Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    ...
    Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница"
    И не мога да напиша отговор.
    И аз това констатирах с тестовия потребител. Явно има някакъв проблем с разрешенията за писане

    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

      И аз това констатирах с тестовия потребител. Явно има някакъв проблем с разрешенията за писане
      Така е да. На Ники тестовата тема работи, но той я е написал горе, в "Продавам", а не в този раздел.
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • Преди имаше един зеленичък маркер за темите, в които съм участвал. Сигурно има нов начин да ми излизат, ама вече не мога да се ориентирам кое къде е.

        Коментар


        • Не е болка, но когато остане време, моля погледнете следното. Когато имам известия и отида да ги видя виждам темите, но на тях няма стрелкичка за да отида на първото непрочетено мнение. Има само линк към темата и се налага винаги да скролирам до последна страница за да видя непрочетените от мен мнения. Благодаря!
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
            Не е болка, но когато остане време, моля погледнете следното. Когато имам известия и отида да ги видя виждам темите, но на тях няма стрелкичка за да отида на първото непрочетено мнение. Има само линк към темата и се налага винаги да скролирам до последна страница за да видя непрочетените от мен мнения. Благодаря!
            Мен ме праща на последната страница, ама не на последното непрочетено мнение както беше в стария.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
              Преди имаше един зеленичък маркер за темите, в които съм участвал. Сигурно има нов начин да ми излизат, ама вече не мога да се ориентирам кое къде е.
              Сега там има аватари, които не служат за нищо...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Това с последното непрочетено мнение е обща болка. Това ми е третото обаждане за този проблем, дано да се стигне скоро и до него.

                Лентата със страниците на темата да я има и отгоре.
                Полето за аватар, и всякаква друга информация за потребителя е излишно голямо. Ако може да е като при стария софт-част от информацията да е в десния ъгъл за да се намали височината на това поле ще е по-добре. Сега темата излишно се разпъва във височина.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • Някой може ли да ми каже как се прави в новия форум анкета?

                  Коментар


                  • Не мога да влизам от телефона. Иска съгласие за политиката на... и след като се съглася иска вход. Въвеждам име и парола и ме връща пак за съгласие. Съгласявам се и кръгът се завърта...
                    В миналото ще остане, каквито сме били...

                    Коментар


                    • Въпреки всичко, изглежда този път нещата малко по малко ще бъдат изчистени и няма да се стигне до фиаското от последния път.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        Въпреки всичко, изглежда този път нещата малко по малко ще бъдат изчистени и няма да се стигне до фиаското от последния път.
                        Хм добре, вече цитатите работят на кирилица, ама ако намеря начин как да ме закарва до последно непрочетено мнение - друго не ми трябва. "Какво ново" става все по-затънтен бутон, изчезнаха и зеленките маркерчета на теми в които съм участвал. Снимките горе с миниатюрните сини стрелкички бачкат, ама са ми неизползваеми. Пробвах най-накрая да се приуча да се абонирам за тема, ама пак на първото мнение ме води. Опитвам да си сменя дори стила на търсене, и все не се получава.
                        Все повече цъкания до крайна цел, все по-малки, трудно уцелващи се бутончета. Туй при мен засега.

                        Коментар


                        • И при други!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                            Хм добре, вече цитатите работят на кирилица, ама ако намеря начин как да ме закарва до последно непрочетено мнение - друго не ми трябва.
                            Преди заглавието на темата, като се показва в списъка с други теми, има символ на нещо като стрелка надолу(в нещо като кръгче)... Цъкаш на него и те води на първото непрочетено мнение.
                            Подобна стрелка, но надясно стои и най-отзад където преди нея пише кога е дадено последно мнение - тя праща на последното мнение в темата.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • Само за информация - тия "стрелкички" бачкат, но условно. Ако в темата има много клипове и снимки, в зависимост от това кое кога ще се подреди, може и да не работят както се очаква.
                              И в предишната версия на форумния софтуер беше същото.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                Преди заглавието на темата, като се показва в списъка с други теми, има символ на нещо като стрелка надолу(в нещо като кръгче)... Цъкаш на него и те води на първото непрочетено мнение.
                                Подобна стрелка, но надясно стои и най-отзад където преди нея пише кога е дадено последно мнение - тя праща на последното мнение в темата.
                                Бачкат Цецо, нямат грешка. Само че като няма зеления маркер в кои теми съм участвал - и почвам да им губя бройката. Сега се мъча да се напасна с абонаментите. От времето на предния пост ми насипало 3 броя. Лудница. Трябва коренно да си променя нагласата към форума, просто в момента е уравнение с 2 неизвестни. Липсват ми основни функционалности. Другите гъдели ич не ги ползвам и не знам дали работят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X