Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - Прасчо, тези пчели правят много гаден мед...
    - Пух, това са мухи...

    Коментар


    • От: Вицове

      - Скъпа, ухаеш прекрасно! Нов парфюм?
      - Идиот! Залях се с тъпата ти ракия, докато чистих...
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Вицове

        Пингвините...са птици.
        Всъщност са лястовички....яли сладко след 6.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: Вицове

          Застанала злата кралица пред вълшебното огледало и го пита:
          -Огледалце, огледалце от стената, кажи ми ти на кой най-много миришат краката?
          - Ти, кралице моя си неповторима! С един чорап убиваш трима! Но на джуджето от гората, тъй миришат му краката, че посред лято окопаха листата!

          Коментар


          • От: Вицове

            Разговор между близнаци:
            - Къде ходиш, бе? Мама вече два пъти ме къпа!

            Коментар


            • От: Вицове

              Преди време помолих, но явно не върза. Да помоля пак:

              - Не забравяйте че във форума се чете не само от компютри, а и от мобилни устройства, както и от различни видове браузъри.

              - Когато се напише текст във форума - винаги (или почти) излиза във вид четлив за почти всякакви устройства и програми

              - Когато се копира текст от другаде и се залепи във форума - залепва се заедно с форматирането от другия сайт. Това често прави текста нечетлив на голям брой устройства.

              - Съответно при прост копи/пейст от други сайтове трябва да се премахне форматирането на текста. Най-малкото от елементарно уважение към другите участници.

              - Темата ще остане заключена за времето необходимо на всички участници (и най-вече на редовните любители на копирай/залепи) да усвоят информацията, предвид че предишните молби останаха глас в пустиня. Не ми благодарете, няма защо, пак заповядайте.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Вицове

                След тази необходима и надявам се пълноценна почивка - смело напред:

                - По-нататъшни материали с форматиране от външни източници ще бъдат изтривани независимо от стойността им.

                - Системното игнориране на това изискване ще бъде считано за пряка обида към другите съфорумци, с произтичащите от това последствия.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Вицове

                  Със сигурност ще бъде забравено. Най-добре изключете форматирането в тази тема.

                  -----------------------

                  Иванчо се прибира от училище, целият бушониран. Татко му:
                  - Какво стана бе дете?
                  - Хванаха ме едни хулиганчета и искаха да ме джобят.
                  - Ще можеш ли да ги разпознаеш?
                  - Защо аз!? Роднините им да се ги разпознават!
                  Последно редактирано от Absolut; 04-12-14, 19:26.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Мъж със силно сплескан нос влиза в бар и си поръчва питие. Барманът, бивш боксьор, хвърля по един поглед към него, докато обслужва другите клиенти, накрая не се стърпява и пита:
                    - Извинявайте, и вие ли сте бивш боксьор?
                    - Не, това пък откъде го измислихте.
                    - Ами гледам, че носът ви е сплескан и си помислих, че е от бокса. Няма проблем, а с какво се занимавате?
                    - Мия прозорците на женската баня...

                    ***
                    Ha оживена софииска улица стои негър и си пийва прясно мляко направо от пликчето.
                    Стар шоп се спира , заглежда го и накрая тежко отсича:
                    - Нема да помогне

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Щирлиц бил пленен от разузнаването. Искали да измъкнат информация от него чрез всякакви брутални и нечовешки методи на мъчение. Накрая се принудили на най-строгият и зловещ метод - изпратили му стажанта Курт, който с часове, дори с дни можел да извършва полов акт... Започнал той Щирлиц.
                      След ден яко клатене вече хората започнали да се чудят защо още няма измъкната информация. След два дни изумлението нараствало, а вече на третия ден хората започнали да се присмиват на младия Курт, който се чувствал много засрамен, но продължавал неуморно да извършва своите издевателства над нещастния пленник. На четвъртия ден, Курт вече се видял принуден да се обърне кум Щирлиц с молба:
                      - Щирлиц - казал той - моля те Щирлиц, кажи нещо! Репутацията ми е сломена, хората чакат информация, посрамих се, умолявам те, кажи, кажи НЕЩО! ГОВОРИ!
                      - Курт - проговорил Щирлиц най-накрая - Обичам те!
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Мамо! - мрънка на повишен тон дъщеричката - Знаеш ли колко се е мъчило бедното животно, за да можеш да носиш скапаното си кожено палто?
                        - Е, недей де! - спова се майката - Не говори така за баща си!

                        ;-------------------

                        Отива някакъв на госи на баджанака си, запален ловец и гледа на стената - меча кожа. Загледал се по-внимателно - нито една дупка!
                        - Абе, баджо, с к'во я трЕпа тая мечка бре?
                        - Е па с чифтето...
                        - Е колко пътия я гърмя?
                        - Е па десетина...
                        - Е как па нЕма ни една дупка?
                        - Е па не уцелих ни веднАж...
                        - ?!?
                        - Умре си от смЕх...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Младеж и девойка решават да се запознаят след дълго "чат приятелство".
                          Решават да се срещнат в скромен бар.
                          Срещата обаче не подръгва добре... и двамата са достойни за главни роли в "Грозни като Смъртта".
                          След 2 минути неловко мълчание младежът предлага:
                          - Ми...да вземем да пием водка докато се харесаме, а?
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Как е на японски да си поискаш свирка?
                            Коленичиуа!
                            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Задача от висшата математика:
                              Колко литра се съдържат в израза: "Пием по едно и тръгваме"
                              $$$$$$$$$$$$$$$$$$
                              Днес видях един човек да слиза съвсем нормално от скъпа кола, паркирала на място за инвалиди!
                              Счупих му и двата крака да не го глобят!
                              $$$$$$$$$$$$$$$$$$
                              Майка се кара на дете:
                              - Ти си прасе, погледни какво си направил! Знаеш ли какво е прасе?
                              - Да, мамо! Прасето е детето на свинята!
                              $$$$$$$$$$$$$$$$$$
                              За следващите избори да направят лотария с награда зелена карта + самолетен билет и изб. активност ще се изстреля до небето.
                              $$$$$$$$$$$$$$$$$$
                              Седят двама старци на пейката.Покрай тях минава млада мацка с огромен бюст. Единият старец казва :
                              - Ех, да бяхме по-млади !
                              Другият отговаря :
                              - Ти луд ли си, бе? За 5 минути удоволствие да загубиш 40 години трудов стаж!
                              $$$$$$$$$$$$$$$$$$
                              Добрият приятел, е събеседник, който не само слуша...но и долива!
                              $$$$$$$$$$$$$$$$$$
                              Въведохме ново правило в службата. Който изпсува на майка, слага 20 стотинки в касичка. Пристигаме една сутрин на работа. Един колега мълча, мълча, след което сложи 100 лева в касичката и ни разказа как изкарал уикенда с тъща си. Ние се спогледахме и се изръсихме по 20 лева за коментари!
                              @@@@@@@@@@@@
                              Според статистиката българинът правел средно по 92 полови акта годишно. Ако тази статистика е вярна, значи ме очаква много натоварен месец декември.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Някои хора не разбраха за какво говоря по-горе. А ако не са разбрали - няма лошо да питат, вместо да пляскат пряк копи/пейст барбар с форматирането му два реда след молбата ми. Докато още може. Изтритите ще ме разберат.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X