фейсбука, за къде без него? Само изчезнаха стари функционалности, примерно кой чете темата в момента, и позициониране на непрочетено мнение. Елементарни неща за един форум са, не визирам гъдели с дизайн или функция блог.
                                Последно редактирано от ikirov; 25-10-19, 18:32.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X