Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Я ни светни и нас как стана де.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение

      МИ неможеш, надявм се за сега Аз веднъж успях, въпреки маймунките в кавичките и после все неуспешно...
      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

      Проба
      проба
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

        Проба
        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Демек хОй.
        Т.е. явно различни групи потребители имат различни функционалности
        Ами явно не е така, защото test2019 e абсолютен новобранец, а не супермодератор

        Коментар


        • Първоначално публикуван от test2019 Преглед на мнение



          Ами явно не е така, защото test2019 e абсолютен новобранец, а не супермодератор
          А тест2019 има ли бутон какво ново?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Да
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Да
              Мнда

              А батко има хОй

              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Да
                Я да пробвам аз какво имам:

                пп Или и аз съм индианец, или това с кавичките и при мен не работи

                Коментар


                • Първоначално публикуван от test2019 Преглед на мнение



                  Ами явно не е така, защото test2019 e абсолютен новобранец, а не супермодератор
                  Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение

                  Я да пробвам аз какво имам:

                  пп Или и аз съм индианец, или това с кавичките и при мен не работи
                  Хм, май се получи...

                  Коментар


                  • И аз още нямам, листим отгоре отгоре, до време.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • Имам уверение, че е съобщено за проблема с "какво ново", Смисъла на този форум според мен е, да придобие вида на по-старата версия
                      + повече удобства. Т.е да заприлича на ето тази визия на Vb 5:



                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • Тия екранни снимки, нещо много дребни излизат, така ли трябва да бъде? Това на телефон, иначе не знам....
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • Когато качваш снимка има опции дали да се показва в пълен размер или да е намалена, докато не цъкнеш на нея.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • Пак да напомня за "моя" проблем-когато съм в началната страница, и цъкна върху някоя тема-винаги ме праща към последния пост в темата. А е по-правилно да е към първото непрочетено мнение. Сега се налага да връщам страница, или две назад. Не е удобно...

                            Когато има време...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • Би било добре да се вижда местонахождението на потребителите. Не се вижда и заглавието на темата, когато е отворена.
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар


                              • https://www.offroad-bulgaria.com/for...91#post6522918

                                Невалиден URL на страницата. Ако това е грешка и страницата би трябвало да съществува, моля свържете се със системния администратор и опишете как сте получили това съобщение.

                                И още бутона "какво ново" липсва на моя телевизор.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X