Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение

    И още бутона "какво ново" липсва на моя телевизор.
    И на моя. Хром, актуална версия :

    Зуум 67 %



    от 75 % до 200 %



    250 %

    Последно редактирано от zippel; 29-10-19, 08:29.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      [url]https://www.offroad-bulgaria.com/forum/%D0%A0%D1%95%D0%A1%D0%83%D0%A0%D0%85%D0%A0%D1%95%D0%A0%D0%86%D0%A0%D0%85%D0%A0%D1%91-.

      И още бутона "какво ново" липсва на моя телевизор.
      I
      и ПРИ мен бутон няма.



      Коментар


      • А като се логнете в инкогнито мод на хрома показва ли се ?

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          А като се логнете в инкогнито мод на хрома показва ли се ?
          Ц
          С няколко браузъра тествах
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • А колко лесно беше в tapatalk-a - таб UNREAD и всичко е 6.
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
              А колко лесно беше в tapatalk-a - таб UNREAD и всичко е 6.
              Да бе, лесно! На мен Тъпаток-ът не ми даваше да напиша нищо, щото съм бил със забрана за писане.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • Тръгнах да пиша пост с картинки, които качвам директно в сайта. Затворих браузъра преди да го публикувам. Отворих го пак и ми беше запазил чернова. В първия момент снимките не се виждаха, след малко се появиха в черновата. Довърших я и публикувах поста. Аз си виждах снимките, но другите не ги виждат. Редактирах поста и ги качих на ново.

                Коментар


                • Липсата на начин да видиш промените след последното си влизане, е ОГРОМЕН проблем.
                  Бутон няма, а RSS-а не се опреснява.
                  Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                  Коментар


                  • Всъщност дали някой прави нещо по форума? От доста дни нищо на никъде не е мръднало.
                    Сега забелязах нещо странно. Като публикувам нещо, подписа ми не се вижда. Като презаредя страницата вече се вижда.

                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • Питам само от любопитство. Каква е функцията на тия два бутона?

                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:buttons.jpg Прегледи:0 Размер:10.7 КБ ID:6523010

                      Редакция:
                      Търсачката за нови публикации има някакъв таймаут, който в момента е прекалено кратък.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Аз каквото и да съм търсил с търсачката, винаги ми изписва : Няма резултати отговарящи на критерия.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                          Питам само от любопитство. Каква е функцията на тия два бутона?
                          к.
                          Задържаш показалеца на мишока над тях и четеш подсказката - Име на шрифта и Размер на шрифта. Т.е. от там можеш да смениш стандартния шрифт.
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 29-10-19, 16:33.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                            Питам само от любопитство. Каква е функцията на тия два бутона?

                            Натиснете снимката за да я уголемите Име:buttons.jpg Прегледи:0 Размер:10.7 КБ ID:6523010

                            Редакция:
                            Търсачката за нови публикации има някакъв таймаут, който в момента е прекалено кратък.
                            Късметлия! При мен такива бутони вЪобще няма.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение

                              Късметлия! При мен такива бутони вЪобще няма.
                              Включил ли си разширения режим на редактора (подчертаното главно А - средния от 3-те бутона вдясно над полето за отговор) ?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                                Включил ли си разширения режим на редактора (подчертаното главно А - средния от 3-те бутона вдясно над полето за отговор) ?
                                Никакви такива бутони нямам.

                                Нищо от това в сивия прозирец , както и самия той, при мене се не види.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X