Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вчера го пробвахме. Райдърски батерии стават за парксайд. Парксайдските батерии с малко пилене на машинката си работят с райдър. Понеже не можах да се вредя с шлайфче-навсякъде да пуснали по смешно малко бройки,мисля да си взема райдърско безчетково за 12? Лева.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Лидълското безчетково Performance го пускат обикновено около Коледа, но цената се връзва двойно към обикновеното четково

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      Значи инфото ми е било вярно, може да взема една 6Ач. райдерска батерия , а иначе много е вероятно да се правят в една и съща китайска фабрика.

      аа, 140лева, 1 кг. и 21 см. височина - няма да я взимам, по-добре да взема 2 х 4 Ач. парксайд за тези пари.

  • Двойно на четковото пак си е ок. Това го хвърлих заради тъпото изпълнение на моторчето. Четкодържача му е направен от човек който никога не е виждал ел мотор. Разкапсуловах го,творих и пак не можах да го направя
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • 19R питаше как се доставя от чехия, е вече го има и в Германия гедорето https://www.lidl.de/p/parkside-steck...lig/p100334958 , но с тези 10 кила, не знам колко ще набъбне доставката през Габко.
      Иначе гледам имат и плазмата вече с вграден компресор https://www.lidl.cz/p/parkside-perfo...-a1/p100334577 . Успях да и изровя упътването, май ще я пускат и тука https://stesbintegrationprod.blob.co...3c93410a76.pdf .
      Последно редактирано от mitko 53; 26-10-21, 11:22.

      Коментар


      • MoridinBG
        MoridinBG коментира
        Редактиране на коментар
        3.60лв/кг е габко, другите са по 3лв. Много вдигнаха цените, след като спряха курсовете от УК. Преди бяха по левче/кг

    • оказва се, че в Германия може да се купува онлайн Парксайд и не само от Кауфланд.де, така че ако нещо го няма на лидл.де, проверявайте и там
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Здравейте,
        Някой ползвал ли е това чудо? Машина за безвъздушно боядисване.
        https://www.lidl.bg/p/sbudi-maystora...sistema/p62335
        I get High by going Down

        Коментар


        • Пенчо
          Пенчо коментира
          Редактиране на коментар
          Аз. Вярно не баш на тая фирма, ама върши перфектна работа /особено за водоразтворими /латекс/ за големи едноцветни повърхности/.
          Апартамент 150 м2. го отшлайфа за няма един ден!!
          И преди години струваше над 1000 гущера!

        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          Eто и и упътването https://stesbintegrationprod.blob.co...2e1514c6ca.pdf .

        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          По-горе писаха, че липсват на пазара дребни резервни части, та пак си помисли дали точно тази машинка ти трябва.
          П.П. За еднократна употреба - един апартамент и после пауза 2-3 години, не си струва. Имам такава машинка, но не лидълска и знам за какво става дума.

          П.П.2. А ако имам такава машина и някой ми я поиска "за малко", не бих я дал та ако ще и да си забравим физиономиите след това Такова чистене и се удря след това, че мога да я приема за почистена само ако аз съм си я чистил )))))))))
          Последно редактирано от коко келеша; 29-10-21, 09:31.

      • На тоя импакт , дето го хвалите толкова, какви са му предимствата освен ударното завиване ( и кога е нужно то ) ?
        Че днес си взех един и на първа проба не е нещо МНОГО повече от стария ми Айнхел ( който освен това има регулатор на усилието и патронник за свредла ) . По принцип е стар и на доизживяване , ама ако не пропускам някой съществен плюс на лидълския май ще го върна ( и не , не съм си свършил работата и да го върна ) .

        Коментар


        • ikristiqn
          ikristiqn коментира
          Редактиране на коментар
          А къде може да се види?

        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          В Княжево имаше няколко бройки сутринта.

        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          За ударния винтоверт ли става дума. На Сердика има цял рафт

      • Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Вчера го пробвахме. Райдърски батерии стават за парксайд. Парксайдските батерии с малко пилене на машинката си работят с райдър. Понеже не можах да се вредя с шлайфче-навсякъде да пуснали по смешно малко бройки,мисля да си взема райдърско безчетково за 12? Лева.
        Сутринта имаше два флекса20 волтови в княжевския Лидл.

        Коментар


        • Ясно ама как да стане аз живея във Варна. Иначе бих ги отнесъл и двата че и комшията ми иска.

          Импакта като цена си е ок 55лв. ,най евтините райдър и ейнхел са два пъти по-скъпи,марковите са над 200лв, и държи на бой явно ,затова си взех резерва. Когато се опре до някаква дървена конструкция ,тогава му се виждат предимствата. С обикновен винтоверт ти трябва първо да разпробиваш и тогава да навиваш с винт,или да правиш всичко с планки,което мен не ми харесваше.
          Нещото, със винтове торнадо по 150 мм направо си завиваш. Била по-твърда дървесината или имало чеп много важно- онова дъни и си вкарва главата на винта до средата на гредата ако искаш. Скелето го разглобявах и сглобявах с това за секунди.
          Мотора го разглобявам и него за секунди. По колата не съм го ползвал,че все влизам за такива ремонти ,където сам не мога да се справя.Спусъка му си е мек и буквално кума ми си навъртя гипскартона вцялата къща с него. Е имало е и дублирано винтове,че се отплеснал няколко пъти...
          Винтоверта си е винтоверт без него не може , но импакта си има ремонти където е само той.
          Последно редактирано от //Радо//; 29-10-21, 06:20.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
            Здравейте,
            Някой ползвал ли е това чудо? Машина за безвъздушно боядисване.
            https://www.lidl.bg/p/sbudi-maystora...sistema/p62335
            Машините без въздух са буквално за професионалисти с големи обеми и ако си такъв,вероятно не би си взел точно такова.
            В мазата има две такива на шурето че това му е бизнеса. Щорк или нещо от сорта. С очите си видях как за един ден боядисаха 3 декара фасада .
            Ако е за хоби ,недостатъка спрямо валяк е че облепяш всичко. Става супер бързо ,обаче правиш на пастет всичко необлепено.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • Здравейте,
              дублирах покупката на безвъздушната машина за боядисване, ако някой е останал капо може да я вземе за цената на магазина + касовата за гаранция (не е пипана вътре, със заводското тиксо си е). За мен е удобно да си я вземе лично, София, ВМА от понеделник до петък 8:00 - 18:00.

              Коментар


              • Аз да питам за една много "мъжка" машина, с идея че може и никакъв отговор да получа. Споко, не е за мен машината.
                Нещо за оверлога в Лидл?

                Коментар


                • Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
                  Аз да питам за една много "мъжка" машина, с идея че може и никакъв отговор да получа. Споко, не е за мен машината.
                  Нещо за оверлога в Лидл?
                  Мисля,че я пускат за пръв път иначе производителят си е сериозен и с традиции.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • Не е ли по-лесно да вземеш един и да го пробваш?
                    Пък ако не ти хареса им го върни.

                    Коментар


                    • orela
                      orela коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не си е работа.
                      А и няколко поста назад се коментираше, че вече не могат да се връщат отворени стоки.

                  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Не е ли по-лесно да вземеш един и да го пробваш?
                    Пък ако не ти хареса им го върни.
                    Умря тая с връщането
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • I.Stoyanov
                      I.Stoyanov коментира
                      Редактиране на коментар
                      +1

                  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Не е ли по-лесно да вземеш един и да го пробваш?
                    Пък ако не ти хареса им го върни.
                    Кога?
                    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                    Kia K5 LPG 2012 г.
                    LZ1DED

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X