Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Размерът е стандарт,225мм. Лидълските пакети са най изгодни като бройка, но нямаш избор на едрина, каквото има е кутията това е. Аз основно ползвам Р180 и Р150, са ми на привършване, та трябва и аз да се замислям за заместител на марката.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      ... Лидълските пакети са най изгодни като бройка, ....
      Аз от на Лидл консумативите, общо взето, съм се отказал. Въпреки изгодната цена. Имах глупостта един път да взема от техните дискове за голям флекс и няма да повторя. Диск за метал повече вдига пушилка, отколкото реже и свършва за норматив.
      В крайна сметка евтиното излезе скъпо, защото трябваше да си купя истински дискове, за да свърша работа.

      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        ...Имах глупостта един път да взема от техните дискове за голям флекс и няма да повторя. Диск за метал повече вдига пушилка, отколкото реже и свършва за норматив.
        В крайна сметка евтиното излезе скъпо, защото трябваше да си купя истински дискове, за да свърша работа.
        Имам същите наблюдения за малките им дискове за флекс. Много пушек за нищо...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Я кажете, някой пробвал ли е акумулаторнат апрахосмукачка от четвъртъка ? Гледа ми се удобно, особено за стълбище и за хващане по кюшетата, там където прахосмукачката робот е пропуснала.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Имам същите наблюдения за малките им дискове за флекс. Много пушек за нищо...
            Основно ползвам малките дискове от Лидл .Доволен съм от работата им. От предната продажба взех 10кутии и сега чакам да пуснат пак, че остана само една не отворена.
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Правил съм сравнения с техните перформанс и такива на Клингспор на еднакъв материал за рязане. Лидълските доста по- бързо се износват, Иначе шкурките им стават, има и много по зле, лошото е че са комплекти, вземаш и зърненост където не ти трябва. Имат и хубави кунсумативи, примерно подложките с велкро за ъглошлайф, много прави,изобщо не вибрират. Купувах едни на Райдер, ужасни вибрации, развиха се винтовете на редуктора на шлайфа.

          • Имат вече и бързостягаща гайка за ъглошлайф https://www.lidl.cz/p/parkside-rychl...-a1/p100339616 . Засега само в Чехия, иначе цената е много добра

            Коментар


            • сто
              сто коментира
              Редактиране на коментар
              Каква е идеята на тази гайка и с какво е полезна?

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Сменя се консуматива без ключ, има доста коментари по форумите за такива Бош(към 60лв) и Макита(към 30).

            • сто
              сто коментира
              Редактиране на коментар
              125мм диск за метал или гумена шайба и така свалям без ключ, само с натискане стопора и усилие върху диска, даже не помня къде е тикнат ключа

          • Силно се съмнявам тази гайка да се отвие на ръка след работа. А за затягане и така не ползвам ключ.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
              Основно ползвам малките дискове от Лидл .Доволен съм от работата им. От предната продажба взех 10кутии и сега чакам да пуснат пак, че остана само една не отворена.
              Рязах някакъв ламаринен плот с какъвто тънък диск е имало на флекса. Голямо рязане рязах, но на последните 2 - 3 сантиметра ми свърши диска. Най-отгоре на купчината беше лидълски. Сложих го, хем за проба как работи. Ами не можах да довърша среза. Както казах, много прах за нищо. И довърших работата с друг диск, не от уидъу.
              Равносметката - с диска който беше на флекса отрязах около 80 см. тенеке, с лидълския няколко сантиметра.
              И аз съм на мнение, че това е един евтин на пръв поглед консуматив, но като теглим чертата свършена работа спрямо цена, се оказва доста скъп.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение

                Основно ползвам малките дискове от Лидл .Доволен съм от работата им. От предната продажба взех 10кутии и сега чакам да пуснат пак, че остана само една не отворена.
                Пробвах и категорично не стават. Харесват ти вероятно, поради липса на база за сравнение.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • Колко струват лидълските?
                  Най-добрите, с които съм работил, са тези, гледам че сега са по два лева парчето, има и други по 1,50, има и по-евтини маркови.

                  Коментар


                  • veskov
                    veskov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Хилти на кутия са със съвсем поносима цена и по- добри, а и цените на консумативите не са баш като машините им

                • За тази прахосмукачка, питах малко по-горе и видео:

                  Коментар


                  • mitko 53
                    mitko 53 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Тази, за при нас в четвъртък, пак се води shaz 22,2 d5,но е съвсем различен дизайн, същият като в Германия и Чехия. Такава като в клипа не виждам никъде.

                • Наистина е малко различна, затова и питам

                  Коментар


                  • Дисковете за рязане на Лидл не стават, ламелните дискове с шкурка тия сините биват. В момента режем с дискове на Вюрт добри са и цената е поносима 1,80 лв е бройката.

                    Коментар


                    • I.Stoyanov
                      I.Stoyanov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Подкрепям горното становище, вюртските карат по много и режат стабилно, без да се нащърбват, за 125мм това

                  • Купувам от Гейбук дискове Бош и Деуолт в кутии по 20 и наистина са добри. Цената е околоо левче за брой. Бях скептичен в началото но наистина биват.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар









                  • Kalin Atanasov
                    0888146826 / Издавам фактури.
                    Дискове за рязане на метал и INOX в метална кутия 10 бр. DeWALT DT3507-QZ, Цена: 14 лева , ф 125мм
                    Дискове за рязане на метал и INOX в метална кутия 10 бр. BOSCH 2608619267, Цена: 15 лева , ф 125мм
                    Дискове за рязане на метал и INOX 10 бр. NKG toolsI INOX, Цена: 10 лева , ф 125мм
                    Дискове за рязане на метали, кутия 25 бр. SwatyComet SKORPIO , Цена: 27,5 лева / 1бр.-1.10 лв. , ф 125мм

                    Няма да се получи с линка - това е човекът и телефона му. Коректен и точен е а дисковете наистина са добри. Пробвал съм всичките. Най-много ми допадат Бош.



                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 9 потребители онлайн. 1 потребители и 8 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X