Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Павка , спокойно , надписа изчезна
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • gy6ter
      gy6ter коментира
      Редактиране на коментар
      При мен се показа сега и изчезна.

  • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
    От вчера почна да се появява постоянно този надпис в жълто долу, направих скрийншот на лаптопа, същия надпис излиза и чрез смартфона:
    Тоя прозорец може и да не е директно от форума, а да е от някой от десетките сайтове с които си говориш покрай него...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      Тоя прозорец може и да не е директно от форума, а да е от някой от десетките сайтове с които си говориш покрай него...
      Прозореца се появява само и единствено в този форум, прави го на смартфона и на стария ми таблет за проба, само и единствено на форума ни, като прозореца се появява щом отворя някой подфорум, когато цъкна на начална страница не се появява, а всеки път само към подфорум като тук например, затова смятам че проблема не е в моя телевизор.

      п.с. Сега забелязах че докато пиша това мнение, прозореца го нямаше, щом го публикувах пак се появи.

      С последна версия на Хром съм, ако има значение.

      Пробвах и с друг браузер за проба на Edge, същата работа, пробвах и на Хром с изключен и деактивиран адблокер, страницата ми се задръсти веднага с куп реклами но жълтия прозорец пак си излиза!
      Последно редактирано от Еделвайс; 23-03-23, 05:59.

      Коментар


      • Не от твоя телевизор, и аз го имам тоя симпатичен надпис. Днес излиза избирателно, вчера постоянно.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
          Прозореца се появява само и единствено в този форум...
          Точно така. Когато отвориш тоя форум, устройството ти си си хортува освен с "offroad-bulgaria.com" с още минимум десетина други сайта. Някъде по-напред в темата съм прикачил като изображение базата - откъде се започва. Вероятно след това списъка се разширява и сайтовете стават повече.
          Та, кой от тия десет - петнадесет сайта е кисел, че използваш адблокер не е ясно. Сложи си хубав адблокер. Умишлено премълчавам какъв използвам аз (който няма такъв проблем) тъй като това е едно непрекъснато надлъгване - как да излъжем адблокера и как да блокираме отново боклуците от екрана, а нямам намерение да улеснявам "противника" (генераторите на боклук).
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Точно така. Когато отвориш тоя форум, устройството ти си си хортува освен с "offroad-bulgaria.com" с още минимум десетина други сайта. Някъде по-напред в темата съм прикачил като изображение базата - откъде се започва. Вероятно след това списъка се разширява и сайтовете стават повече.
            Та, кой от тия десет - петнадесет сайта е кисел, че използваш адблокер не е ясно. Сложи си хубав адблокер. Умишлено премълчавам какъв използвам аз (който няма такъв проблем) тъй като това е едно непрекъснато надлъгване - как да излъжем адблокера и как да блокираме отново боклуците от екрана, а нямам намерение да улеснявам "противника" (генераторите на боклук).
            Ще съм ти благодарен ако на ЛС ми кажеш какъв използваш ти, този жълт надпис много ме дразни.

            Коментар


            • Смятам, че проблема в случая не е в задклавиатурното устройство и какъв точно адблокер си е сложило. Използвам Chrome (ъпдейтнат до последната версия) с вградения адблокер, без никакви допълнителни настройки и на мен ми се появява надписа. Според статистиката, това е 77.03% от потребителите за 2023-та. Та преди даинсталирам кавото и да било, смятам да почакам, някой да оправи форума.
              Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
              Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

              Коментар


              • Много тъпо! И при мен само в този форум излиза същият надпис. Със сигурност няма да махна адблокера заради този надпис. По-скоро по-рядко ще влизам тук!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X