Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • По въпроса за изгледа на цитатите.
    Това - как изглежда, може да регулирате, като ползвате бутона "Източник" от лентата с функциите в полето за писане.
    При натискане върху него, се визуализира или като код или като текст.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:source1.jpg
Прегледи:438
Размер:85.5 КБ
ID:6521820

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:source2.jpg
Прегледи:473
Размер:108.1 КБ
ID:6521821
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • При мен бутонът се появи. Когато прочетеш някоя тема, изчезва от списъка и няма намиране.
      В моите абонаменти са се появили теми, за които не съм се абонирал. Не намирам как да се откажа от този абонамент.
      В миналото ще остане, каквито сме били...

      Коментар


      • Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        По въпроса за изгледа на цитатите.
        Това - как изглежда, може да регулирате, като ползвате бутона "Източник" от лентата с функциите в полето за писане.
        При натискане върху него, се визуализира или като код или като текст.

        Натиснете снимката Р·Р° РґР° СЏ уголемите  РРјРµ:source1.jpg Прегледи:0 Размер:85.5 РљР‘ ID:6521820

        Натиснете снимката Р·Р° РґР° СЏ уголемите  РРјРµ:source2.jpg Прегледи:0 Размер:108.1 РљР‘ ID:6521821
        И защо по подразбиране не се показва текст? Настройката не се запаметява. Трябва да се прави на всеки цитат.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • За това - кое и как е в настройките на платформата, не мога да отговоря, защото това се прави от техническия екип. Аз посочвам функционалности и "поведение" на Форума, при неговото ползване, за да бъде доколкото може - в полза на всички участници. Целта и на самата тема е, да се споделя опит при ползването на новата версия, за да може, поетапно да се отстраняват проблемите в работата.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • Здравейте!
            По въпроса за функционалностите: Когато се логна, излиза ми в дясната част на екрана да я нарека "площ" с обозначение "Тенденции, Нови блог публикации, Тагове". "Тенденциите" са от 2006-2009 год. С намиращите се в тях бутони (+ и -)мога да ги сведа само до списък, но така или иначе екранът ми остава стеснен с около 1/3 съобразно тяхната площ. Търсих в настройките как да го махна това нещо. Бихте ли ми казали. Като не съм се логнала го няма това излишно чудо и екранът си е ОК.
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Светльо Петров Преглед на мнение
              От мобилният телефон през браузер Safari не мога да разглеждам различните страници на темите или да натисна Предишна/Следваща страниц или друг бутон във форума? Друг освен мен да се е сблъскал с това?
              Някой друг да има същият проблем?
              TLC LJ70 2LT
              Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                Здравейте!
                По въпроса за функционалностите: Когато се логна, излиза ми в дясната част на екрана да я нарека "площ" с обозначение "Тенденции, Нови блог публикации, Тагове". "Тенденциите" са от 2006-2009 год. С намиращите се в тях бутони (+ и -)мога да ги сведа само до списък, но така или иначе екранът ми остава стеснен с около 1/3 съобразно тяхната площ. Търсих в настройките как да го махна това нещо. Бихте ли ми казали. Като не съм се логнала го няма това излишно чудо и екранът си е ОК.
                Има разлика в съдържанието на www.offroad-bulgaria.com и www.offroad-bulgaria.com/forum

                Предполагам, че идеята е била първият да играе ролята на портал към форума и медията. За тенденциите, предполагам че показването на старото съдържание е и резултат от конвертирането на базата данни към новата версия.

                Аз бих си запазил в bookmarks адреса https://www.offroad-bulgaria.com/forum
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Да. Така е добре.
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • В предишната версия на форума, няй-отгоре на всяка тема имаше линк водещ до първо непрочетено мнение. Към момента не намирам негов аналог.

                    И нещо маловажно.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12345.jpg
Прегледи:302
Размер:32.0 КБ
ID:6521914

                    Като стил е редно бутоните да са "предишна" и "следваща" страници или "назад" и напред". Микс от двете...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Само аз ли си мисля, че е време форума да стане платен. Дори и срещу символична сума.
                      Защото се вижда за без пари какво се получава.
                      Разбирам ентусиазма на създателите, ама само ентузиазъм - трудно се получава.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        В предишната версия на форума, няй-отгоре на всяка тема имаше линк водещ до първо непрочетено мнение. Към момента не намирам негов аналог....
                        Дали?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • 1. В message center - АБОНАМЕНТИ - поле "публикации" се появиха 3 теми, за които не съм се абонирал. Нямат квадратчета за маркиране. Как да ги премахна ?

                          2. В message center - АБОНАМЕНТИ - поле "уведомления" се появи пост, който никога не съм посещавал. Когато кликна върху него или се опитам да го изтрия ми излиза надпис : "Съжаляваме, вие не сте оторизиран да виждате тази страница". Какво да направя за да го махна и него ?
                          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                          Коментар


                          • 1. Някои раздели ми светят в синьо, въпреки че няма непрочетена тема в него
                            2. Липсва бърз бутон да отидеш на последната страница на темата
                            O898595418 - Митко

                            Коментар


                            • Когато не съм се логнал- виждам подписите...Логна ли се- не се виждат вече.
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Само аз ли си мисля, че е време форума да стане платен. Дори и срещу символична сума.
                                Защото се вижда за без пари какво се получава.
                                Разбирам ентусиазма на създателите, ама само ентузиазъм - трудно се получава.
                                Канализирай мислите си в друга посока. Тук много се объркА.
                                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X