Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Иванчо отива в музикалното училище, слага си калъфа на цигулката на чина, отваря го и вади автомат. Смее се и казва:
    - Опа, татко сега какво ли прави в банката с цигулката...
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • От: Вицове

      Срещат се двама цигани.
      - Как е?
      - Зле е.
      - Защо зле?
      - Жена ми спи с лорд Балтимор.
      - Да, не е добре....
      - Вярно, че и аз спя с неговата жена.
      - Това е добре.
      - Не е добре. Има две деца от мен.
      - Това е зле.
      - Но и от лорда жена ми има две деца.
      - Тогава сте квит!
      - Къв квит, бе?!? Аз му правя лордове, а той на мен цигани.....!!!!! ;-))))

      ----------------------------

      Как само в едно единствено изречение, могат да бъдат събрани всичките 7 смъртни гряха:алчност, гняв, гордост, похот, ненаситност, мързел и завист. Ето как: "Бесен съм от това, че аз, един възвишен човек, получавам много по-малко пари от комшията, чиято жена много бих искал да имам, но всичко е така защото съм зает да се тъпча със свински пържоли и вино докато се излежавам по цял ден пред телевизора."

      -------------------

      "Pampers" воюват срещу "Huggies"... а можеше да обединят усилията си срещу производителите на презервативи!

      ----------------------

      Прибира се един мъж по никое време вкъщи и що да види.
      В коридора мъжки обувки - 39-ти номер, мъжко яке - размер M.
      Отваря гардероба, а отвътре се е свил някой и трепери.
      - Кой си ти бе?
      - Митко.
      Следващата вечер - същата история.
      Само дето обувките са 48-и номер, а якето - XXXL.
      Отваря нашия човек смело гардероба, а насреща му - огромен бабанка.
      И вместо "Кой си ти?", казва:
      - Добър вечер! Митко търся.
      Последно редактирано от musovir; 15-11-11, 13:04.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Вицове

        Станало корабокрушение. На един сал се спасили само четири души - негър, руснак, българин и американец. Обаче на сала нямало място и за четиримата и американеца предложил да изхвърлят негъра на акулите.
        - А, не - казал руснакът- това е расизъм. Ще задавам въпроси и който не отговори, той ще е.
        Обърнал се към американеца.
        - Кой победи във Втората световна война?
        - Русия! - казал американецът и се спасил.
        - Колко милиона жертви даде Русия във войната? - попитал пак руснакът българина.
        - 50 милиона - казал той и отървал кожата.
        Дошъл ред на негъра:
        - Имена и адреси на жертвите..? - попитал руснакът.

        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • От: Вицове

          Министър Трайков седи до малко момиченце в самолета за Брюксел. Той се обръща към нея и казва:
          - Искаш ли да си говорим? Чувал съм, че полетите преминават по-бързо, когато човек разговаря. Момиченцето затваря книжката си и бавно го поглежда:
          - За какво точно искате да си говорим?
          - Ами, за нещо модерно, да речем за шистов газ....
          - ОК, добре, но може ли първо един въпрос?
          - Да, разбира се!
          - Конят, кравата и еленът всички ядат едно и също нещо: трева. Но акито на елена е като малки топченца, на кравата е плоско, а конят "произвежда" купчина суха трева. Каква е според Вас причината?
          - Ами ... нямам никаква идея.
          - Стомасите им са устроени различно. Но ... Вие наистина ли се чувствате компетентен да говорите за шистов газ, когато дори темата shit е твърде сложна за Вас?

          Коментар


          • От: Вицове
            Генко към фитнес инструктора:
            - Искам да впечателя едно хубаво момиче - коя машина да ползвам?
            - Банкомата...
            ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

            Коментар


            • От: Вицове

              Поради кризата и с цел пестене на енергия, вчера финансовият министър обяви, че спират (гасят) светлината в края на тунела ...
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • От: Вицове

                Бизнесмен изпраща факс на жена си:
                "Скъпа, вярвам, че ще разбереш - сега, когато ти си вече на 54 години, имам известни нужди, които ти не можеш повече да задоволяваш. Аз съм много щастлив с теб - смятам, че си прекрасна съпруга. Когато получиш този факс, аз ще съм в хотел "Comfort Inn" с Ванеса (25-годишната ми секретарка). Не се безпокой, ще си бъда вкъщи преди полунощ."
                Когато мъжът се прибрал намерил писмо на масата:
                "Скъпи, получих факса ти и ти благодаря много за загрижеността. Възползвам се от случая да ти напомня, че ти също си на 54 години и да те уведомя, че когато четеш тези редове, аз ще съм в хотел "Fiesta" с Мишел (треньорът ми по тенис). Той също е на 25 и понеже освен преуспял бизнесмен си и добър математик, ще можеш лесно да разбереш, че си приличаме по тези две обстоятелства, но... с една малка разлика - 25 влиза повече пъти в 54, отколкото 54 в 25! Следователно, не ме очаквай по-рано от утре."

                -----------------------

                Ако в края на годината събереш всички презервативи, които си използвал и успееш да направиш автомобилна гума от тях, с гордост можеш да я наречеш GOODYEAR!
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Вицове

                  Перничанин изважда от морето златната рибка. Тя го оглежда внимателно и пита: - Перничанин? - Аха. - По-добре ме опържи.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се ...българската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама ракия, изпива я, оглежда се - няма котка. Налива си втора, изпива я - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко си мърмори: "Ми че го чекаме, де*а маа му.. ".


                    Цирк. Излиза конферансието и обявява:
                    - Дами и господа, тази вечер ще имате честта да наблюдавате най - добрите клоуни на света!
                    Публиката крещи във възторг:
                    - Иееееееее! Бравооооооо!
                    Самотен глас се чува:
                    - УУУУУУУУУ! Педерасти! Кви клоуни сте вие бе? Педерастиииии!
                    Приключват клоуните. Излиза пак конферансието:
                    - Дами и господа, тази вечер ще имате честта да наблюдавате най-добрите акробати на света!
                    Публиката крещи във възторг:
                    - Иееееееее! Бравооооооо!
                    Само един самотен глас се чува:
                    - УУУУУУУУУ! Педерасти! Кви акробати сте вие бе? Педерастиииии!
                    Приключват акробатите. Излиза пак конферансието, леко по-изнервен:
                    - Дами и господа, тази вечер ще имате честта да наблюдавате най-добрите звероукротители на света!
                    Публиката крещи във възторг:
                    - Иееееееее! Бравооооооо!
                    Пак гласа се чува:
                    - УУУУУУУУУ! Педерасти! Кви звероукротители сте вие бе? Педерастиииии!
                    Приключват звероукротителите. Излиза пак конферансието вече бесен:
                    - Дами и господа, тази вечер ще имате честта да наблюдавате най-смелия човек на света! Този доброволец от публиката ще скочи от 50 м. височина в ей тази чаша вода!
                    Публиката крещи във възторг:
                    - Иееееееее! Бравооооооо!
                    Само един самотен глас се чува:
                    - УУУУУУУУУ! Педерасти! Къде ме водите бе? Педерастиииии!





                    поздрави
                    Последно редактирано от FiveFinger; 17-11-11, 23:01.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Давате ли кредити срещу честна дума?
                      - Няма проблем.
                      - А ако не ги върна?
                      - Ще ви е срам, като се явите пред Всевишния…
                      - Кога ли ще бъде това…
                      - Ами ако не си платите до пето число на месеца, след шести някъде…

                      ----------------

                      Звъни телефонът. Детето вдига слушалката:
                      - Да. Тате ли търсите? А кой се обажда? Шефът му? А кой шеф – дъртия козел или пълният идиот?
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Така, колеги, нашата секретарка е родила. Нека всички да дадем по 100 лева и ДНК анализ!
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Решил Бойко Борисов приживе да се погрижи за погребението си и пратил Цветанов да разузнае пазара. Обиколил Цецо тук-там, връща се и вика:
                          - Шефе, уредил съм те до Незнайния воин.
                          Бойко обаче го погледнал на кръв. Направил Цецо нова справка и предлага на другия ден:
                          - Шефе, да възстановим мавзолея?
                          Бойко отново го смразил с поглед. Вдигнал се тогава нашият човек и право в Ерусалим. Правил-струвал оправил Бойко с място на Голгота. Местният равин обаче поискал за гроба 10 хиляди долара. Връща се Цецо доволен:
                          - Шефе, уредил съм те в Ерусалим, на Голгота само за 10 хиляди долара!
                          А Бойко:
                          - Абе, ти нормален ли си! 10 бона само за три нощи?!!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            500 години бяхме машала, 20 зеер гуд, 50 години бяхме очен харашо, 20 години вече сме ок, кога ще сме добре, не знам.

                            ..........................
                            Най-популярния мол тази зима-Парацетамол.

                            .........................
                            2 мутри в китайски ресторант.
                            -Ти суши ли ще ядеш?
                            -Не бе, с ръце.
                            Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                            0895445845

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Една сутрин овчарят излязъл от колибата, плеснал овцата по задницата и казал:
                              - Ех, ако можеше и да готвиш.


                              Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                - Ало, радиото ли е?
                                - Да, кажете.
                                - Намерих един портфейл с 3000 евро, 1200 долара и 500 лв. Вътре има и шофьорска книжка на името на Йордан Николов.
                                - И?! ...
                                - Сега искам да го поздравите с една хубава песен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X