Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Абе верно ли са спрели връщането на грешно закупена или дублирана стока????

    Коментар


    • Аз върнах миксер без никакви проблеми , но не беше ползван.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • Спрели са връщането на ПОЛЗВАНА стока ,и по-добре.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • Всъщност мача между Ганьо и Ханс се развива много забавно. Ханс си мисли, че е отбелязъл гол със смяна на политиката за връщане, но Ганьо крои подъл отговор. Ханс ще е в потрес.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Всъщност мача между Ганьо и Ханс се развива много забавно. Ханс си мисли, че е отбелязъл гол със смяна на политиката за връщане, но Ганьо крои подъл отговор. Ханс ще е в потрес.
            Ганьо в тази насока е все още вакло агънце в сравнение с Ханс или Джон. Не за друго, ами защото малко го глезят с такива политики ...

            На никой Ганьо няма да му дойде на ум да се обади в някой магазин и да почне "Преди 2, а може би преди 3, 4, 5 години си купих едни галошки. Е, не точно от вас, ами от един магазин за ваша стока в Долно Понго. И сега, представете си, галошките са се изтрили. Това със сигурност се дължи на дефект и искам да ми пратите новички."
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • p-pleven
              p-pleven коментира
              Редактиране на коментар
              Моя колега Бай Ганя ми се изповада преди 3 дена, как като бил в Щатите "едно време", купувал си маратонки, пазел бележката, разцъквал цяла годинка с тях, а на пролетта ги връщал и му ги сменяли с нови, от същия модел. Всичко това продължавало, докато модела се предлагал на пазра, после се "набутвал" и си купувал друг модел и пак разцъквал същата схема...

          • Не съм чул някъде другаде да е промена политиката за връщане. Даже се удължават сроковете.

            Ганьо наистина малко го глезят и очевидно има защо.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Иван-бан Преглед на мнение
              Здравейте,
              дублирах покупката на безвъздушната машина за боядисване, ако някой е останал капо може да я вземе за цената на магазина + касовата за гаранция (не е пипана вътре, със заводското тиксо си е). За мен е удобно да си я вземе лично, София, ВМА от понеделник до петък 8:00 - 18:00.
              никой не я пожела, утре я връщам в магазина

              Коментар


              • Veselin Monkov
                Veselin Monkov коментира
                Редактиране на коментар
                Пиши, ако ти я вземат! По-назад споделих случка, че не искат вече да взимат обратно нехранителни стоки.

            • Здравейте, отказа ми буталния трион(саблен зеленияХ20 team) , но съм загубил касовата бележка.Ако някой има желание да снима неговата, и да ми я изпрати. Черпя бира.

              Коментар


              • zmiata29
                zmiata29 коментира
                Редактиране на коментар
                Пробвай без бележката, аз съм връщал едни соларни "прожектори", касиерката се мрЪщи, но дойде горския и ги взе, но за ремонт, с протокол.
                Успех!

              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Купувах го лятото, но е на вилата. В събота или неделя ще търся бележката,.

              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                без бележка няма да стане

            • От 18.11.21г. ще пуснат акумулаторна бормашина за 109 лв.
              Това нещо може ли да се ползва за винтоверт?
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • kra_kra
                kra_kra коментира
                Редактиране на коментар
                Килограмите и размера не ме притесняват, искам го за домашно ползване, ще се ползва рядко.

              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                щом не те притеснява, го взимай.
                Той си има 2 скорости и регулатор на усилието, така че си е и винтоверт по определение

              • gy6ter
                gy6ter коментира
                Редактиране на коментар
                На мен ми върши и като винтоверт ,и като бормашина .Използвам го непрофесионално .

            • Не ставало вече без бележка, пробвах вчера.

              Коментар


              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Не става, понеже има парарелен пазар на Парксайд във фейса/олх със стока, купене извън БГ

              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                това беше ясно предварително, аз затова си инсталирах приложението, купони и тем подобни маркетингови трикове не ме интересуват и го ползвам само когато купувам нещо с гаранция заради дигителните бележки - хартиените ги хвърлям

            • Първоначално публикуван от vladi 1981 Преглед на мнение
              Здравейте, отказа ми буталния трион(саблен зеленияХ20 team) , но съм загубил касовата бележка.Ако някой има желание да снима неговата, и да ми я изпрати. Черпя бира.
              Открих бележката, от 28.06.21 е. Трионът е с IAN 351750

              Коментар


              • Някой да е пробвал зарядното за кола, което го играе и стартерна помощна станция?

                Коментар


                • жеко
                  жеко коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз го имам от година зарежда и големи акумулатори и зарядни ток е по голям от на малкото функцията старт не съм я ползвал за нея нищо не мога да пиша.

              • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                Открих бележката, от 28.06.21 е. Трионът е с IAN 351750
                Мисля че не е проблем номера,на моята номера е паднал. Ако не ти е проблем, изпрати ми касовата бележка на вайбър(0898516765), да пробвам. Знае ли човек, може и да я направят.

                Коментар


                • IvanIvanovi
                  IvanIvanovi коментира
                  Редактиране на коментар
                  разпечатай я, в магазина ще ти искат копие да оставиш

              • Купувам зарядно за батерия на винтоверт 12V B3 (PABS 12 B3)
                Aко някой е успял да го умори, бих купил и батерията и зарядното.
                Ползвам го още с дялкана 12v X-team батерия, но оригиналната е по-лека и ми е по-удобна.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • Някой има ли отзиви за това чудо:
                  КОМПРЕСОР RAIDER RD-AC14

                  Видях компресор в Кауфланд, но не можах да намеря снимка, дето да пусна тук.
                  Някак се оказа че в Практикер има гореописания Райдер, който изглежда 1:1 с практикерския, даже по-метален.
                  Мисля да си донапомпвам гумите 2-3 пъти в годината, ако се наложи да ги изпускам.
                  В момента ползвам един от Джъмбо, ама той си е с моторче като за играчка...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 5 потребители онлайн. 2 потребители и 3 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X