Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
    Не мога да се логна през компютър, излиза ми само вариант да вляза през фейсбук. Интересно защо първо не го подкарахте на друга машина и след това не го преточихте, така ще мине време в напасване на всичко.
    Подкараха го. Има си и тема по въпроса.

    Аз си се логвам и от телефона, и от трите компира, през трите инсталирани браузера на всеки.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #77
      E нали за да го подкарат, трябва да се конвертира базата данни към новата версия и след това в нея да се записва, каквото се записва като настройки и т.н. Каква файда да я конвертират, да направят настройките, а през това време в старата версия да продължават да се трупат публикации?!? Това, което казваш, може да стане, ако просто дръпнат шалтера на форума, докато не бъде натамено всичко.
      Ама пък доста проблеми могат да се хванат само в процеса на използване ...

      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #78
        Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
        Не мога да се логна през компютър, излиза ми само вариант да вляза през фейсбук. Интересно защо първо не го подкарахте на друга машина и след това не го преточихте, така ще мине време в напасване на всичко.
        А има ли изобщо вариант да си влезеш в стария акаунт тука, през друг у Фейсбук? Според мен няма как да свърже акаунтите, само нови такива у Форума би трябвало да работят.
        Цитатите и при мен излизат в някакъв нечетим енкодинг, но само докато едитвам. Като публикувам е ОК.

        Коментар


        • #79
          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          E нали за да го подкарат, трябва да се конвертира базата данни към новата версия и след това в нея да се записва, каквото се записва като настройки и т.н. Каква файда да я конвертират, да направят настройките, а през това време в старата версия да продължават да се трупат публикации?!? Това, което казваш, може да стане, ако просто дръпнат шалтера на форума, докато не бъде натамено всичко.
          Ама пък доста проблеми могат да се хванат само в процеса на използване ...
          Това е така, но така или иначе има загуба на мнения. Логването работи вече. Има непреведени менюта, но това го знаете. Някаква тъмна тема трябва, тази не е приятна за четене.

          Коментар


          • #80
            Само за сведение от два месеца работят колегите, правени са много тестове... Не става толкова просто, има твърде много проблеми...

            Тъмна тема има + още много, може да се избира от менюто долу вляво... Ако има проблем с това меню, пишете ще го оправим...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #81
              Нещо друго, от известно време не работи бързия отговор на Firefox, оправя се единствено като натисна въпросния бутон. Пробвал съм със свежо копие на браузъра, без добавки или с включени такива, наблюдавам го и на други сайтове, в моят сайт го има в админ панела, писах и на Mozilla:

              Коментар


              • #82
                Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                https://www.offroad-bulgaria.com/sea...ssage%22%5D%7D Втори път чета темата, това май е варианта на "какво ново". Бих бил благодарен ако е изведен на видно място, "Публикации" и "Активност" не са това, което очаквам за "какво ново". Име на шрифта и размер работят, проба ама излизат с номерца. Това дето на камбанката горе излизат темите, в които съм участвал - също кефи. Абе, ще свикна, само поради щото ми тръгна едитора няма как да не благодаря на новия дизайн.

                п.с. Понеже стана въпрос, долу има прилична номерация на страниците. В горната част на темата е мъка. Липсва ми и листинг кой чете темата, ей тъй от чиста клюкарщина. Нали фейсбукъри ще ставаме вече...


                Понеже трих бисквитките, и ми направи впечатление, че още докато се логна тука и Фейсбук веднага се намърдал и си направил бисквитки. Сакън да не пропусне нещо, ако и да не съм се логвал там от година.
                само така има някакъв успех и през телефон и през комп/опера/.
                Да не би с модераторски и администраторски права да се вижда какво ново?
                Трих кешове,влизах - излизах и няма бутон.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #83
                  Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                  Нещо друго, от известно време не работи бързия отговор на Firefox, оправя се единствено като натисна въпросния бутон. Пробвал съм със свежо копие на браузъра, без добавки или с включени такива, наблюдавам го и на други сайтове, в моят сайт го има в админ панела, писах и на Mozilla:
                  При мен бързия отговор работи. Това го пиша през FF.

                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #84
                    AdBlock е блокирал нещо в домейна, оправих го.

                    Коментар


                    • #85
                      Не разбирам защо темите се индексират по датата на създаването им.
                      И от какъв зор в списъка на потребители, повечето са с регистрация и последно влизане на една дата. И повечето са от преди амнайсе години.

                      п.с. Нямам и няма да имам нито фацебуке нито твит.

                      Коментар


                      • #86
                        Не мога да се логна през Тапаталк...
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #87
                          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                          Да не би с модераторски и администраторски права да се вижда какво ново?
                          Трих кешове,влизах - излизах и няма бутон..
                          Линкът от горния ми пост не ти ли върши работа? Нямам права на по-равен, прост юзер съм си, при мен бачка. Индексират се по последен пост, както си и трябва. Липсва ми и чекбокса за множествен цитат. Нещо не вдявам тая версия какво ѝ е по-лаченото, освен, че оправи един проблем дето се появяваше само при мен.

                          Коментар


                          • #88
                            Само аз ли виждам темите в три колони?
                            И разместени спрямо заглавията на отделните колони?

                            п.с. За сега е боза. Стискам палци да знаете какво правите.

                            Успех!

                            Коментар


                            • #89
                              Все още липсва бутон "какво ново", линка от ikirov работи, но там излиза само първа страница от 20, трябва да има бутон. И не намирам от къде се сменя фона /темата/.
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #90
                                "линка от ikirov работи, но там излиза само първа страница от 20, трябва да има бутон. " - при мен бачкат всички 300 резултата. "Само аз ли виждам темите в три колони?" Главния раздел ми излиза в 3 колони, и още една 4-та за последни публикации. Едитора не винаги ми зарежда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X