Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
    Купих си работни обувки от пуснатите преди някоко седмици (от останалите бройки). На няколко модела палеца на десния крак ми опираше в бомбето, левия беше добре. На тези бройки от вътре на бомбето се усещаше нещо като ръбче
    Металната пластина.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • orela
      orela коментира
      Редактиране на коментар
      Да

    • orela
      orela коментира
      Редактиране на коментар
      Като мнение за тях мога да кажа:
      - Много твърда стелка. Вчера ги носих към 9 часа и след това възглавничката на пръстите ми се чувстваше пресилена (ако мога така да го кажа). Не беше като да ме убиват за мазол, по-скоро разтривано, разтривано, че вече неприятно от разтриване. Иначе подметката лесно се огъва, Днес бях с тях по-малко време и нямам това усещане.
      - Връзките качат от вътрешната страна на дупките си.
      Като цяло са ми удобни и в кал добре се държат.

  • Някой за акумулаторния шлайф?
    Заслужава ли си 75тте лева да не опъвам всеки път кабел за някой профил или тръбичка.
    преди години съм използвал такъв, и беше ок, ама беше 2018-9...

    Коментар


    • stanislaffff
      stanislaffff коментира
      Редактиране на коментар
      Аз съм доволен,имам го от година някъде.Точно за такива дребни неща е много полезен.Малко бързичко "яде" батерията на най-високата степен но...няма пълно щастие.

    • Никола
      Никола коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря за отговора!
      Ами значи в петък очаквайте отзив колко "филийки" тръба половин цол отрязва преди да прегрее батерията.

    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Много е кекав, моят два пъти ми го сменяха докато беше в гаранция. Връзката между пиньончето и ротора са някакви вилки, която влизат в по два отвора на някаква пластмасова шайба, като се натовари с повече рязане, пластмасарката се разпада и спира да върти. Гледах някъде клип как един поляк си направи шайбата от метал https://www.youtube.com/watch?v=gTp5...nnel=DahenZana , та ако пак ми се прецака, вече извън гаранция, поне знам как да го лекувам.
      Последно редактирано от mitko 53; 15-10-21, 18:11.

  • Първото им гедоре изцяло на 3/4 https://www.lidl.cz/p/parkside-sada-...lna/p100334958 .

    Коментар


    • Никола
      Никола коментира
      Редактиране на коментар
      На който му трябва за 150-60лв. е супер той един камък 36, 41 струва 25-30лв.

    • 19R
      19R коментира
      Редактиране на коментар
      Как се поръчва от Чехия?

  • Абе Лидл не вземат обратно използвани стоки. На входовете им пише, че до 30 дена имаш право за нехранителни стоки и до 60 ако си ползвал Lidl+ (и на дигиталната бележка го пише) но не искаха да ми вземат една глупост за бавно готвене. Условието им е да е в перфектно състояние. При мен е така, щото на практика два пъти топлих вода с него, но то дори не се стигна и до оглед. Директно отказва, щом бил ползван. КЗП ми върнаха 3 страници обяснения, от които разбрах само, че нищо не можели да направят. Някой знае ли лечение на тази измама?

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      Кое е измама? Крайно време беше да прекратят тази практика: масово се взимаха инструменти, например къртач или дрелка и да ги връщат след като си направят ремонта.

    • Veselin Monkov
      Veselin Monkov коментира
      Редактиране на коментар
      Изненадвам се, че трябва да обяснявам нещо ясно (според мен) написано. Когато ясно си обявил условие (за връщане) преди покупката, а после не го изпълняваш - какво е?

  • Някой с преки впечатления от ъглошлайфа? който пускат от четвъртък
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Чак подарък не ща, но имам интерес

    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Давай адрес за доставка....тея дни го пускам...ако държиш да си платиш,две бири...що две...незнам.лакомия

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Писах лс

      Благодаря!

  • С малката батерия реже 3 железа ф 25 да речем.
    И до там.Та да.Не става.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • Ъглошлайфът с малката батерия е тотално безсмислен.

      С голямата обаче се работи съсем нормално. Поне предишния модел който имам аз.

      Коментар


      • Малкия шлайф ще го вземам за втори път. На предния моторчето се прецака. Четкодържача е много тъп. Инструмент за прецизна работа и не е за натоварване. С голямата батерия става. Суперудобен инструмент и преценявам че трябва да си държа един подръка
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • Ще си взема и един резервен импакт-от това нещо съм меко казано очарован.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            Подкрепям. Рядко го ползвам, но се чудя как съм се справял преди да го купя

          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            И аз подкрепям, добра е машинката. Перфораторчето също е много добро.

        • От тип хоби и да си ги имам,ми се наложи техните инструменти да влязат в употреба почти всичките. Една къща +100 кв дървени конструкции да изкарат и да са още живи си заслужават парите. Към някои имам забележки ,но като знам колко съм ги платил го играя на "е.еш и фърляш"
          На акумулаторните дразнещо е непостоянната наличност по магазините,защото си заложник на батериите и трябва да чакаш да излезе
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            батериите на Rider стават 1х1, но са по-скъпи. Ама пък имат 5Ач

        • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ъглошлайфът с малката батерия е тотално безсмислен.

          С голямата обаче се работи съсем нормално. Поне предишния модел който имам аз.
          И, по закона на Мърфи, винаги се предлагат само малките батерии като отделен артикул

          П.П. Питанка - със зарядното, което се продава с малката батерия, може ли да се зарежда и голямата?
          Последно редактирано от коко келеша; 18-10-21, 07:23.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Зарежда си и голямата, но за повече от два часа. Имам и бързото зарядно 120W, там вече 4Ah я зарежда за час.

        • Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
          Абе Лидл не вземат обратно използвани стоки. На входовете им пише, че до 30 дена имаш право за нехранителни стоки и до 60 ако си ползвал Lidl+ (и на дигиталната бележка го пише) но не искаха да ми вземат една глупост за бавно готвене. Условието им е да е в перфектно състояние. При мен е така, щото на практика два пъти топлих вода с него, но то дори не се стигна и до оглед. Директно отказва, щом бил ползван. КЗП ми върнаха 3 страници обяснения, от които разбрах само, че нищо не можели да направят. Някой знае ли лечение на тази измама?
          Ако не работи в сервиза.
          Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
          Kia K5 LPG 2012 г.
          LZ1DED

          Коментар


          • Работи си, но нещо не ми се получава су вид готвенето с него.

            Коментар


            • kbot
              kbot коментира
              Редактиране на коментар
              Връщах един фритюрник. Взеха без обяснения, но не беше използван.

          • Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
            Работи си, но нещо не ми се получава су вид готвенето с него.
            E няма такъв филм да върнеш употребявана стока, която не е с някаква повреда.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • Такова, където уж готви на пара, връщах преди години, пробвах го и не ми хареса. Взеха го без проблеми обратно, без обяснения, но явно вече са решили да сменят условията. Преди срокът за връщане беше 90 дена.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 4 потребители онлайн. 2 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X