Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • първо виж дали е здрава

    Коментар


    • аз какво ли не правих и пак си работи когато и е кеф,но съм си пуснал друга да ми е мирна главата

      Коментар


      • здравейте няколко пъти бях писал че се получава някакво щракане при тръгване няколко пъти и изчезва,останових че е от тампона в прожината,мисълта ми е мога ли да го резна тоя тампон и колко горе долу ако не е проблем

        Коментар


        • някой слагал ли е такива
          Прикачени файлове

          Коментар


          • то вече не се предлагат

            Коментар


            • ако може по запознатите да разяснът за шарниите долен и горен ли са или са еднакви,по магазините казват че са еднакви та и такива съм и сложил но някъде бях чел че са различни

              Коментар


              • Еднакви са.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • като я взех смених три на мастер спорт днес един даде фиря в начален стадий смених го пак с такъв че го имах мисля следващите да са на асметал с силиконови маншони прозрачни уж били добри

                  Коментар


                  • Правилните маншони са полиуретановите. За навсякъде.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • https://leno4.com/bg/%D0%BF%D1%80%D0...2%D0%B0%D0%BD/

                      Коментар


                      • такива ли

                        Коментар


                        • взех и едни маншони за полуос дават ги и за външни и вътрешни бели са но нещо не съм сигурен че стават и за вътрешни

                          Коментар


                          • https://bhv-bg.com/bg/outer-cv-joint...2004/p961.html

                            Коментар


                            • нещо като тези са

                              Коментар


                              • несъм ги слагал още за вътрешните се съмнявам да стават но може и да стават

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X