Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
    Ицо, при тебе го няма. Я виж с дефолтната тема и 100% zoom... Тъмната тема при мен изглежда съвсем различно, и някои неща ги няма, логото например.

    Форумът никак не лети, излиза едно "зареждам", и седиш и чакаш. Чакаш сураттефтера, туитъра и мюфтийството да се произнесат колко точно твои приятели са харесали това.
    И с дифолтната тема е същото. Скрийншота е със зуум 100%.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

      Тоя бутон да не се е появил? Ако да, къде се наблюдава, че аз продължавам да не мога да го открия?
      не се е появил, ползвам този линк



      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение

        Тоя бутон да не се е появил? Ако да, къде се наблюдава, че аз продължавам да не мога да го открия?
        не, ползвам един линк от тази тема, линка е даден от икиров, пробвам 5 пъти да го сложа и не успявам
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • Снимките не се показват при мен, не знам дали е дискутирано вече. Search-a също не работи, каквото и да се търси

          Коментар


          • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

            не се е появил, ползвам този линк


            Мерси. Намерих го. Предполагам че имаш предвид линкът от това мнение.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
              ...

              Форумът никак не лети, излиза едно "зареждам", и седиш и чакаш. Чакаш сураттефтера, туитъра и мюфтийството да се произнесат колко точно твои приятели са харесали това.
              Да не ти е свършил лимитът за мобилен Интернет "на висока скорост" ? Форумът се отваря нормално, с изключение на отварянето на "Известия" където наистина се бави.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар





              • Имам проблем с цитатите!
                Последно редактирано от stankos; 24-10-19, 12:11. Причина: Проба

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                  Да не ти е свършил лимитът за мобилен Интернет "на висока скорост" ? Форумът се отваря нормално, с изключение на отварянето на "Известия" където наистина се бави.
                  При всички случаи не върви по-бързо от четворката. Верно е относително какво е бързо и какво бавно, ама горе гледам някакви таймстампове че обработило страницата за някакви стотни от секундата, пък иначе реално презарежда за някоя и друга секунда, в някои случаи. Тествах и разлогнат, да не би да товари като съм логнат, все същото. Как да е, бял кахър е това, дребна работа.
                  Как толкова години го продават тоя продукт, и такъв зор с инсталацията, това ми е странно.

                  Коментар


                  • При мен върви категорично по-бързо от стария във всяко отношение, освен в частта си "уведомления". Точно със скоростта проблема е в твоя телевизор. Може например да създава повече трафик пък интернета ти да не е съвсем на ниво.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                      Мерси. Намерих го. Предполагам че имаш предвид линкът от това мнение.
                      да, и той става, иначе имах предвид 74-то мнение
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • Бутонче за отиване на последната страница на дадена тема?

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                          Бутонче за отиване на последната страница на дадена тема?
                          Отиваш под мненията, има номерца на страници, цъкваш последното. При мен работи, засега огромни теми не съм отварял, не знам как събира трицифрен брой страници.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение

                            Отиваш под мненията, има номерца на страници, цъкваш последното. При мен работи, засега огромни теми не съм отварял, не знам как събира трицифрен брой страници.
                            Хубаво е тези номерца и най-отгоре също да ги има .
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • Хубаво е да позиционира на последното мнение, ама няколко пъти го писаха това. Знае се.

                              Коментар


                              • Зедравейте,
                                колегата Jivko не може да влезне в профила си от промяната насам. При опит за влизане му изписва : "The administrator has required that you enter a valid date of birth.
                                Please go to the Profile tab in the User settings and enter your date of birth and save the changes."
                                Пробвал е на различни у-ва.
                                KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                                08868пет4три18

                                Коментар


                                • pinokio17
                                  pinokio17 коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Molia za link kym profila za proverka

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X