Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • пак съм аз взех друг,от лада, не знам дали и работи,гледам стрелката върви на горе на долу та да ми кажете как да го свържа кой кабел за какво е и правилно ли е плюса да го взема от бушон през контакт
    Прикачени файлове

    Коментар


    • днес след известно умуване и чудене,го свързах,но тъй като са на един датчик с нейния си уред когато нейния си работи другия не работи добре изчезне ли нейния сработва идеално та мисълта ми е ще има ли някакъв проблем за напред като са на един датчик

      Коментар


      • За да съм сигурен в температурата, съм си купил цифров термометър за никакви пари от някой от продавалниците...
        Само гледай да е за температури поне до 100 градуса. Има различни.
        Изкорубваш стария датчик и слагаш вътре новия. Отгоре заливаш добре със силикон за предпочитане топлоустойчив и си готов.
        Имам го направено вече 5-та или 6-та година...не е на Лада /и никога няма да бъде/ ама това е друга тема.
        Панайот Бърдарски
        0887 60 77 22

        Коментар


        • galin79
          galin79 коментира
          Редактиране на коментар
          направил съм го подобно само че съм залепил сондата за датчика сравнително точен е

      • Първоначално публикуван от galin79 Преглед на мнение
        пак съм аз взех друг,от лада, не знам дали и работи,гледам стрелката върви на горе на долу та да ми кажете как да го свържа кой кабел за какво е и правилно ли е плюса да го взема от бушон през контакт
        Трябва да знаеш кой уред с какъв датчик работи и точния модел на автомобила от който е.
        През годините са използвани уреди с различен принцип на работа (отклонение). Имало е с термично отклонение, с електромагнитно. Последните пък се захранват със стабилизирано напрежение, тоест през стабилизатор. Забравил съм дали термичните искаха стабилизирано напрежение. Вероятно не.
        При някои от тях могат да се свързват няколко уреда към един датчик, други не могат.
        Затова виж кое от какъв автомобил е, потърси ел. схеми конкретно за него и ще се види какво може да се направи.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Ти го хвърли в космоса...
          Той човека две жици едвам вързва, а му говориш за стабилизирано напрежение...

      • уреда е от лада 1500,датчика го дават един и същ с нивата,явно не може да работят два уреда с един датчик,когато уреда и работи,втория от 1500 едвам отлепя,откаже ли нейния веднага се оправя а и е горе долу точен,мерих температурата с мултицет въпроса е може ли да очаквам някакви повреди както е сега или

        Коментар


        • знае ли някой двете релета до предпазителите в ляво за какво са

          Коментар


        • мисля че едно от двете релета е виновно но не съм сигурен за проблема ми,а той е,лампите за масло и заряд на акумулатор и оборотомера ми изчезват когато си поискат за някой час и се връщат от бушон не е,

          Коментар


          • някой нещо да каже

            Коментар


            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Таблото нямаше ли няколко маси?

          • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Untitled-4.jpg Прегледи:0 Размер:335.2 КБ ID:6896849
            Последно редактирано от коко келеша; 27-10-22, 16:47.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Гледай, мисли и мери. Може да те еб@@а стабилизатора под № 2 например, но за маслото може да е и веригата, която идва до контакт №12 на червения клеморед.

          • винаги когато се появи проблема изчезва и оборотомера,лампите за масло и акумулатор всеки път по различно време се появяват пак заедно

            Коментар


            • здравейте,трябва ми съвет за гуми,за кал в момента съм с ласа но се оглеждам за нещо по добро имам и джати от витара, нивата е повдигната не е да не съм чел но все стари теми та ако не е проблем да споделите за марка и размер

              Коментар


              • Здравейте за гуми никой нищо не каза,ще питам пак,имам и още един въпрос за съвет, преди време си направих една трета опора за раздатката не че имах кой знае какви вибраций но от нея има ефект,сега се чудя за предния диферинцял,знам че има готови комплекти,но се чудя ако си направя нещо подобно но без да го отделям от сегашното закрепване дали ще се получи нещо един вид като подсилване

                Коментар


                • няма ли хора без работа да ги из коментираме

                  Коментар


                  • ако му се пише да каже някой какви кардани да си взема

                    Коментар


                    • Такива : https://bhv-bg.com/bg/Cardan-Rear-re...ard/p1878.html
                      Или такива.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21214.jpg
Прегледи:118
Размер:60.0 КБ
ID:6924241
                      Последно редактирано от kameno karp; 19-05-23, 14:05.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X