Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Винтовертът свърши порядъчно много работа също за три години. Прецака се копчето за реверса. Мъка е да го накарам да върти в която и да е посока. На развиване го уцелвам сравнително по-лесно
    Ако някой го иска за резервни части, да свирка.
    С батерията и зарядното, не съм имал никакви ядове.
    Същите са
    Става дума за винтоверт 3 в1

    Коментар


    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Е моят е от онези , дето им се сваля таковата. Както и да е. Дай на лични данни да ти ги метна утре заран. Предпочитам Еконт,

    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Моят верт е същия, с лост за скоростите от двете страни от 2016г. Зарядното се прецака на втората година, но ми го смениха. Това зарядно от снимката няма да стане директно за Х12, трябва да се тунингова или то, или батерията, ако е Х12. На батерията се издялкват направляващите ребра, но трябва да се внимава при включване за зареждане, поляритетът да съответства. Другият вариант е с дремел да се прорежат нови шлици на зарядното, да влизат в тях ребрата на батерия Х12.

  • Значи:
    Пловдив, офис на Еконт - Адата,
    0888/70-58-74
    Атанас Михайлов

    По-добре Еконт. Ще скокна с новата кола да го взема,
    макар че офиса е на 800 метра.

    Ако беше Спиди, трябваше да ида пеш щото е на 100 метра.


    Коментар


    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Добро утро!
      На мен Спиди ми е по-близо, но там няма спиране с кола.
      Като отворят Еконт, ти ги пращам.

  • Виж какво казва Митко?
    Ако зарядното не отговаря точно на размерите,
    няма как да го пригодя, както обяснява.
    Затова ми се струва, че трябва да спреш пратката!
    За сигурност ще върна цялото куфарче с винтоверта.

    Коментар


    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Най-добре. Щом е още в гаранция, най-вероятно директно ще ти го заменят с нов.

  • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    ...

    П.П. Днес вече получих втора замяна в рамките на рекламацията на големия флекс. Пак нов флекс, пълен комплект, но в бяла кутия, без шарени картинки и книжка. Явно партида, предназначена за замяна по рекламации. Пробвах да го пусна. Засега работи. Ще видим като стане време да свърши работа другата седмица
    Аз пак за краставичката, т.е. големия флекс. Въпросното изделие силно НЕ го препоръчвам. Особено, ако се предвижда употребата му за рязане/шлайфане на строителни материали, генериращо много прах.

    Изделието може не просто да не свърши работа, а направо да е опасно за здравето! На два пъти след кратка употреба чисто новият шлайф се оказа с блокирал ключ за пускане. В положение "включено". В резултат - след освобождаване на ключа флексът продължава да работи.
    Добре, че разклонителят беше наблизо, та да изскубя щепсела.

    След почистване с прахосмукачка, духане, тръскане и баене, нормалната работа се възстанови. До следващия път ...



    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • bokomo
      bokomo коментира
      Редактиране на коментар
      Има специализиран инструмент за канали с два диска и някаква система за прахоулавяне, но не съм ползвал такъв нито марков, нито парксайд. Само знам, че има.

      Малка бригадка "кърти-чисти-извозва", с личен състав със засилен тен ползваше голям ъглошлайф Макита. Всички други интсрументи бяха куча марка.

      Нали знаеш, че обилно мокрене на материала за рязана намалява праха. Едва ли го пропускаш, но все пак

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      Специализираният по същество е също ъглошлайф с малко екстри. Имам го и него, но той е с малки дискове и реже до 30 мм дълбочина. За по-дълбоко се налага да се ползва големия флекс.

    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Моят специализиран повече прилича на ръчен циркуляр, не е с ъглов редуктор. От Германия го купих, на каква марка Meister Craft, с два диска Ф150мм.Излезе здрава машина, за 9 години само пусковия бутон се наложи да ремонтирам.

  • Не е в гаранция, но ще чакам 1 месец да решат.
    Сега ползвам голямата батерия, но ако се изтощи също няма как да я заредя.
    Ето за какво става дума:


    Коментар


    • Сега си спомням, че когато заредих голямата батерия, тогава се прецака.
      Може би за голямата има специално зарядно.

      Коментар


      • Евала! Лидъл чу молитвите ми и в четвъртък ще има малко ъглош... какво?
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          А де и аз колко го чаках ама нъцки...

      • Няма да го има ли?
        Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
        Kia K5 LPG 2012 г.
        LZ1DED

        Коментар


        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          Ще го има бре, просто аз чаках половин година, с триста зора взех от прекупвач (от немския лидъл), чрез Таргата който ходи да го вземе на място, че пък оня не пускал по кУриер и на следващата седмица лидъл пуснаха флекса

      • А тази серия на Парксайд защо не я пускат в България ? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220809_102500_979.jpg
Прегледи:744
Размер:815.1 КБ
ID:6884239
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
          ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
          Редактиране на коментар
          Щот си я прибират още в склада

        • Паджеровод
          Паджеровод коментира
          Редактиране на коментар
          Само ъглошлайфите ми останаха на жица... Чудя се все още... Дали с 4Ah и 20V вече стават за работа... Например с диск за шлайфане и мерак

        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Поне при мен инструментите на акумолатор не заменят тези с кабел .

      • Някой има ли идея откъде в София да купя ключ за ъглошлайф като на картинката? В Бушона не продават части.
        Прикачени файлове
        Peugeot 4007
        ex Nissan X-Trail 2.2 Di

        Коментар


        • По магазините за части за такива машини. Тоя много мяза на него https://shop.sbubg.com/rezervni-chas...-gws6-100.html
          Тук има още https://apogee99.com/index.php?main_...=16_193&page=3
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • Ташев Галвинг се справиха успешно! Първо казаха няма за целия спусък, но като изтръгнах само копчето- срещу 7.80 лв извадиха.
            Peugeot 4007
            ex Nissan X-Trail 2.2 Di

            Коментар


            • От тук евентуално как може да се поръча примерно те това ? https://www.lidl.de/p/parkside-perfo...rat/p100339792
              Последно редактирано от sek.1; 18-08-22, 07:25.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                300 кинта за машина без батерия и зарядно, от Германия . За тия пари можеш да си намериш тяло Dewalt dcf899.

              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                На Парксайд поне имам акумолатори и зарядно . Тоя гайковер с голямата батерия 8 ач опра без да се запъне гайките на 6 джанти на камион Урал които един господ знае кога са завивани . То това съм го дал примерно . Има доста други неща . Нямам идея как става да поръчам от там в тая област съм абсолютен дилетант . Това го имам ама зеленото дето се продава тук . Толкова работа ми е свършило с кеф бих си купил безчетковото . https://www.lidl.de/p/parkside-perfo...12v/p100339181 И такова ми трябва https://www.lidl.de/p/parkside-perfo...rat/p100339762
                Последно редактирано от sek.1; 18-08-22, 07:41.

              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                Съгласен съм с теб, просто напомням, че тоя парксайд, макар и черен не е върха на сладоледа. Най-големият му плюс е гаранцията, която за черната серия е 5 години. Ако го викнеш от немско, не се знае как ще се ползва у нашенско ако се наложи, а то не е като да не се налага. И още един съществен недостатък на парксайда, която и серия да е - части НЯМА! Умишлено не се предлагат резервни чаркове.

            • Аз си ги поръчвам през shipgerman
              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

              Коментар


              • Днес взех 20 волтовия винтоверт. За 45 лева си е просто подарък. Батерията я имам.
                Много съм доволен 12 волтовия. Дано и този да така.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X