Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Така е както Борко казва, току-що пробвах.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Да де. Не го знаех това, научих го от Габоцвет. И просто потвърдих за тези които все още не го знаят.

    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      Пробвам го на този пост, излизат ми 2↑ и 3↓, но не мога да променя нито едно от двете, само ги сменям.
      През телефона съм, ако има значение.

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Какво точно искаш да промениш?!? Числото вдясно от бутона Харесвам е броят на харесванията, които е събрала публикацията. Сега са 2, като цъкнеш Харесвам - стават 3. Като цъкнеш отново на бутона пак се връщат на 2, защото си си отттеглил харесването.

  • Случва се да *маркирам прочетено* и при последващи влизания *маркирани теми* пак се появяват...
    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

    Коментар


    • Надписите на синята лента които се показваха само при мащаб 90 или 110%,сега вече се визуализират и на 100% това за Хром , хубаво е че го оправихте и вече съм си на нормалния 100% мащаб.

      Коментар


      • За мен като цяло форумът си върви, бъговете не са толкова пречещи. Трябва да се свикне обаче с разликите от старият формат които са и в положителна и в отрицателна насока.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • Бях го писал веднъж, да напомня пак.
          Когато съм в началната страница вдясно се вижда последната тема в която е писано, за всеки подфорум, и кой е писал последно.
          Но на някои подфоруми липсва темата, а само "от.... ника на последния писал". Може да е и от моя телевизор де, не съм виждал друг да се е оплаквал от такова.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • gabocvet
            gabocvet коментира
            Редактиране на коментар
            Не е само при теб,

          • MoridinBG
            MoridinBG коментира
            Редактиране на коментар
            И при мен е така често

        • Още едно въпросче.

          В списъка с теми след бутон "какво ново" има ли маркер на темите в които си писал или не ?
          При мен нищо не излиза, а преди имаше.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • Преди е имало много неща. Сега ги няма. Малко е вероятно някога да ги има отново. Свиквайте!
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • agogov
              agogov коментира
              Редактиране на коментар
              С форума свикнах, но с такива като теб ми е трудно!

          • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            не съм виждал друг да се е оплаквал от такова.
            Писах за това преди месец, но явно е маловажно. Мен ме притеснява честото бъгясване, което ме учудва предвид основата на форума.

            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              От няколко дни всичко си върви супер. Поне при мен не е спирал форума.

          • Пробвах "Харесвам"/"Не харесвам" на няколко поста, но ми отчита само "Не харесвам".
            Някой вещ може ли да обясни механизма на отчитане ?

            ... иии, ше ме извинявате за обратните лайкове, ама нямаше начин.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • Еделвайс
              Еделвайс коментира
              Редактиране на коментар
              В момента в който натиснеш вдигнатия палец харесвам, веднага излиза надписа - не харесвам, т.е. може да си промениш мнението пак.

            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Пробвах, не става, даже ми е съвестно, че набих обърнати палци на 4-5 мнения, което никога не правя независимо от моето мнение за даден пост.
              Много мразя мишоците които го правят, но никога няма да си напишат мнението когато не са съгласни с някой !

          • Преди появата на фейсбук, изразът "виж колко лайка събрах" имаше коренно различно значение.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Пробвах "Харесвам"/"Не харесвам" на няколко поста, но ми отчита само "Не харесвам".
              Някой вещ може ли да обясни механизма на отчитане ?

              ... иии, ше ме извинявате за обратните лайкове, ама нямаше начин.
              Нищо на никого не си набил. Първо си сложил по 1 харесване, след това си го оттеглил. 1-1=0 Т.е. все едно, че изобщо не си цъкал на бутона.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • Доста време мина а на въпроса с тъмната тема никой не обръща внимание.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • В момента се работи първо да се оправи мобилният достъп, все повече хора това ги интересува и им е важно. Основната тема е позакърпена достатъчно, криво ляво работи. Като се направи все пак всичко по нея ще бъде преместено и на тъмната... За да е еднакво и работещо... И ще има сериозна изненада за всички активни участници, обмисля се как да се направи така, че пишещите тук да не виждат никакви реклами... Само пишещите имам предвид... ;-)
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • s_s1
                    s_s1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Някои непишещи ще пропишат глупости.

                  • KingofROAD
                    KingofROAD коментира
                    Редактиране на коментар
                    Аз и сега си го гледам форумЪт без реклами.

                  • Кольо
                    Кольо коментира
                    Редактиране на коментар
                    И аз.
                    Не виждам реклами.
                    Това го написах заради изискването за поне 10 символа. Според мен не е хубаво. Понякога се получава много готино и приятно да напишеш отговор с една дума, с една сричка.

                • Ами хубаво е да има комуникация. В тоя случай например някой да беше драснал два реда : към настоящия момент това е второстепенен проблем. За сега се слага в списъка със задачи и като му дойде времето ще се работи по него.
                  Че сега се остава с едно такова малко неприятно усещане, като глас в пустиня!
                  Или пък ако се появи Чавдар :спокойно работи се.
                  Работи се, ама не.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • Работи се и то много, проблемът е, че не сме фейсбук, няма милиарди за харчене, хората са са няколко, а искаме да сме по-добре от фейсбук... Но мисля на фона на ресурсите без да се успокояваме направо сме идеални... :-)
                    VPetrov.photography

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X