Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Или че отдавна е вчера!

    Бели кахъри!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Или че отдавна е вчера!

      Бели кахъри!
      Всъщност като гледам ти си писал от бъдещето.
      Ха. Според форумния часовник и аз съм в бъдещето.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Имаш ли бутон "какво ново" ? ...Можеш да намериш темите или мненията на някой потребител може би ?
        Първото при мен го има. Имай на предвид, че на зумната страница изчезва. Второто цитирано вероятно и при теб го има, просто е навряно дето няма да се сетиш.
        Последно редактирано от ikirov; 28-10-19, 00:21.

        Коментар


        • При мен бутонът "Какво ново" липсва, поне на телефона. Бихте ли го показали?

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

            ... Интерфейса на Форума ти харесва ли ? Можеш да намериш темите или мненията на някой потребител може би ? ...
            Това с харесването е силно субективен момент. На телефон новата версия определено ми допада повече от старата.
            А темите и мненията можеш да ги намериш. Първо, ако цъкнеш на ник-а, се виждат последните няколко публикации, а линковете за всички мнения и теми са малко скрити

            НатРСвЂР РЋР С“нете РЎРѓР Р…Р СвЂР В РЎР В РЎвЂќР В Р’°РЎвЂљР В° Р В Р’В·Р В Р’В° Р В РўвЂР В Р’В° Р РЋР РЏ уголеРСР СвЂР РЋРІР‚љР ВµР Р СР Вµ:temi.jpgПреглеРТвЂР В РЎвЂ:0РазРСер:75.8 Р В РЎв„ўР В РІР‚ID:6522604

            П.П. Подписите в моя профил не ги виждам. В новорегистрирания тестов такъв ги има. А за да се виждат и в моя си промених настройките - Настройки -> Опции за детайли на беседа -> Покажи подписите

            Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
            При мен бутонът "Какво ново" липсва, поне на телефона. Бихте ли го показали?
            На картинката
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 28-10-19, 06:50.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
              Изчезна превюто на ютубе филмчетата - имаше го в началото сега са черни
              Oще не работи
              А и зареждането на страница е от 30 секунди до една минута

              Коментар


              • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

                Имаш ли бутон "какво ново" ? Интерфейса на Форума ти харесва ли ? Можеш да намериш темите или мненията на някой потребител може би ? Или не ти изпраща множество съобщения за мнения в теми, за които никогага не си бил абониран ? Или ти показва кой участник откъде е, без да му влизаш във профила ? Или горе в дясно не ти препоръчва суперактуални теми от 2008-ма година? Или ти посочва под темата кой я чете и кой я е прочел и кога ? Виждаш ли подписите когато си логнат ?
                Здрасти Дани, откак съм регистриран тук, винаги съм свикнал да преглеждам новите теми и мнения, като хвърля поглед на целия форум и видя последните мнения на главната страница, никога не съм изпитвал нужда да търся специално чрез бутон най-нови мнения, харесва ми да си разглеждам целия форум всеки път

                Колкото до подписа и др. мен не ми пречи, но така и иначе всичко което те притеснява ще бъде оправено

                Все пак според мен, всички колеги и аз си е причина да посещаваме и да съществува този хубав форум

                Поздрави

                п.с. Например тук много исках да бъде качено логото от стария форум към горната си част на новия ни форум, въпреки че екипа има много по-важни неща за оправяне, стана ми приятно че уважиха експресно желанието ми

                п.с. На мен ми липсва, кой чете в момента темата, не знам дали ще има тази опция по принцип, нека по-запознатите да кажат.
                Последно редактирано от Еделвайс; 28-10-19, 07:25.

                Коментар


                • Как се стига до последните непрочетени мнения в дадена тема?
                  LZ5ZI qth HASKOVO
                  Pajero II GLS 3000 V6

                  Коментар


                  • Господа Администратори и Модератори,

                    Не се впрягайте на мрънканията на някои от потребителите. Много добре знаете, че няма как да се размине без мрънкачи.

                    Обикновен потребител няма как да разбере нуждата от по-нова версия, нито времето нужно за миграция, нито това колко труд на колко хора е необходим, за да поддържа жив един такъв форум. Или каквато и да е подобна система.

                    Така, че вие правете каквото е необходимо, без много много да давате обяснения, защото малко потребители ще ви разберат.

                    Успех!

                    П.П. И да не забравите да подкарате Tapatalk-a, че съм му свикнал...

                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • На мен ми харесва че има бутон "той харесва това". С него форумната атмосфера става някак по-нафейсбучена и изтуитвана...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        На мен ми харесва че има бутон "той харесва това". С него форумната атмосфера става някак по-нафейсбучена и изтуитвана...
                        На мен ми харесва как публикуваш пост в 11,07 часа, когато часовниците около мен показват 10,13,,

                        Коментар


                        • Днес за първи път успях да вляза във форумите, откакто е с нов софтуер.
                          Зарежда се страницата, след което за част от секундата се появява някакъв прозорец и изчезва (предполагам нещо за съгласие за лични данни или бисквитки), и след това всичко остава полу-затъмнено и не може да се прави абсолютно нищо. Не може да се кликва никъде с мишката.

                          Браузера е Firefox (актуален), с инсталирани add-ons за блокиране на реклами (uBlock) и блокиране на прозорци за съгласие за бисквитки и т.н. Предполагам проблемът идва от последния add-on. Днес успях да вляза след като забраних JavaScript през uBlock, по някакъв начин успях да се логна, след това разреших обратно Java, и засега успявам да пиша.
                          "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            На мен ми харесва как публикуваш пост в 11,07 часа, когато часовниците около мен показват 10,13,,
                            Предполагам че трябва да посетиш часовникар...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                              Господа Администратори и Модератори,

                              Не се впрягайте на мрънканията на някои от потребителите. Много добре знаете, че няма как да се размине без мрънкачи.

                              Обикновен потребител няма как да разбере нуждата от по-нова версия, нито времето нужно за миграция, нито това колко труд на колко хора е необходим, за да поддържа жив един такъв форум. Или каквато и да е подобна система.

                              Така, че вие правете каквото е необходимо, без много много да давате обяснения, защото малко потребители ще ви разберат.
                              ...
                              Тъй тъй, обикновен юзер като няма мод права и дава на мишката сиренце. Щом е прост акаунт значи е тъпанар. Иначе по темата - до последно мнение се стига с няколко клика, само търпение да има. До цитат на пост се чака 10-на секунди, нещо прави на моята машина, не е от трафика. Айде пак ми го изтрийте сега, че мрънкане. Поне на последна страница да позиционираше, не знам форум да праща на първа, и да си търсиш квото ти трябва след няколко презареждания.
                              Сега преброих, за да стигна до последно мнение в тема, която съм участвал - ми трябват 5 клика, и около 20 секунди. Хвала на новия софт!
                              Последно редактирано от ikirov; 28-10-19, 10:13.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

                                Предполагам че трябва да посетиш часовникар...
                                Посетих.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X