Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • перката ми е с 6 лопатки постоянно зацепена стрелката не достига 90 градуса а преди през повечето време стоеше на 90 и по някога ги минаваше ще я измеря да видя колко е точно но мисля че е точна долу горе

    Коментар


    • здравейте тук от два дни стрелката за температурата взе да работи когато си иска та мисълта ми е как най лесно и какво да си монтирам допълнително

      Коментар


      • Няма нищо сложно да оправиш нейния си уред. Ако не друго, на руските коли уредите са точни.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • е да един път го оправих имаше слаба спойка презапоих я и се оправи ,датчика е нов всички букси където съм видял са почистени и напръскани с контактен спрей и работеше първо почнаха и двете за горивото и температура да не тръгват всеки път сега тая за гориво работи но за температурата от два дни не тръгва ако може да ме насочиш къде е проблема

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            Някоя обща маса?

        • някой ако иска да сподели какви кабели за свещи да си взема,кой са добри гледах няколко вида ,бях нарочил моите да ги сменя профилактично после си казах бе щом работят няма да ги пипам и хоп изненада излизат от капачката,разкрачвах ги не става мислех да ги залепя с нещо но за 20-30 лв да не правя цигании

          Коментар


          • ако му се занимава на някой да каже как да оправя тия прибори за температурата и гориво по скоро за температурата работи когато на нея и е кеф

            Коментар


            • Първоначално публикуван от galin79 Преглед на мнение
              ако му се занимава на някой да каже как да оправя тия прибори за температурата и гориво по скоро за температурата работи когато на нея и е кеф
              Сваляш таблото и презапояваш всичко
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • е свалях го но не запойх всичко само съмнителните спойки

                Коментар


                • Първоначално публикуван от galin79 Преглед на мнение
                  ако му се занимава на някой да каже как да оправя тия прибори за температурата и гориво по скоро за температурата работи когато на нея и е кеф
                  Ако уредът е изправен, проверяваш цялата верига - наистина не е сложно.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • мисля че е изправен когато я взех не работеше имаше лоши спойки след това работеше за известно време и почна да да отказва от време на време то и за горивото е така и оборотомера също изчезва то може и да не е сложно за знаещ но как точно да проверя тая верига и откъде по точно да започна

                    Коментар


                    • Подсветката на таблото работи ли нормално?
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • да

                        Коментар


                        • Значи масата е наред. Просто тръгни по веригата, ако си сигурен, че уредът работи.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • веригата имаш предвид от зад на километража

                            Коментар


                            • Явно трябва да потърсиш, някой който разбира. Това разбирам от въпросите ти. Нивата е пределно прост автомобил и не би трябвало да те затрудни. Ако не си сигурен какво правиш, потърси помощ на живо.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • Кольо
                                Кольо коментира
                                Редактиране на коментар
                                Поддържам.
                                Колега, от въпросите ти става ясно, че не вдяваш много от тази материя, та преди да си запалил колата(да гори, а не да работи двигателя)-откажи се от самодейностите и иди при авто електротехник.
                                Както скрапа каза-тази кола е проста на чук, а щом те затруднява-не е твоя тип занимание.

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X