Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

    И с една бутилка газ минавате ли към 180км смесено?

    Коментар


    • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

      Браво, много добре изглежда газовата.
      Даже е на сравнително безопасно място - като се сетя на ЛАДА НИВА как изглежда външния монтаж, направо тръпки ме побиват ;-)
      Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
      Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
      Opel Campo 3,1 TD '99
      Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

      Коментар


      • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

        Първоначално публикуван от SSG_alfa Преглед на мнение
        Огромни извинения към колегата, който беше попитал как са ми монтирали вътре бутилката, за жалост от месец нямам ден или нощ затова и снимките са нощни.
        Фактически с тази бутилка -27л. минавам почти 200км. При сгъната трета седелка остава на едно нивото и може да се товари каквото ти потрябва. Интересно ми е колегата как ще направи монтаж отдолу, с майстора въртяхме бутилка по-къса от тази навсякъде, и честно казано се отказахме заради всевъзможните рискове от удар, лично за себеси се убедих, че единствения вариант е показания от колеги с рязане на резервоара- упражнение за напреднали .
        Относно багажника, дупченето на тавана хич не ми допада, предишната играчка дето разбих имаше перфектен багажник -напречен и се закрепваше без да е увредил уплътненията, за съжеление го подарих, че да не ми навява лоши спомени. Сега съм поръчал да ми намерят неръждаеми профили, и смятам да направя солидни напречни релси. Иначе в Перник има морга със 7-8 терана, патрол, мицубиши и всякакви други дивотии, телефона на собственика съм го писал, няма да го пиша пак, че да не излиза, че го рекламирам

        [ATTACH=CONFIG]309478[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]309479[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]309480[/ATTACH]
        Много добър разход на газ ти дава ,това на дълго предполагам.Аз съм се орентирал към ГИ и някаква тясна бутилка 180 или 200мм.Благодаря за снимките.

        Коментар


        • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

          Първоначално публикуван от Next Преглед на мнение
          И с една бутилка газ минавате ли към 180км смесено?
          С моята 24 литрова минавам смесено около 150-160 км , това е при приблизително равно градско и извънградско и каране с около 90-100 извънградско.Като се прибирах от събора септември месец при спазване на ограниченията по пътната мрежа от Пловдив до Шумен заредено на 2 различни бензиностанции ми даде съответно 11,5 и 12 литра на 100км.
          Поздрави
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
            С моята 24 литрова минавам смесено около 150-160 км , това е при приблизително равно градско и извънградско и каране с около 90-100 извънградско.Като се прибирах от събора септември месец при спазване на ограниченията по пътната мрежа от Пловдив до Шумен заредено на 2 различни бензиностанции ми даде съответно 11,5 и 12 литра на 100км.
            Поздрави
            Е тоя разход е супер.Това означава, че ще се стремя към него.Още не съм го карал само когато запърви път заредих бутилката и сложих за 10 лева(7 и малко литра) минах 42 км.От утре го мятам и ще споделя за впечатленията.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

              Ako това ти е градски разход е супер , защото аз до миналата седмица правех градско 21-22 литра
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                Последния разход беше 18/100 градско газ.
                Тези дни направих малко промени по джипа.
                На първо място посочвам смяната на оригиналните тонколони на предните врати.Новите са по-големи (елипси) и свирнаха доста прилично.Колегата даже изяви желание да ми помогне при изрязването на пречещата ламарина.





                Извадих стоповете понеже знам, че техните букси когато се занимарят се прецакват от мръсотията и реших докато са още наред да ги почистя и смажа за да не постъпва влага по пинчетата да гният.


                Понеже джипа си има оригинална аларма реших да я задействам. Успяхме, но мигаха само мигачите звук нямаше.Намерих си модула и съответно кабела който играе за тази работа и си монтирах сирена, която зазвуча доста добре.Оригинално трябва да свири един клаксон някъде скрит, но незнам поръди каква ричина не работи а и не ми се търсеше.Снимките обаче са малко размазани.



                И напоследно място искам да благодаря на колегата от Русе (Дамян) който ми продаде гуми за моя джип. Сега по-прилича на джип вече.

                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                  Ще съм благодарен ако споделиш размера на говорителите, понеже и на мен ми предстои същото приключение. Аз смятам и задните да сменям, ама ще видим кога, че там играчката е по-голяма.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                    Еми точния размер не го знам в момента но са стандартни елипси.Решетките им са в колата ще ги мерна утре и ще ти пиша.
                    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                    Коментар


                    • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                      Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                      Еми точния размер не го знам в момента но са стандартни елипси.Решетките им са в колата ще ги мерна утре и ще ти пиша.
                      Благодаря, ще черпя.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Ще съм благодарен ако споделиш размера на говорителите, понеже и на мен ми предстои същото приключение. Аз смятам и задните да сменям, ама ще видим кога, че там играчката е по-голяма.
                        На едната снимка се вижда - 6 на 9 инча (15 на 23 сантиметра), но това не са оригиналните.
                        Оригиналните са някакъв измислен размер, дето не е много масов.
                        Иначе се захващаш със зегето, стабилния захват на говорителите, както и уплътняването им (акустичен екран).
                        При мен също дънчат като VEF от сватбата на дедо ми, но засега имам други занимавки.
                        Предполагам може да се изнамерят някакви подложки (адаптерни преходници), ако пък не - ТНТМ.
                        Успех.
                        Последно редактирано от ogimaster; 19-03-11, 10:58. Причина: неточност
                        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                        Opel Campo 3,1 TD '99
                        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                        Коментар


                        • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                          А, мойте предните не дрънчат. Дрънчи единия заден. Ама, поне предните са по-малки отколкото трябва, така или иначе. То има и пищялки горе в триъгълничетата на стъклото.

                          Подложки и прочие се правят. Не е проблем това.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                            Здравейте Спарки сигурен ли си , че има малки пищялки до огледалото на вратата?

                            Коментар


                            • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                              Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                              Здравейте Спарки сигурен ли си , че има малки пищялки до огледалото на вратата?
                              Абсолютно. Свалял съм триъгълничетата и съм ги виждал що за стока са. Ама мойто е пълна комплектация, с всички екстри и 2 ербега. Само салона не е кожен. Може и от това да е. А си мислех че всички са така.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Най после и аз да се похваля TERRANO 2

                                май темата става доста популярна затова да попитам тук, харесъл съм си едни железни джанти монтирани на Патрол в морга -16ки, искам да сменя мойте, щото се оказа, че доста по лесно мога да намирам по големия диаметър гуми, въпроса е джантата от Патрол става ли за Терано 2? И пак в същия порядък, джанта от мицубиши може ли да се монтира на Терано 2, има и тая опция, ама са алуминиеви, пък нещо леките метали не ми харесват
                                И 3ти въпрос, какво точно значи "обърнати джанти", как се прави тоя фокус, щото и двата гореизброени са в най-добрия случай 0леви а много ми се искат едни допълнителни 40-80мм увеличение на просвета.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X