Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2




    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

      Помогнете ми при избора на супербюджетни халогенни фарове.Единственото условие е да са продълговати. Отпред искам да сложа 3 или 4 зависи от големината им.Височината на борда е 100мм широчината на багажника е около 900мм.Въпросът ми е някой копувал ли е халогени на супер цена около и под 15 лева на бройка от които да е доволен или задоволен???Бюджета е ограничен и повече от 60-70 лева за 4 броя не ми се дават.Гледах в магазините има и за 10 лева 2 броя, но мисля, че малко по качествени няма да ми навреди.
      Прилагам и снимката на багажника за ориентация.
      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

      Коментар


      • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

        В Практикер гледах к-кти по 2 броя с релета копче и кабелаж около 40-50лв.Другия вариянт е битака. Във Варна незнам дали имате но в София имаше продълговати по 25лв. за два броя.

        Коментар


        • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

          Неприятното е че повечето се пълнят лесно с вода. Затова като купувате - гледайте поне да изглежда с добри уплътнения.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Неприятното е че повечето се пълнят лесно с вода. Затова като купувате - гледайте поне да изглежда с добри уплътнения.
            Или да инвестират 2 лв в бургия фи3
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

              Потърси от полските халогени-марката е Wesem.
              Сравнително добро качество на приемлива цена.
              Имат правоъгълни модели с различно разсейване на светлината-на лъч или за мъгла.

              Коментар


              • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                Потърси от полските халогени-марката е Wesem.
                Сравнително добро качество на приемлива цена.
                Имат правоъгълни модели с различно разсейване на светлината-на лъч или за мъгла.
                Това е интересно, а да знаеш къде ги продават???
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                  ВРОМОС ги продаваха. Звънни и питай.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                    Благодаря, ще питам.То май, ще взема другия месец да се разходя до Бургас да ги посетя пичовете от Вромос, защото така само празни приказки това онова колко как.. и без това, ще трябва да си взема и плочата за лебедка...поне на един път да е.
                    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                    Коментар


                    • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                      Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                      Това е интересно, а да знаеш къде ги продават???
                      Виж тук , само като гледам цените , май няма да се вържат с бюджета който си си определил , но иначе поне са свстни !
                      Боби - 0887771064
                      Който иска да свърши нещо намира начин , които не - намира причина.

                      Коментар


                      • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                        В Бургас на магазин гледах халогени на Весем за около 46 лв комплекта. Иначе наистина са хубави

                        Коментар


                        • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                          Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                          В Бургас на магазин гледах халогени на Весем за около 46 лв комплекта. Иначе наистина са хубави
                          Благодаря за инфото явно такива, ще търся, но само малко да се посъвзема, че бяхме на почивка със семейството в Трявна.
                          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                          Коментар


                          • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                            За нищо

                            Коментар


                            • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                              Здравейте. Имам едно запитване към вас обърнах се към вас защото и аз имам NISSAN TERRANO 2 2.7 TDI 98г. и то е следното - разбрах че имам скъсана фрикционна пластина на задния диферинциал и го блокирва ако някои знае някои които да прдава ще сам му много благодарен ако даде номер или линк. Извиняваи damyan82 че пиша в твоята тема но видях по горе че имаш същия прогблем и предполагам че може да имаш и да продаваш или да знаеш някои да продава.

                              Коментар


                              • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                                Здравеите. Изкам да попитам както damyan82 и другите дали някои знае някои които да продава фрикционни пластинки за задния диферинциал на NISSAN TERRANO 2 2.7 TDI 98г. видях че и damyan82 е имал този прогблем и затова пиша тук. Ще сам много благодарен ако някои знае и да напише някои номерза контакти благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X