Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

    И очакваш всеки участник в този форум да си менка лятно/зимно време РЪЧНО???.

    Усещам, че имаш някакво отношение към промените, ама съвета ми е да не се правиш на Матросов пред амбразурата.
    Усещам, че нещо си се объркал и не знаеш за какво говорим. Повтарям бавно като за тебе: По-горе написах как да се направи така, че да се виждат подписите. Точка. Настройката на часовника е нещо отделно, което изобщо не съм коментирал. Това, какво на тебе ти се е привидяло, си е твой проблем. Ако трябва смени очилата.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

      И очакваш всеки участник в този форум да си менка лятно/зимно време РЪЧНО???.

      Усещам, че имаш някакво отношение към промените, ама съвета ми е да не се правиш на Матросов пред амбразурата.
      Пенчо, часовника се наглася от настройки в профила...Виждането на подписи също- виж в предишните страници Чавдар е писал за това..Бутон "какво ново", обаче йок, и прогрес във форума от поне 4 дни- никакъв...Твърде сложно е според мен и без да обиждам 80-ина % от участниците- много трудно ще се справят...за сега...Загубата на интерес е реална, решение трябва да се вземе
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение

        Пенчо, часовника се наглася от настройки в профила...
        В профила човек може да си зададе часовата зона според това къде се намира. Обаче за форума часовникът трябва де се оправи централно. Защото сега върви още по лятното време с час напред.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Благодарение на конкретната тема и най-вече на Чавдар, доста неща се поизясниха.
          "Какво ново" няма и при мен, но си ползвам дадения по-напред линк, с него си е ОК.
          Даже се чудя, дали да не си добавя тоя линк към подписа(те се виждат след разрешаване в настройките на профила). Даже може повечко хора да го направим временно, докато се направи както трябва.

          ПП: Мдааа...последната идея се отлага, докато намеря къде и как въобще мога да си променям нещо в подписа.
          Последно редактирано от cecoa1; 29-10-19, 22:56.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • Който си плаща таксата в дойче марки, има бутон "какво ново". Който плаща в левове, няма.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Часовата зона в настройките ми е правилната , но въпреки това съм на лятното време ?
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • Здравейте,
                може би е писано по-нагоре в темата, но аз да известя :-)
                Майлите, които получавам по теми, за които съм абониран във форума, в gmail изглеждат не както трябва.
                Прилагам screen capture:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_889678.jpg
Прегледи:438
Размер:65.5 КБ
ID:6523229
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
                2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

                Коментар


                • Така, според админите са напипали проблема, вече е оправен върху тестовата база. Моля МНОГО СПЕШНО да проверите всички и да си кажете мнението дали нещата са ОК.

                  Данните за достъп до тестовата база:




                  Трябва да си добавите в hosts файла https://www.howtogeek.com/howto/2735...ur-hosts-file/


                  следния ред:


                  109.121.152.71 offroad-bulgaria.com www.offroad-bulgaria.com



                  ВАЖНО: Базата е във версия отпреди седмица, естествено не е актуална. Тествайте само кирилицата и маймуниците. Липсващите бутони ще бъдат оправени накрая... В момента трябва да се оправи ПЪРВО базата данни...!!!

                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • Супер е.

                    проба редакция старо

                    Да видим
                    Последно редактирано от bokomo; 03-11-19, 18:36. Причина: Я пак да видим

                    Коментар


                    • Последно редактирано от Danika; 30-10-19, 18:32.
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • Тънък проблем:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:of_ok.PNG
Прегледи:360
Размер:124.5 КБ
ID:6523316

                        Това е наред, ноооо след публикуването се поява нов бъг:


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:of_nope.PNG
Прегледи:340
Размер:61.0 КБ
ID:6523317

                        Коментар


                        • Докъде стигна изчистването на бъговете ? Някой да е добавил този hosts file и да е заработило нещо ?
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            Докъде стигна изчистването на бъговете ? Някой да е добавил този hosts file и да е заработило нещо ?
                            Ако добавиш въпросния файл, ще виждаш стара версия на форума - отпреди няколко дена.
                            Накратко, това е само за тестови цели - да се провери дали проблемите с шрифтовете са решени.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Който си плаща таксата в дойче марки, има бутон "какво ново". Който плаща в левове, няма.
                              Аз имам бутон Какво Ново и май дават на вересия,че нищо не съм плащал,но пък ми откраднаха подписа,беше си там до преди 3-4 дни,но вече го няма.


                              ТУШ - появи се е така от нищото,явно трябва да се мрънка
                              Последно редактирано от BENZBOSS; 31-10-19, 07:25.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • За тези от вас които искат да видят всички нови публикации за деня, отивате на вашия панел съобщения и от там цъкате на потребители и ето как изглежда списъка с нови мнения и теми:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X