Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гумичките струват 8лв на Reinz - срамота е ако сваляш клапаните да не ги смениш.Може да провериш и веригата, но едва ли ще има ядове, на твоя модел трябва да е двуредова.

    Коментар


    • веригата е добре проверена е

      Коментар


      • добре ще сменя и гумичките а гарнитурата каква да търся

        Коментар


        • Или оригинална руска или Victor Reinz.От едно известно време се появиха и оригинални метални, но според мен няма нужда, клингеритовата си е достатъчно добра.Тези двигатели нямат проблем нито с гарнитурите, нито с главите.

          Коментар


          • Тия коли най-много страдат от "майсторите" дето ги ремонтират.И от частите ментета де.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • 1000км след ремонта, може да претегнеш главата отново.

              Коментар


              • здравейте,главата я свалих и пратих за шлайф пасване на клапани,смяна на гумички старата гарнитура е с някаква червена нишка видях че струва 5=6 лв добре ли е да взема метална руска за 36 лв и да сменя и болтовете

                Коментар


                • Оригиналната също бива - тези двигатели не са проблемни откъм глава. Болтовете - според зависи.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • то и тая за 6 лв с силикон е оригинална от авто ваз но мисля да заложа на метална пак оригинална руска

                    Коментар


                    • и някой ако знае тия маншони където се нахлузват с фуния дали са добри

                      Коментар


                      • Още в #2 ти писах кои са хубавите маншони. Успех с експериментите.
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • galin79
                          galin79 коментира
                          Редактиране на коментар
                          забравил съм а не
                          намерих къде си ми писал за кой маншони са добри , външния един ми се е напукал не е скъсан но е въпрос на време а скоро го сменях с уж руски оригинален ,на мастер спорт вътрешен се спука за 5 километра замених го с руски за сега държи

                      • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210814_193042.jpg
Прегледи:360
Размер:385.3 КБ
ID:6764443
                        Я кажете къде отива тоя кабел. Днес без да искам окъсих бобината и тоя кабел(частта която е в коша) му се стопи изолацията, ама запуши и под таблото. Искам да пусна нов кабел, ама къде да му търся другия край!?
                        Вече кабела е сменен. Направо чудо как не съм се запалил. Под таблото беше останала само почти гола жица.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210826_132408.jpg
Прегледи:262
Размер:331.0 КБ
ID:6766877
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210826_132339.jpg
Прегледи:258
Размер:476.0 КБ
ID:6766878
                        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                        Коментар


                        • здравейте,шлайфах главата,сменени гумички и водачи,препаснати клапани,взех и гарнитура метална от 36 лв болтове също нови днес и отделих и малко време и смених и бензиновите маркучи,филтър взех и нови свещи по между другото за сега мърка но до кога божа работа

                          Коментар


                          • Кольо
                            Кольо коментира
                            Редактиране на коментар
                            Няма да е за дълго...
                            Не, че ти го желая, ама опита това казва...

                          • Джоу (x3mrjoe)
                            Джоу (x3mrjoe) коментира
                            Редактиране на коментар
                            Еее, стига де, колегата може да живее до църквата !

                          • Kirilpm
                            Kirilpm коментира
                            Редактиране на коментар
                            Туй ней кия спортиЧ, гарнитура духа като прегрее, а глава не пука никогъш.

                        • два лова издържа само по черно бавни,бързи стрелката на температурата е на 5 мм от 90 градуса ,скоро ще и сложа и втора перка за всеки случай,изглежда че си е по горвала по малко антифриз защото така както върви сега не е вървяла от както е при мен учудващо и празния ход на бензин се върна,преди ремонта нямаше

                          Коментар


                          • Преди да слагаш втора перка се увери че уреда показва вярно.Ако си с механична перка да загрее над 90 градуса си е събитие, дори на първа бавна.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X