Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Готов е
    На лаптоп с Хром съм и бутон " Какво ново" няма .
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • https://www.offroad-bulgaria.com/forum
      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:2.png Прегледи:0 Размер:281.8 КБ ID:6521050
      и https://www.offroad-bulgaria.com/ показват различни неща
      Прикачени файлове

      Коментар


      • И аз не го виждам.
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • Уточни се проблема с бутона "какво ново" и защо някой го вижда, друг, не... ще се оправи, още време е нужно...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • Две страници за бутона "какво ново". А на мен никой не ми отговаря на въпроса ще прорабити ключа [YOUTUBE]. Не настоявам, само искам да знам да или не.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • Новия вид на форума е по- красив. 10+

              Коментар


              • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                Две страници за бутона "какво ново". А на мен никой не ми отговаря на въпроса ще прорабити ключа [YOUTUBE]. Не настоявам, само искам да знам да или не.

                Писах вече, ще повторя, да ще бъде оправено, просто има по-спешни неща...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • Нали щеше да има и различни теми от светла и тъмна...Може би е възможно да има и различни вариации на цветовете, както в стария форум..?
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • И това ще го има само че време е нужно, нещо админите са свършили вълшебните пръчици...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • Кеф, бачка си ми едитора, дори тъмна тема пробвах за сефте, ама тъмно сини никове на тъмно сив фон леко се не видят. Ама за друго да питам, сега ми се е паднало. Очертава ли се да има тема като едно времешната - NoFacebook? По 2 пръста под всяко мнение заемат прословутите "социални" мрежи, ама не е само това. Прави запитвания към гореупоменатите сайтове, ако и на тоя браузър никога да не съм се логвал към тях. Знам, че мода, дано не го приемете за мрънкане, само питам, това е. Има си плъгини и чалъми за разкачане от тях, ама после почват едни съмнения дали е от плъгина, примерно както на старата версия не ми бачкаше едитора.

                      Коментар


                      • Здраво налазват ботове,
                        този е online в момента https://www.offroad-bulgaria.com/for...82%D0%BD%D0%BE
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          Здраво налазват ботове,
                          този е online в момента https://www.offroad-bulgaria.com/for...82%D0%BD%D0%BE
                          И то не от вчера, колеги, навсякъде където видите ботове, натиснете бутона, уведоми, аз постоянно сигнализирам, ето и сега имаше към подраздела АТВ, така улесняваме модераторите да реагират веднага.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            Здраво налазват ботове, ...
                            Инвазията е голяма - по над 20-30 нови бот регистрации на ден. Надявам се като се оправят настройките за защита това да премине.

                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • БОТОВЕЕЕЕ....
                              Последно редактирано от I.Stoyanov; 24-10-19, 08:14.

                              Коментар


                              • От мобилният телефон през браузер Safari не мога да разглеждам различните страници на темите или да натисна Предишна/Следваща страниц или друг бутон във форума? Друг освен мен да се е сблъскал с това?
                                TLC LJ70 2LT
                                Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X