Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • никой ли не се е сблъсквал с тоя проблем

    Коментар


    • Свали таблото и презапои всички писти.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • е тия писти ще ми е малко трудно,какъв е начина

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          С лак за нокти и медна тел. По-дебелшка...

      • по дебела,с какво сечение горе долу и как точно става

        Коментар


        • забравих да кажа че всеки път когато изчезнат,започва да премигва ръчната която лампа при мен не е работила никога,и за включен блокаж не работи-когато я взех работеше

          Коментар


          • още нещо се появи,при включени фарове стрелката за гориво отива на макс,и мигачите едвам миждукат за известно време и се оправя,стрелката за температура та пак изчезна,да е нещо от маса,тая от двигателя до купето,е добре също има от капака една лентова почистена и стегната,зад акумулатора също други има ли някъде

            Коментар


            • petkov_bb
              petkov_bb коментира
              Редактиране на коментар
              Пускате дублиращи кабели и наблюдавате за промяна. Лоша "маса" може да вкара човек във филм.
              Няма шофьор на руска машина, който сам си ремонтира колата и да не е станал приличен автомонтьор.

          • добре кой маси да пусна нови,интересно ми е че като почне да ги прави тези магарии под светката на таблото си работи лампите на къси дълги също,за акумулатора и маслото се явиха

            Коментар


            • Човек - като те чета, стигам до извода, че е правилно да дадеш колата на някой, който разбира поне малко. Този автомобил не иска високо ниво. Дори в Бела Слатина, Самоков и Копривщица ще могат да го оправят.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Човек - като те чета, стигам до извода, че е правилно да дадеш колата на някой, който разбира поне малко. Този автомобил не иска високо ниво. Дори в Бела Слатина, Самоков и Копривщица ще могат да го оправят.
                никой не ще да се занимава с лада за това си я правя сам колкото мога с малко насоки се справям за това и питам

                Коментар


                • ако пък има някой който му се занимава,срещу заплащане естествено около Врачанско да каже

                  Коментар


                  • проблеми те за сега са решени,лампата за маслото и акумулатора,оборотомера беше от китайски бушон,видимо му няма нищо стрелката за температурата се яви след като претегнах едната гайка,въпреки че ги бях стегнал,ако има някой от старите бушони,че никъде не намирам читави и му се продават да ми пише и мерси на всички за съветите

                    Коментар


                    • здравейте стрелката за температура за сега работи,но се си мисля че пак ще ме предаде,взех един уред от уаз да го сложа като допълнителен,та тук имам нужда от помощ, плюса да е през контакт,масата да кажем си мисля че е от корпуса,но на него е обозначено с Б и Д кое е плюс и кое датчик,а и дали ладовия датчик ще отговаря на уреда от уаз ще съм много благодарен
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • Корпусът е неутрален. Плюсът (б) е към контакт (15) а минусът (д) е през датчика на двигателя. Не зная само дали уазовият датчик е с еднакво съпротивление със жигулския.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • да видим дали съм те разбрал правилно плюс свързвам през контакт на Б минус взима през датчика,значи кабела от датчика го свързвам на Д само това ли, или трябва да сложа и маса на корпуса че така ми каза продавача

                          Коментар


                          • свързах го днес но не работи коректно с ладов датчик върнах го и ще търся ладов,да кажа и как го свързах за който не знае като мен Б на плюс през бушон и през контакт Д от датчика и маса на корпуса

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X