Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не знам дали е проблем. Преди малко се опитах надписа "Продава се" в подписа ми да го направя линк към темата във форума. Не ми дава тъй като подписа става над 200 символа. При копиране на адреса URL илиза страшно дълъг с много символи. Реално в подписа ще пише само "Продава се" като линк.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • И аз да питам-защо като кликна на къщичката горе в ляво форума ми се явявя в друг вид и с други функционалности?
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Не е ли по-добре като се цъкне бутона "OFFNEWS" сайтът да се отваря в нов таб?
        Много сте бързи. Благодаря!

        Коментар


        • "Бутоните" под логото на форума изчезват след зареждане на страница.
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • Бутон “какво ново” се появи след последната “профилактика” - поне при мен
            А може ли след като си дал търсене да има някъде и бутон маркирай като прочетени понеже сега отивам в началото и скролвам до долу за да го натисна.

            мисля че ще е по-удобно

            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • Гледам че сте сложили много различни кожи на форума, вероятно са от готовите, защото не са хубави. Направете една тъмносива с бели букви ала hardwarebg, чете се много добре и не дразни очите.

              Коментар


              • Не се отбелязват с никакъв знак темите в които съм публикувал постове. Все едно, че не съм писал никъде.
                Последно редактирано от Ивайло Александров; 03-11-19, 06:46. Причина: Правопис
                Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                Коментар


                • При писане на пост, след препинателен знак и минаване на нов ред по-рано автоматично почваше с главна буква. Сега- не.
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение

                    Изчистих кеша, като отворих форума се появи надписа че се съгласявам с политиката на сайта и т.н., влязох в профила си и пак се вижда маймуницата под аватара на колегата svi6tovski, реших и инкогнито и пак същото, това с най-новата версия хром, нека други колеги да цъкнат на линка и да кажат дали виждат маймуницата под колегата svi6tovski: https://www.offroad-bulgaria.com/for...B0%D1%82%D0%B0

                    Това го виждам само при този колега, при другите си е ок на кирилица!

                    Преди малко ми се появи това предупреждение и сега седи в горния десен ъгъл:

                    Натиснете снимката за да я уголемите Име:2.jpg Прегледи:0 Размер:58.7 КБ ID:6523683

                    Същото се показва и през телефона, Note 8, с оригиналния му интернет браузър, не хром.

                    п.с. Още един проблем, в полето причина за редакция, пиша си нормално но при публикуване излизат въпросителни знаци като сега отдолу, и вместо причина за редакция, пише последно редактирано от....!
                    И при мен е така. Какъв е проблема?

                    Прикачени файлове
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      ...МОЛЯ ДО ВСИЧКИ, когато видите нещо не наред, правете един "screenshot" и го пускайте тук, админите четат темата и така най-бързо ще бъде оправен...
                      Може да се каже, че като изключим проблема с кирилицата и бутона "какво ново", другите проблеми описани в темата си стоят. Затова за да не повтаряме едно и също, админите могат да прегледат темата и да оптавят каквото има.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Направихме промяна по SSL сертификатите, би трябвало проблема с Chrome да се оправи.
                        Моля някой който има такъв проблем да тества.
                        При мен проблем няма.

                        Коментар


                        • Вече влизам без проблем.
                          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                          Коментар


                          • Когато в постовете има...как да го кажа-най-отгоре "От........", като на многоточието е името на темата-шрифтът е еднакъв с този на самия пост.
                            Ще е добре да е наклонен, болднат, или да се отличава по някакъв начин от поста.
                            Същото и за подписите.

                            Някой го каза по-горе,да кажа и аз-"лентата" с номерата на страниците сега е само отдолу, хубаво е да я има и отгоре, като в предишната версия.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До скоро при получаване на известие за тема в която съм писал или съм абонат, при цъкване на заглавието отиваше на първото непрочетено мнение, сега отива на първото за страницата.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Същото и за подписите.

                                Някой го каза по-горе,да кажа и аз-"лентата" с номерата на страниците сега е само отдолу, хубаво е да я има и отгоре, като в предишната версия.

                                Като се спомена за страниците - в предишната версия бяха с по 30 поста - тоест 10 на брой.
                                Сега са 20 броя с по 15 поста. Има ли разумна причина да е така?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X