Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В магазините има преходник.
    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
    Kia K5 LPG 2012 г.
    LZ1DED

    Коментар


    • Оказва се че новият заваръчен апарат PTMI 180A1 е предвиден за продажба и при нас https://stesbintegrationprod.blob.co...f32ea862ce.pdf . Заслужава ли си това нещо парите, предполагаемо 300-350лв?

      Коментар


      • коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        С волфрамовия инертен газ ме загубиха като клиентн))))))

    • Някой да ме светне какво представлява от самосебе си
      • Функция "Auto-lock"
      на райдър
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Ако е винтоверт вероятно сам си стопира оста за да можеш да освободиш свредлото от патронника.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • Разбирам.
          още нещо което да се счупи ))))
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Никога. Райдъра е як като САЩ. Да не казвам оригиналната думичка, че ще ме баннат.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • Винтовертите девалт са така,макар и сега да го разбирам.
              Тоест винаги съм го знаел,но не съм се сетил че е допълнителна функция.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • Паджеровод
                Паджеровод коментира
                Редактиране на коментар
                Интересно как се ползва тази функция. Имам Макита и два други, на всичките отвивам и завивам свредлото на ход с въртене, ляво дясно

              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                Напрактика тя е автоматична. Когато машина е в покой и не работи движението което предаваш ръчно на патронника с ръка, опитвайки се да освободиш или затегнеш патронника задейства еднопосочен съединител вътре в редуктора на машината. В резултат на което той се задейства и блокира вретеното. Така напрактика можеш да слагаш и сваляш инструмента без да се налага да държиш контра или да ползваш прав/обратен ход на мотора, че да затегне инструмента.
                Освен удобството което предоставя тази система (autolock), то тя дава и много голяма надеждност на притискане на свредлата (най-вече, щото са с цилиндрично опашки) и на практика е невъзможно да превърти в челюстите.

            • Колеги, някой да е пробвал верижния кастрач на клони, дали върши работа....

              Коментар


              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Тъкмо тази сутрин това се канех да питам...

            • Някой ако има такова излишно:


              да се обажда, плащам кеш

              Без батерия и куфар, само машинката.

              Коментар


              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Това го имам, но не го продавам. Имаи в предвид че не иска да тръгне с новите батерии Х12Team. To дялкането на жлебовете си е едно на ръка, но нещо в елекртониката не разчита новите батерии. Аз го лъжа с неговата батерия го развъртя и докато се върти му слагам и го стартитам с 4Ah X12 Team. Тогава работи с нея. Имам от старата серия лампа и винтоверт, те си работят с новите батерии.

              • I.Stoyanov
                I.Stoyanov коментира
                Редактиране на коментар
                Че аз имам батерии от 12V черния винтоверт 2бр на 3А.ч. преработени и една оригинална. Що да не тръгва, нали и тва е за новите х12 team

              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Не, не е за новите 12V Team, имат разлики в направляващите ребра, а и да ги издялкаш пак има проблем със стартирането(точно това от снимката). С батериите на старите вертове и лампата работи. Търси този модел https://www.lidl.de/p/parkside-12v-a...rat/p100346938 , пускаха го и при нас.

            • Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
              Колеги, някой да е пробвал верижния кастрач на клони, дали върши работа....
              Не съм виждал талъв. Къде го има?
              Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
              Kia K5 LPG 2012 г.
              LZ1DED

              Коментар


              • Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                Някой ако има такова излишно:


                да се обажда, плащам кеш

                Без батерия и куфар, само машинката.
                Колега, ново ли търсиш? Имам употребявано, но само то и рендето не са Х 12 и ще ги махам.
                Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                Kia K5 LPG 2012 г.
                LZ1DED

                Коментар


                • Намерих за момента, чакам да дойде и ще се похваля

                  Коментар


                  • p-pleven
                    p-pleven коментира
                    Редактиране на коментар
                    Много е добро това! Не знам дали ще пуснат отново, здраво съм се зарибил

                  • I.Stoyanov
                    I.Stoyanov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Утре се очаква да пристигне, ще се похваля!

                • Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение

                  Колега, ново ли търсиш? Имам употребявано, но само то и рендето не са Х 12 и ще ги махам.
                  Според зависи от цената бих тествал
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • Вчера за последно изпуши зегето ми (преди много много време го купувах за много малко пари). Сега ми трябва да отрежа един пресован картон. Чудя се дали саблени трион, който го има в четвъртък би ми свършил работа (не съм работил със саблен)?

                    Коментар


                    • orela
                      orela коментира
                      Редактиране на коментар
                      Нещо не се навих на саблен. Ще си търся зеге... или ако пуснат пак пробивно-сбления.

                  • Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
                    Вчера за последно изпуши зегето ми (преди много много време го купувах за много малко пари). Сега ми трябва да отрежа един пресован картон. Чудя се дали саблени трион, който го има в четвъртък би ми свършил работа (не съм работил със саблен)?
                    Ще стане и още как!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X