Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скина по подразбиране направен като мобилен или аз нещо съм нацъкал ?

    Коментар


    • "Интелигентен" е, гледа ширината на екрана и в зависимост от това изкарва пълно меню или не... Предстои и 100% мобилна версия да се пусне, нека да се дооправи базата данни първо...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Има още няколко таблици, които не са конвертирани в utf8mb4 Сега уточняват админите могат ли да ги конвертират без да се затварят за писане форумите, но докато всичко не стане utf8mb4 явно няма да стане. Странното е, че негативните ефекти се появяват след време и то дори при таблици, които са само цифри...
        Мхм. Странното е и че заглавията на мейлите вече си излизат нормално на кирилица, а само съдържанието е с въпросителни.

        Абе накрая сте май вече. Малко остана.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          "Интелигентен" е, гледа ширината на екрана и в зависимост от това изкарва пълно меню или не...
          След последното прекъсване заради кирилиците, при мен изкарва винаги мобилно мено. Единия ми монитор е 27-ца 2560x1440, другия 1920x1200. Явно не е много "интелигентен" в момента, ама това пак е бял кахър и предполагам изцяло въпрос на css и "meta" полета или от сорта.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Здравейте,
            Да се изкажа и аз малко неподготвен по "Темата".
            Отварям си Форума,избирам "Какво ново" и виждайки позната Тема, отварям да видя последните постове.
            Тук ми "излиза проблем" ,- отваря първата страница и аз трябва да прехвърля на последната. Няма ли начин, като е "Какво ново" да ми отваря директно на последните мнения, че пустий мързел.........

            Коментар


            • Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
              Здравейте,
              Да се изкажа и аз малко неподготвен по "Темата".
              Отварям си Форума,избирам "Какво ново" и виждайки позната Тема, отварям да видя последните постове.
              Тук ми "излиза проблем" ,- отваря първата страница и аз трябва да прехвърля на последната. Няма ли начин, като е "Какво ново" да ми отваря директно на последните мнения, че пустий мързел.........
              ВЕрно си нешодготвен.

              Цъкни върху иконката с 2 стрелкички надолу точно преди заглавието на темата. Ако пък искаш последния отговор въобще, цъкаш иконката с 2 стрелкички надясно точно след ника на последно писалия в темата.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                ВЕрно си нешодготвен.

                Цъкни върху иконката с 2 стрелкички надолу точно преди заглавието на темата. Ако пък искаш последния отговор въобще, цъкаш иконката с 2 стрелкички надясно точно след ника на последно писалия в темата.
                Ами най-вероятно точно това прави(естествено, предположение само). Все пак от 11г е във форума и има почти 3000 мнения.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • Една картинка била замествала 1к думи. Затова, да бъда по-многословен:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:button.jpg
Прегледи:222
Размер:12.3 КБ
ID:6524248
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • Ограденото в червено директно те праща на последвното мнение в темата
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение

                      Ами най-вероятно точно това прави(естествено, предположение само). Все пак от 11г е във форума и има почти 3000 мнения.
                      Това не значи нищо. Наскоро се оказа, че и някои от модераторите не са запознати с тая функционалност.

                      Което ме подсеща, че ако се напише кратък хелп за ползване, вероятно би бил полезен за доста хора.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Ограденото в червено директно те праща на последвното мнение в темата
                        Тсъ! Праща те на последното мнение в темата, което не си прочел. Сега пробвах няколко пъти. При мен работи.

                        Виж досадно е че в линковете от eMail-ите няма линк към отговора, заради който ти праща мейл.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                          Тсъ! Праща те на последното мнение в темата, което не си прочел. Сега пробвах няколко пъти. При мен работи.

                          .
                          Прав си. Заблудил съм се от това, че последните 2 теми, които отворих за тест, реално не ги бях чел, но са минали по параграфа "Маркирай като прочетени".

                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            ....За мен е учудващо, но наистина много хора не знаят номера с увеличението. А аз го ползвам постоянно от много години, най-вече това с търкалото на мишката.
                            Минахме в офтопик, затова за последно. Споменатите комбинации бачкат и на доста други софтуери - уърд, ексел, акробат рийдър и куп други, по-специализирани и не толкова масови.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                              ВЕрно си нешодготвен.

                              Цъкни върху иконката с 2 стрелкички надолу точно преди заглавието на темата. Ако пък искаш последния отговор въобще, цъкаш иконката с 2 стрелкички надясно точно след ника на последно писалия в темата.
                              Вярно,
                              Годините,инерцията и и недоскиФа....,кой да види (и знае) сините стрелки......
                              Проста работа, но не е за проси хора............

                              Коментар


                              • странен проблем вкъщи: от телефона с андроид влизам, от настолното РС с вин 7 влизам, а от лаптопа с вин 10 тц............не ще и не ще, трих кукита и пак не ще
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X