Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Водоструйката, която пускат другата седмица върши ли работа за нещо повече от измиване на плочника пред къщата?
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • krassitch
      krassitch коментира
      Редактиране на коментар
      Едва ли...Изчакай да пуснат по-голямата,към 250 лв някъде.Не е върховна,но по става

    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Тази засега им е върховият модел https://www.youtube.com/watch?v=IY1i...=FORWORKANDFUN , но тука не я пуснаха.

  • Вече пуснаха и щрайхмусче https://www.lidl.cz/p/parkside-srovn...250/p100322247 , стандартното китайче.

    Коментар


    • Този щрайхмус го има по магазините в всевъзможни цветове и марки, с колекторен двигател и безкрайно шумен.

      Коментар


      • Кой продава резервни части за Парксайд? Че на кабелния винтоверт нещо май четките са тръгнали.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Четки се търсят по размер.

        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          В локалното на Суходол има един сервиз за такива инструменти, сигурен съм че ще ти намери подходящи четки на момента.

        • agogov
          agogov коментира
          Редактиране на коментар
          Размера на четките се докарва лесно с пилене. Важно е да са със структура като на старите....по-медни, по-графитени; горе, долу може да се вярва на цвета. Твърдостта също е важна.....

      • Първоначално публикуван от m_markovski Преглед на мнение
        Този щрайхмус го има по магазините в всевъзможни цветове и марки, с колекторен двигател и безкрайно шумен.
        Цветове и марки да, но за 440 лв. не знам дали го има.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

          на другата страница има и малкия саблен трион, който си поръчвах от немско и ми върши чудесна работа. б БГ не е пускан

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl.JPG
Прегледи:1507
Размер:48.1 КБ
ID:6771436
          Вчера го купих от гръцкия лидл. Днес рязах гредички 7/7 см. Справи се, но с мъка. Отрязах и един сух маслинов клон, ф5, същата работа. Малко неудобна дръжка, трябва да натискаш едновременно два бутона, слабичко е. Става за епизодично рязане на клони. Цена 40 и нещо евра.

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            е, те му дават до 8 см. да реже, но не му е в това силата...... моето го ползвам да режа когато имам една свободна ръка, за дебелите си имам големия трион. Удобно е например за кастрене на клони в стари високи дървета.

          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Имат го същото и във вариант 20V https://www.lidl.de/p/parkside-akku-...fer/p100325832 , тука дали е пускано не помня. Предполагам е по- живо. Аз ги режа клоните със сабления, пак от Х20, но си трябват две ръце.


          • Ясен коментира
            24-09-21, 23:48
            Четки се търсят по размер.
          На половина вярно твърдение Четки се търсят освен по габарити и по твърдост на материала. В противен случай заминава колектора

          П.П. Може по-голяма четка от подходящ материал да я изпилиш до търсен размер, стига да е с походящите изводи ако има такива на оригинала.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Бяха пускали едни дълги свредла за бетон. Примерно 1м ако не и повече.
            Някой да е виждал налични в София или пък да знае продуктовия номер да ги тормозя по телефона?
            Одеве мернах че на 30.09 ги пускат пак!
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Здравейте, как стои въпроса с изгорелите машини по време на гаранция?
              Отремонтират ли ги, връщат ли се? Някой имал ли е такъв проблем?
              В случая става дума за тример за трева Парксайд.
              Още не е спрял напълно, но пуши и има болен звук

              Коментар


              • ctef
                ctef коментира
                Редактиране на коментар
                Благодаря!
                Тогава ще опитам да ми върнат парите, защото тримерът се оказа слабичък.
                А си взех и друг на Райдър, вярно че е по-скъп, но е и по-мощен и двигателя му е горе. Да го видим той колко ще изкара.

              • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                Редактиране на коментар
                Връщат пари , ако си в тримесечния срок след покупката или ако е повреден тежко и нямат с какво да го заменят.

              • veskov
                veskov коментира
                Редактиране на коментар
                ..............
                Последно редактирано от veskov; 14-10-21, 15:10.

            • https://www.lidl.bg/p/avto-moto-izku...ykovert/p61449

              A това дали ще си струва осемдесетте лева?

              Коментар


              • ГАЗ69
                ГАЗ69 коментира
                Редактиране на коментар
                Аз си го ползвам сезонно за смяна на летните и зимните гуми на колата ми. Развива гайките без зор и бързо. При завиването се притеснявах да не повреди алуминиевите джанти,но веднъж пробвах. Не затяга много силно, на ръка може и трябва да се дозатегне. Така че след затягането с гайковерта - дозатягане препоръчително с динамометричен ключ.

              • Паджеровод
                Паджеровод коментира
                Редактиране на коментар
                Ще се редя и аз в четвъртък за него тогава. И на мен ще ми трябва пролет и есен за смяна на зимни/летни. Но има и едни клеясали гайки по окачването, които без удар трудно се отвиват, особено в теснотията в канала, където удължителна тръба на гедорето трудно пасва

              • жеко
                жеко коментира
                Редактиране на коментар
                Имам го струва си парите , аз го ползвам за ремонти и добре развива ръждясали болтове една гайка на полуоска му се опря но с пневматичния не можах да я развия .

            • Този от запалката, лидълският, хибридният е на 12V и чука сигурно през десет секунди. Чел съм обаче отзиви че развивал там нещо.

              Коментар


              • Пускат и при нас резачката на 40V https://www.lidl.bg/p/sbudi-maystora...n-trion/p59741 . Хареса ми като цена, а имам доста батерии и зарядни, та може и да отворя лидъла в четвъртък.

                Коментар


                • veskov
                  veskov коментира
                  Редактиране на коментар
                  Лично мнение- с парите за това голо тяло ще купя два бензинови(е, пак същата хубост).

                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Голото тяло е поне стотачка надолу от подобните си, поне според едно бързо проучване. И аз имам щилка и две с кабел, но тази си има предимство за автономност и тиха работа. Не че става да береш дърва незаконно, но за някой колец от акация или ясен става.

                • zmiata29
                  zmiata29 коментира
                  Редактиране на коментар
                  С парите за голото тяло, две батерии и зарядно, ще си купиш четири кубика дърва.

              • Благодаря!!! Ще го хрупна още на 21ви.

                Коментар


                • Днес купих тръбни ключове.На тегло стават големите.Малките по китайски изглеждат.Като за тия пари бива.Скоро ще си покажат става ли нещо от тях или отиват в кофата.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • Купих си работни обувки от пуснатите преди някоко седмици (от останалите бройки). На няколко модела палеца на десния крак ми опираше в бомбето, левия беше добре. На тези бройки от вътре на бомбето се усещаше нещо като ръбче
                    Последно редактирано от orela; 15-10-21, 12:00.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X