Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПП: 8Ач има ли смисъл? И ще може ли на 120W зар-но да се зареди /тяхното е 300W - за 45мин 8Ач /демек на 120W ще дойде към 2ч?
    Имам зелен флекс и се чудя за него по-скоро., понеже по-бързо яде батерията /но и имаме и 2 броя по 4Ач/

    Коментар


    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      В Румъния излезе 8Ah батерията, към 140лв. се връзва. Мен ме устройва идеално за перфоратора, но не ми се дават толкова пари.

  • Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
    Статора на прав шлайф купен от ЛИДЛ е сдал багажа, дали мога да си купя от някъде , за да си го ползвам?
    В четвъртък пускат правия шлайф .

    Коментар


    • Купих прав шлайф, който изгоря след 10 мин работа. Смених го. Новият още работи, но е супер тъпо измислен и неудобен. Поне копчето да беше на удобно място....
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • Никола
        Никола коментира
        Редактиране на коментар
        Точно за този инструмент ме учудваш, имам, от три или четири години такъв и е стопил поне десетина камъчета до сега без проблеми.
        Иначе копчето отзад е наистина тъпо изобретение.

    • Имам прав шлайф от първите му пускания в Лидл. Много работа ми е свършил и още работи. Ползвам го с камъчета пак от там и те са добри.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • Взех винтовертчето днес.За тия пари добре.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • Препоръчайте читав пружинен такер, който да става що-годе за тапицерски работи.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Имам два ръчни лидълско,по един за къща, и вършат работа, скобите стават на ТопМастер. Имам и техните пневматичен и на ток, но скобите да им тесни за тапициране. Имам и един Rapid по мощен от лидълския ръчен, но е сумичка, по спомен към 80лв, а и скобите само в Ташев ги намирам и бяха 36лв. 5000 бр. Гледах някъде клип за акумулаторния Х12, беше с широки скоби и добре ковеше.

          • TigerHunter
            TigerHunter коментира
            Редактиране на коментар
            При положение, че ще се ползва изключително спорадично, не ми се дават повече от 30-40 пари. Не ми е спешно, но никога не съм се замислял. Имам и ръчен, който е некакъв китаец от най-откровените. Той зорлем пробива и картон. Купувал съм го преди много години. Но съм ползвал ръчен служебен, който ковеше доста прилично.

        • Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Препоръчайте читав пружинен такер, който да става що-годе за тапицерски работи.
          Няма такива.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

            Няма такива.
            Имам два електрически, единия лидълски. И двата не стават за чеп. А за да тапицирам инцидентно седалките на четири стола,или някоя друга дреболия, няма да купувам компресор.
            В момента жената претапицира една седалка от стол, като кове дамаската с пирончета и ми бърка в здравето.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              Вчера си взех същия на вид акумулаторен, но не е с Х12 батерия , а с вградена. Днес го пробвах и ми хареса как работи. Имам и ръчния на парксайд, но откакто го давах на комшията - или не взима скоба или забива по 2 и ще го бракувам.

            • mitko 53
              mitko 53 коментира
              Редактиране на коментар
              Да не са нещо несъвместими скобите, аз така купих на Бош, уж същия размер, но се оказаха по тънки и засичаше на всяко коване, опитваше се по две наведнъж да кове.

            • TigerHunter
              TigerHunter коментира
              Редактиране на коментар
              Нещо такова става, да. Ще видя да купя по-дебели скоби.

          • Ползвам два тайвански, такива:


            Само дето не пише BOSH, инак са едно към едно. Стават, имам ги от двадесетина години.

            Коментар


            • Моят е RICO 4в1 се води. Имам го от поне 15г.(дори се учудих, че все още се предлага). Претапицирал съм столовете в кухнята, на тъщата столовете, един холов ъгъл, ковал съм няколоко стотин метра кабели и какво ли още не. Все още си работи перфектно. Използвам скоби на Топмастер и Рапид. Много е силен и след продължителна работа ръката се изморява, но ако не се гони норма не е проблем.
              Прикачени файлове
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • TigerHunter
                TigerHunter коментира
                Редактиране на коментар
                Имам гедоре с тази марка от 15-тина години и съм доволен. Ще видя нещо от тоя клас.

            • В понеделник видях в боровския Лидъл намалени двускоростни бормашини на 70 лв. и се чудех няколко дена, но сутринта не се стърпях и взех последната на рафта. На първо четене изглежда солидна,тежи доста, но нямах време да я пробвам. Другата седмица ще я пробвам със всякакви свредла.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
                Имам кабелния винтоверт (наскоро пак го пускаха) от 2019. До сега не съм имал проблеми, но вчера тръгвам да свалям патронника за бургии и не мърда. Червеният пръстен се движи нормално, но не освобождава патронника.
                Някакви идеи как да го освободя? Чудя се и дали да го нося в магазина, защото е все още гаранционен.
                Развитие по темата: върнаха ми винтоверта с маркиран текст "Ремонтирам", но винтоверта си е в същото състояние. По обяд ще ходя да се разправям. Като се загледах в протокола, от Лидл са написали "не работи", при положение, че демонстрирах пред тях за какво го нося.

                Коментар


                • orela
                  orela коментира
                  Редактиране на коментар
                  Продължението:
                  В понеделник по обяд до оставих в Лидл. В протокола вече написаха, че проблемът е в патронника и е бил на ремонт, но не е оправен. Днес преди обяд получих нов с еконт.

              • 8,10,13,14,17 тресчоткови ключета за 23лв. 10 и 13 бяха изпитани с тръбичка и удържаха.

                Коментар


                • Някой може ли да ми каже откъде да си купя шкурки за Лидълския жираф?
                  Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                  Kia K5 LPG 2012 г.
                  LZ1DED

                  Коментар


                  • Едва ли са някакви суперспециални, та да не можеш да вземеш такива с подходящ размер от всеки магазин, който продава такива консумативи.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X