Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
    Две страници за бутона "какво ново". А на мен никой не ми отговаря на въпроса ще прорабити ключа [YOUTUBE]. Не настоявам, само искам да знам да или не.
    Там си има решение. Използват се дългите линкове и няма проблеми. Оправил съм темата на колегата и сме се разбрали по този въпрос. Не е спешно.
    Спешен е проблема с ботовете.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • Снимките май работят вече ?

      Коментар


      • При мен търсачката не работи в момента
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • Сигурно доста хора четат форума през "какво ново" като мен, така че нека там излизат и темите от спама и политика, както беше едно време
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • Къде се намира бутона за маркиране на форумите като прочетени, че не го виждам нещо?
            Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
            Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

            Коментар


            • Всичко е наред, краткият ключ към Youtube си работи. Проблема бил в настройките на Хрома. Ето решението :

              https://www.offroad-bulgaria.com/for...01#post4932701

              Ставало е дума за същото и преди и то в моя тема, но човек забравя. Моля за извинение.
              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                Сигурно доста хора четат форума през "какво ново" като мен, така че нека там излизат и темите от спама и политика, както беше едно време;
                Тоя бутон да не се е появил? Ако да, къде се наблюдава, че аз продължавам да не мога да го открия?
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                  При мен търсачката не работи в момента
                  Търсачката винаги е била неадекватна с vBulletin, не помня да ми е намирала нещо. Гугъл се оправя много по-добре, някои форуми директно го интегрират него по дефолт.
                  Тоя бутон да не се е появил? Ако да, къде се наблюдава, че аз продължавам да не мога да го открия?
                  Горе в ляво, под "форуми".

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                    Търсачката винаги е била неадекватна с vBulletin, не помня да ми е намирала нещо. Гугъл се оправя много по-добре, някои форуми директно го интегрират него по дефолт.
                    Горе в ляво, под "форуми".
                    При мен го няма и не го е имало.
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • Извинявам се ако вече е коментирано но мейл уведомленията идват по този начин:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:OFRM_mail_notification.png
Прегледи:278
Размер:109.8 КБ
ID:6521470
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                        Горе в ляво, под "форуми".
                        Би ли го оградил на картинката, за да се откроява и да е ясно видим?

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:offroad_forum.jpg
Прегледи:266
Размер:20.9 КБ
ID:6521474
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • Като кликна на известия , много се бави докато ми отвори страницата...
                          Не знам дали само така съм аз, защото се коментираше , че форума лети ?
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • Ицо, при тебе го няма. Я виж с дефолтната тема и 100% zoom... Тъмната тема при мен изглежда съвсем различно, и някои неща ги няма, логото например.

                            Форумът никак не лети, излиза едно "зареждам", и седиш и чакаш. Чакаш сураттефтера, туитъра и мюфтийството да се произнесат колко точно твои приятели са харесали това.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                              Извинявам се ако вече е коментирано но мейл уведомленията идват по този начин:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:OFRM_mail_notification.png
Прегледи:278
Размер:109.8 КБ
ID:6521470
                              Тоя пост ме подсеща да спомена за още един бъг. Част от бутоните на форума излизат по същия начин: диез + кода на символа. Например, при прикачване на картинка, някой от бутоните беше такъв, но не можах да отгатна кой е бил...
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • Тествах, "какво ново" излиза и на тъмна тема, но изчезва след 150 % zoom на страницата. Логото не излиза, само текст "лого".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X