Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От идващата седмица в гръцкия Лидъл ще има 4 и 8А батерии. Съответно 30 и 55 Е.

    Коментар


    • Какво стана, само аз пиша в темата?
      В събота трябваше да има бензинови косачки. Надявам се да не са разграбени до утре вечер. Та да попитам - някой ползва ли такава, какво ви е мнението?

      Коментар


      • Savov
        Savov коментира
        Редактиране на коментар
        Както и предполагах, в Лидъл ме очакваше огромен куб с косачки. Избрах най-наточената, в събота ще я тествам.

    • То какво да се пише, особено за българския Лидл. Тука го обърнаха на предлагане на стари стоки, дано пробутат нещичко. Следя и предложенията в другите държави , няма никъде такава скръб. Чаках няколко нови неща, но вече се отчаях.

      Коментар


      • Стигам до извода, че големите флексове на Лидл са боклук. Миналата седмица втори такъв ми умря. Хайде, първият път си беше моя грешка, че го озорих.

        Ама сега ... Трябваше да се направи срез около метър с дълбочина 1-2 см в прясно излят бетон. Имайки предвид смъртта на първата бройка, този път уж внимавах и не го оставях да работи повече от някоя секунда. Ама не би. В рамките на 3-4 минути просто отведнъж спря да работи.
        И това е много малко използван уред ...

        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • petkov_bb
          petkov_bb коментира
          Редактиране на коментар
          За това специализираната техника е съобразена и скъпа.
          Няколко пъти ползвах от старите български флексове за подобни цели с дълбочина на рязане до главината и не е имало проблеми. След работа продухване с въздух и на рафта.

        • kartechar
          kartechar коментира
          Редактиране на коментар
          Проблемът при рязане на бетон, тухли и керемиди идва най-вече от страхотния прахоляк, който се вдига. Мой приятел, който основно прави покриви, обръща ръкохватката така, че при рязане дискът да издухва праха напред (все едно включваш и изключваш с лявата ръка), а не към режещия, респективно към отворите за охлаждане на мотора и към пиньона и короната на флекса. Това естествено не пречи същият да изгори ако е боклук.

      • И аз сменях един голям. Втория държи
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • Някои от инструментите стават,други-не. Нали затова е темата- да се разбере кои стават
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • Мой познат ми каза, че са предлагали в Лидъл Бг електрическа машина за рязане на клони с шина и верига ползваща стандартните им батерии.
            Моля за линк към такава или поне снимка.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • Никола
              Никола коментира
              Редактиране на коментар
              PARKSIDE PKSA 40-Li A1 2 x 20V-тази е по новата с двете батерии
              PKSA 20-Li A1 тази е по-малката

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              То за 40волтовата не знам дали може да се нарече пускане, в много лидъли се оплакваха хората че изобщо не е изваждана на рафт с отварянето на филиала, явно е продадена с отваряне на касите. Синът закъсня в 7,10 и вече я нямаше в Борово.



          • https://www.lidl.de/p/parkside-12v-a...rat/p100345733


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.JPG
Прегледи:911
Размер:50.1 КБ
ID:6863573

            това ли търсиш, аз нямам спомен да е пускано в БГ, завчера разбрах че има такава на парксайд и я поръчах от Германия
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              Благодаря.
              Може би аз греша, но ме оставиха с впечатление, че работи с 20 V батерии.
              Има ли данни колко е дълга шината?

          • нали съм дал линка отгоре - там пише, че мах дължина на рязане е 12,5 см.
            има и упътване

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.JPG
Прегледи:913
Размер:108.1 КБ
ID:6863595
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
              Какво стана, само аз пиша в темата?
              В събота трябваше да има бензинови косачки. Надявам се да не са разграбени до утре вечер. Та да попитам - някой ползва ли такава, какво ви е мнението?
              Ето ви и мнението: Горе - долу бива. Лека и маневрена, без самоход, 42 см откос. Пали лесно.
              Недъзи: Отвора за наливане на масло е на педераско място и е невъзможно да се налее без фуния. Коша за окосената трева е отгоре солиден пластмасов, отдолу текстилна мрежа. Ще се прокъса бързо.
              Това са първите впечатления. Мотор Зонгшин или нещо подобно.
              Последно редактирано от Savov; 05-06-22, 20:31.

              Коментар


              • Тоя маркуч градински дето ще го пускат в понеделник някой има ли го?
                интересува ме дали се сплесква и прегъва.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • MFr
                  MFr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ако е гравитачно и не е нужно да се прибира, най-добре тръба за капково. Маркуч, дето да не се прегъва, не съм срещал, дори и гардена.

                • IvanIvanovi
                  IvanIvanovi коментира
                  Редактиране на коментар
                  маркуч за капково е добра идея, че идва и по-евтино

                • zmiata29
                  zmiata29 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Мога да ти подаря едно дълго гофре 1/2 за кабел, бяло, то със сигурност няма да се сгъне, освен насилствено, само трябва да дойдеш да си го вземеш.

              • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Тоя маркуч градински дето ще го пускат в понеделник някой има ли го?
                интересува ме дали се сплесква и прегъва.
                Почти всички се сплескват празни. Вчера купувах маркуч на сходна цена 25 метра "несплескващ се" по табела ,УВ защита и 45 бара налягане на гърмеж(чак ме учуди). На другите пише до към 25-27 бара. Погледнах го-на маркуча пише Италия. Маркучите са дълга позиция и +/- 10-20 кинта не са фактор
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • Пичове някой има ли прахосмукачка с контакт купувана Юли 2020г. ? Че моята се счупи а нещо не намирам бележката... имам още месец гаранция... ама без бележката файда..
                  Става и с копие да се търси гаранция.. та ако някой е вземал такава и може да ми прати ксерокопие ще съм много благодарен... просто всички бележки от лидъла са ми изчезнали и нямам сега гаранция на нищо от тях.. те може да излезнат, но ще е късно..

                  Коментар


                  • mitko 53
                    mitko 53 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Каква и е болержката на въпросната пахосмукачка? Иначе я имам, но от 2015г.

                  • resistbody
                    resistbody коментира
                    Редактиране на коментар
                    Върти мотора но не смуче... вътре нещо тропа.. вероятно счупена турбина..

                  • mitko 53
                    mitko 53 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Имам един мотор от първия модел 2013г. Имах пожар в работилницата,много неща изгоряха. От прахосмукачката остана само казана, мотора и тръбите. Мотора съм го пробвал, работи, въпреки че е минал през огъня.

                • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Стигам до извода, че големите флексове на Лидл са боклук. Миналата седмица втори такъв ми умря....
                  Успях да му намеря касовата бележка, която бях скрил от себе си, така че сега ще пробвам как им работи гаранцията на повредени уреди.
                  Като начало добре - рекоха от сервиза да им го пратя за тяхна сметка по Еконт. Ще видим нататък.


                  П.П. Е видях. На 14 пратих повредения с Еконт, на 15-и дойде потвърждение, че е доставен в сервиза, а днес по Еконт получих това

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220616_105815.jpg Прегледи:0 Размер:140.8 КБ ID:6868394


                  Явно ремонтът е бил по-скъп от доставката на нов уред

                  Гледам и че междувременно са сменили дизайна на ключа.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220616_111059.jpg
Прегледи:314
Размер:69.8 КБ
ID:6868401

                  Така би трябвало да изкара повече
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 16-06-22, 10:18.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • Вчера купих фенерчето. Не работеше. Нито свети, нито се зарежда.
                    Днес ми го смениха. Издадоха ми и нова касова бележка. Никакъв проблем.
                    Второто свети. За 20лв - колкото изкара.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Кое фенерче?
                      Моля за линк.

                    • kbot
                      kbot коментира
                      Редактиране на коментар
                      https://www.lidl.bg/p/moiat-zelen-oa...bateria/p71007
                      Фенера е добър. Моят ще си стои в колата. На стария ми фенер батерията не е литиево-йонна и вече не държи.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X