Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ако в движение нямаш тресене от лостовете на раздатката подемника можеш да го пропуснеш.

    Коментар


    • има много леко тресене на свободна при спускане но си мисля че това идва от износените шлици

      Коментар


      • При положение, че раздатката виси на тмпони и то хванати за ламарината, няма как нищо да не помръдва.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • да така е но когато я купих със спечените карета,разбити и то едно от тях беше трагично, шлиците ги стъргах с телена четка от ръжда и какво ли не нямаше никакви вибрации освен при потегляне се усещаше най разбитото каре

          Коментар


          • galin79
            galin79 коментира
            Редактиране на коментар
            не съм сигурен че след смяна на карета трябва да се балансират,аз съм ги сменил и шлиците ми нямат откъртено,здрави са но имат луфт,не знам колко е допустим,имам леко трептене на лоста за бързи и бавни и то само при спускане на неутрална в движение на скорост няма нищо

        • След смяна на карета трябва да се балансират карданите, а това в дамашни условия няма как да стане. Щом шлиците са разбити и вибрации ще има. Най-големите вибрации идват от небалансирани кардани, след това от нецентрован промеждутъчен вал. Само при шрусовите кардани няма никакви вибрации.

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Само за сведение-преди няколко години на едно състезание се връщахме от финала 20 км по асфалт. Карах с 98(по ГПС), и през дупките в купето се виждаше предния кардан. Крив, крив, много бой беше изял горкия, но Франко(бивша витара) не усещаше ни блъскане ни вибрации. То вибрации си имаше доста, той си беше адска машина, но от кардана-нищо. Даже не говоря за баланс, такъв се прави на идеално прав кардан.

            Нали...

          • galin79
            galin79 коментира
            Редактиране на коментар
            така е

        • днес случайно хванах един приятел та ми регулира клапаните,и провери веригата,и съм в очакване за нови повреди.

          Коментар


          • Като резултат от работата на приятела ли?
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • не той си разбира,това си му е работата повече от 40 години, нещо друго се очаква,то е ясно че ще има а ми беше и ясно преди да я купя,но съдба,ако издържи един ловен сезон ще е идеално не знам само как ще и се отрази едно ремарке с 6 кучета

              Коментар


              • Пенчо
                Пенчо коментира
                Редактиране на коментар
                Аз повече бих се замислил, как ще им се отрази на кучетата......

              • kameno karp
                kameno karp коментира
                Редактиране на коментар
                Нищо им няма на кучетата.

            • кучетата се возят от години в ремаркето,ремаркето е специално за тях купено за друго не се ползва и върви добре ,ако не погледнеш на зад няма и да знаеш че си с него не се усеща че си с ремарке

              Коментар


              • като това е вътре съм им направил поводи за връзване къде ли не сме се катерили с това ремарке,една година гонихме един шопар с едно чероки 6 човека вътре и всичката газ лудница беше

                Коментар


                • това
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • Много не се връзвай на бай ти Пенча, той тъжи за затворените пенсионерски кафенета и изчерпаните глави за спортидж

                    Коментар


                    • Здравейте,скоро не съм ви досаждал,та имам едно питане за втора ел. перка къде е най добре да я сложа,днес в жегата без товар и без никакъв зор вдигна 100-110 градуса с пуснато парно горе долу се нормализира но в тая жега с парно си е тегло

                      Коментар


                      • Или термостата ти не е в ред или радиатора ти е мръсен. При тия условия не е редно да загрява Нивата.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • радиатора е чист и почти нов ,за термостата как точно да го проверя или направо да го сменям,и с какъв

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X