Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

    Подсети ме утре. Нямам вкъщи ръководство на PDF за твоя. Само разпечатано.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

      Провери ЕГР-клапана. Ако е блокирал отворен ще ти прави този проблем.
      Теста е лесен. Изваждаш му маркучлето, то е едно тънко от долната страна и го запушваш с пръст или с подходящо винтче. Палиш колата и виждаш дали има подобрение.

      Коментар


      • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

        Човъркайки по колата открих тази букса "свободно скитаща"
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0243.jpg
Прегледи:1
Размер:66.7 КБ
ID:5298426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0244.jpg
Прегледи:1
Размер:76.2 КБ
ID:5298427

        Тя е доста чиста, прегледах основно целия кош, но ненамерих никъде кабел или друга букса с която да го свържа. буксата е на кабелче с дължина около 15см

        Коментар


        • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

          Незнам за какво е тази.Ще погледна моя да видя дали и аз имам такава.

          Иначе сдобих се с 6 броя халогени. 4-те са WESEM, а двата са некви китайски. Двата от весемите са за дълги другите за разсейка.Китаиските, ще сложа отзад за задна светлина.
          Скоро снимки...
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

            Този куплонг се използва за бутон на предния капак. Цветовете на кабелите са жълт с черно и черен(маса) с две точки. Явно при тебе липсва.Не е болка за умиране, че го няма.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

              под капака на моЙтУ дЗвер даже не съм ги броил колко са откачените букси кой от къде идва и къде се включва да взема да ги поорежа малко може и някое килце да сваля
              Сори за спама......но чета ли чета като сте си купили таквиз модерни ЖиПкИ с компютри и др. глезотийки ще си пишете още доста тук
              Поздрави на всички от правилната марка
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                под капака на моЙтУ дЗвер даже не съм ги броил колко са откачените букси кой от къде идва и къде се включва да взема да ги поорежа малко може и някое килце да сваля
                Сори за спама......но чета ли чета като сте си купили таквиз модерни ЖиПкИ с компютри и др. глезотийки ще си пишете още доста тук
                Поздрави на всички от правилната марка
                Е аз поне бях на косъм да взема като твоя. Дори продадох колата за да го взема, но се оказа с 2.8 чистия дизел на Перкинс и не го взех.После изпадна това с което съм.
                Много кефи мнението ти.Подкрепям напълно.
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                  Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                  под капака на моЙтУ дЗвер даже не съм ги броил колко са откачените букси кой от къде идва и къде се включва да взема да ги поорежа малко може и някое килце да сваля
                  Сори за спама......но чета ли чета като сте си купили таквиз модерни ЖиПкИ с компютри и др. глезотийки ще си пишете още доста тук
                  Поздрави на всички от правилната марка
                  Мнда, а аз най-гнилата инсталация, дето съм виждал, е била точно като на това от снимката.

                  Не са ни виновни жиците и компютрите, а липсата на читави жичкаджии. Аз например дизел, по-малък от 4 литра, без компютър, не искам.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                    Ха сега де, тая инсталация в Бг не е пипана, така си дойде от Англия
                    Мдаааа, още малко нерви да ми посъздава, май ще премина към бракуване, продажба на части и някое голяааааааамо чудовище без компютри

                    Спарки, днес се докопах до по-бърз нет и си дръпнах всичко файлове от ръководството което си публикувал, не мога да разбера обаче сензора за позицията на дроселовата клапа къде точно се намира и как се регулира, ако не е проблем дай схема и указание.

                    Коментар


                    • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                      Я като решиш за частите обади се да се сдобия с една дирекция(нормална).
                      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                      Коментар


                      • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                        нестава с дясна съм

                        Коментар


                        • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                          Те ти ръководство като за твойто. За съжаление пак съм си забравил паролата за FTP-то и не мога да го кача цялото.
                          EF & EC - Engine Fuel & Emission Control.pdf

                          Гледай страница 12, после 117-119, и накрая 162.

                          Номерата на страниците са тия, дето пише на самата страница, а не това, дето показва acrobat reader-а.


                          ПП: Ако при първия проблем се бракува цяло возило, по улиците нямаше да има твърде много нови и лъскави. Шъ зема да отворя един жичкаджийски сервиз най-накрая.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                            Благодаря, супер си!
                            Аз снощи изрових едно руско ръководство (братчето рус го снимал страница по страница) доста добро, но един дявол знае защо повечето ръководства акцентират на дизелите , за бензина като че няма много писано.
                            А за сервиза ще имаш доста пациенти .
                            От много чете почти до сутринта почна да ми се изяснява малко по-малко картинката, днес отидох да купя набързо мултицет, сега преписвам на листче манипулациите за снемане кода на грешката и след малко слизам да се пробвам дали ще се преборя.
                            Ако правилно съм разбрал с ужасния ми английски тази кола е правена доста умно, който и сензор да сдаде багажа, компютъра вдига флаг за неизправност и почва да работи с някаква служебно зададена стойност, може и да ти вдигне разхода, но ще де закара до дома, ако е така май бракуването се отлага

                            Коментар


                            • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                              Първоначално публикуван от SSG_alfa Преглед на мнение
                              ...ако е така май бракуването се отлага
                              Те всичките са така. Единствено сдават тотално ако от конкретния датчик пряко зависи работата на двигателя, примерно ако имаш единствен датчик за положението на колянов/разпределителни валове, и от тях ти зависи впръскването или запалването, двигателя със "служебна" стойност няма как да работи, просто защото няма как да отчите положението.

                              При мен се скиха температурния датчик на двигателя, или по-точно жицата към него. Никакви последствия. С чиста съвест можех да си махна крушката и да си карам така. Е, зимата щеше да има едни проблеми с подгряване и студен старт, ама на кой ли му пука.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Те всичките са така. Единствено сдават тотално ако от конкретния датчик пряко зависи работата на двигателя, примерно ако имаш единствен датчик за положението на колянов/разпределителни валове, и от тях ти зависи впръскването или запалването, двигателя със "служебна" стойност няма как да работи, просто защото няма как да отчите положението.
                                И два да имаш едният е основен, а другия контролен - без контролния (на разпределителния вал) работи без основния на коляновия не
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X