Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    При мен нещата са много зле. Ползвам Хром и преди да трия кеш и подобни реших да пробвам Експлолъра. 1. В експлолъра не ми дава да се логна, в хрома ме е страх да изляза, че няма да мога да вляза. 2. Никъде не виждам час и дата на мненията в темите и самите теми. 3. Какво ново няма при мен, а по-долу на реда активност и моите абонаменти не работят - нищо не се случва като кликна на тях. 4. В долния край на страницата не мога да сменя на следваща или предишна страница, не работят бутоните, налага се да скролвам до горния край и да сменям страницата със стрелките. 5. Докато пиша мнението забелязах, че и "Преглед" на мнението не работи, няма и отиди в напреднали или подобно. В екслплолъра проблемите са същите, поне това което мога да видя без да съм се логнал. Там съм изтрил всичко.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #92
      Не ми дава да редактирам предишното ми мнение, за това пиша ново да дапълня. Редактирай, цитат, уведоми, харесвам - нищо не работи. Като написах предното мнение ми даде някакъв ерор и помислих, че не е публикувано, после видях, че го има, ама на следващата страница, няма да се учудя ако излезе няколко пъти тъй като пробвах 2-3 пъти.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #93
        Почти нищо не работи вече, на 2 вида браузър. Проблемът не е във вашият телевизор. Дали да не пусна анкета за залози кога ще се върнем на версия 4 :-)

        Коментар


        • #94
          Освен да пусна ново мнение ,нищо друго не ми е позволено. Защо винаги ,когато едно нещо работи коректно започваме да го ремонтираме и наакаме?
          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

          Коментар


          • #95
            Нещо подредбата се осра
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #96
              В момента не се визуализира кое мнение кога е писано!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #97
                Опитах се да редактирам горното мнение и бутона "Редактирай" не работи.
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #98
                  Градски , бара работи , идвай...
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #99
                    С андроид 8 галакси А5 не може да преминеш на следващата страница в темите...не само следващата, но и която и да избереш и маркираш.

                    Коментар


                    • Копиране на мнения не работи / сутринта работеше / , качване на снимки не работи / сутринта работеше / ...
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • Миграция 2.0 започна значително по-добре от предишната, но нещата се сговняват прогресивно.

                        Коментар


                        • Миграция 2.0 започна значително по-добре от предишната, но нещата се сговняват прогресивно. Нещата с адски мудни, не може да се цитира.

                          Коментар


                          • Мда , и при мен е така . Няма час , дата , доста неща не работят и меко казано е много зле работата в момента . Дано оправите нещата скоро , че е много тегаво...
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • Миграцията иска жертви ,но аз оцелявам от времето на Хъбовете ,Мирка и ДЦ++ ..... ако след месец ,все още го има форума ще се постарая да го намеря.Предпочитам така ,отколкото рефреша на 5 мин. .... Чао и спорна!
                              Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                              Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                              Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                              0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                              Коментар


                              • След цял ден мъка да се логна изглежда, че нещата се пооправиха. Появиха се и дата и час на постовете....време беше форума да се обнови
                                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X