Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И според мен няма повод за нерви. Още повече от скрийншотовете публикувании в темата би трябвало да става ясно кое оплакване е от потребител използващ тъмния кожляк на форума и кое е от такъв използващ светлия...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • .....защо просто не викнете някой,който разбира?
      И аз съм кръжочник понякога-някой неща ми се получават,други не
      P.S При тъмният скин има проблеми-долу бутоните на работят,горе номерата на страниците не работят
      Ползвам Win10 и Firefox
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • Тъмния скин не работи на 80%, на светлия работи май всичко.

        Коментар


        • Колеги, ще напиша пак, явно не съм ясен. Не, все още и по светлият "скин" има работа. Когато приключим с нея, тогава ще се прехвърли всичко направено на тъмният... Това кой колко разбира, предлагам да го оставите за приказките пред блока с бабите на пейката... Или направо да идете да се цаните в няколкото банки на които банкирането им работи в пъти по зле от нашият форум. Там със сигурност ще имат и повече пари да ви плащат... ;-)
          VPetrov.photography

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
            Колеги, ще напиша пак, явно не съм ясен. Не, все още и по светлият "скин" има работа. Когато приключим с нея, тогава ще се прехвърли всичко направено на тъмният... Това кой колко разбира, предлагам да го оставите за приказките пред блока с бабите на пейката... Или направо да идете да се цаните в няколкото банки на които банкирането им работи в пъти по зле от нашият форум. Там със сигурност ще имат и повече пари да ви плащат... ;-)
            Благодаря, важното е че ме насочихте къде е проблема и как да го реша временно!
            Лека и спорна работа и успех.

            Коментар


            • ....Днес отидох на ресторант.
              Поръчах си пилешка супа,донесоха ми телешко варено...
              ......ама какво ли разбирам аз от супи и кой ме кара да ходя на ресторант,като мога да се седя в къщи
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • Публикувано от Венци :

                Колеги, ще напиша пак, явно не съм ясен. Не, все още и по светлият "скин" има работа. Когато приключим с нея, тогава ще се прехвърли всичко направено на тъмният... Това кой колко разбира, предлагам да го оставите за приказките пред блока с бабите на пейката... Или направо да идете да се цаните в няколкото банки на които банкирането им работи в пъти по зле от нашият форум. Там със сигурност ще имат и повече пари да ви плащат... ;-)

                Цитирам Венци по този начин, защото бутоните в момента НЕ РАБОТЯТ. Никога не съм бил с тъмния скин. Никога не съм слагал блокери. Win10 и Chrome, актуални. Не, не е проблем, че числото 11 преди последната тема продължава да го има, но без тези бутони публикациите доста се осакатяват. И според мен не е нито от бразузъра нито от ОС, защото понякога бутоните работят. Преди 20-тина дена писах за пръв път за тези бутони. Събин отговри да пробвам пак. Когато пробвах, те работеха и Събин написа това :
                Софтуера се скапва по някаква причина, не можем да разберем защо. След забърсване на кеша на форума, нещата се оправят. Работят седмица макс и после пак проблеми.

                Само, че от тогава до този момент са работили само веднъж. Ясно е, че проблемът е от най-гадните : понякога го има, понякога го няма, понякога е при едни, понякога при други.
                Припомням, че проблемът с тези бутони ВИНАГИ е съпътстван от още два, които не са токлова важни, но може да ви насочат нанякъде :
                1. Не разботят и бутоните с номерата на страниците.
                2. Когато натиснеш бутона "публикувайте отговор" тескта на публикацият изчезва все едно, че си го изтрил. Когато се презареди страницата публикацията се появява.
                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                  Публикувано от Венци :

                  Колеги, ще напиша пак, явно не съм ясен. Не, все още и по светлият "скин" има работа. Когато приключим с нея, тогава ще се прехвърли всичко направено на тъмният... Това кой колко разбира, предлагам да го оставите за приказките пред блока с бабите на пейката... Или направо да идете да се цаните в няколкото банки на които банкирането им работи в пъти по зле от нашият форум. Там със сигурност ще имат и повече пари да ви плащат... ;-)

                  Цитирам Венци по този начин, защото бутоните в момента НЕ РАБОТЯТ. Никога не съм бил с тъмния скин. Никога не съм слагал блокери. Win10 и Chrome, актуални. Не, не е проблем, че числото 11 преди последната тема продължава да го има, но без тези бутони публикациите доста се осакатяват. И според мен не е нито от бразузъра нито от ОС, защото понякога бутоните работят. Преди 20-тина дена писах за пръв път за тези бутони. Събин отговри да пробвам пак. Когато пробвах, те работеха и Събин написа това :
                  Софтуера се скапва по някаква причина, не можем да разберем защо. След забърсване на кеша на форума, нещата се оправят. Работят седмица макс и после пак проблеми.

                  Само, че от тогава до този момент са работили само веднъж. Ясно е, че проблемът е от най-гадните : понякога го има, понякога го няма, понякога е при едни, понякога при други.
                  Припомням, че проблемът с тези бутони ВИНАГИ е съпътстван от още два, които не са токлова важни, но може да ви насочат нанякъде :
                  1. Не разботят и бутоните с номерата на страниците.
                  2. Когато натиснеш бутона "публикувайте отговор" тескта на публикацият изчезва все едно, че си го изтрил. Когато се презареди страницата публикацията се появява.
                  Откакто смених скина не са отказвали при мен

                  Коментар


                  • В момента пробвах коментар, не става. Като цъкна на някой от сивите бутони, той се огражда с тънка червена рамка и толкова. Никакво действие.
                    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                    Коментар


                    • Пенчо
                      Пенчо коментира
                      Редактиране на коментар
                      При мен си работят.

                    • I.Stoyanov
                      I.Stoyanov коментира
                      Редактиране на коментар
                      И при мен. След като минах на бял скин изтрих бисквитки, кешове и всичко. Логнах се наново и всичко е точ!

                  • Много често не се визуализират темата на последно писал колега, в случая е на Колето и исках да видя по каква тема е писал, като цъкна на празното поле, ме води към профила на Колето, но не и към темата по която е писал последен, този проблем го има още от създаването на новия форум и често се случва .

                    Хром, Win 7





                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:215
Размер:106.3 КБ
ID:6570923




                    Тук като натисна да си влезна с профила ми излиза на OFFNews, вместо двете полета за вход, оправи се след като изчаках малко време.


                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:219
Размер:207.8 КБ
ID:6570924

                    Коментар


                    • Да си позволя и аз веднъж да пиша не по съществото на темата... Но виждам страхотен бизнес потенциал... В тази тема има няколко човека дето всичко им е ясно за софтуерите и обясняват колко зле са тук админите... Е, днес хиляди ако ли не стотици хиляди хора не можаха да си платят защото БОРИКА се срина... Претоварване... Та да си предложат услугите там тези колеги, имат нужда от консултанти..., а и пари имат повече от нас... Давайте :-)
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                        Да си позволя и аз веднъж да пиша не по съществото на темата... Но виждам страхотен бизнес потенциал... В тази тема има няколко човека дето всичко им е ясно за софтуерите и обясняват колко зле са тук админите... Е, днес хиляди ако ли не стотици хиляди хора не можаха да си платят защото БОРИКА се срина... Претоварване... Та да си предложат услугите там тези колеги, имат нужда от консултанти..., а и пари имат повече от нас... Давайте :-)
                        Или пък след три месеца Вие да обяснявате на клиентите на Борика, че се работи по въпроса и ще тръгне. Сори, ама не се сдържах да отговоря в същия стил. Не разбирам нито от едното, нито от другото.

                        Коментар


                        • Няма проблем, аз обаче разбирам та и затова пиша... Но все пак е важно да отбележа, че да не работи нещо по "тъмната тема" е едно, а да не можете да платите със собствените си пари е съвсем друго... А за мащабът на това какво стои за двете системи пък дума не отварям... В този стил, да не помисли някой, че само Борика критикувам, Фесйбук след подаден рапорт от мен, по конкретен проблем в достатъчно голяма група, засягащ много хора реагираха след ... шест... месеца... Не е като да нямат поддръжка или пари предполагам всеки го знае... Та колеги, с критиките умерено... Нито имаме такива ресурси, нито толкова хора... Правим обаче всичко каквото можем... Ако пъм много разбирате и знаете, по-добре направо се "цанете" да поработите в някоя организация като цитираните от мен... Сигурен съм, там заплатите са ОК...


                          Стига спам... Оттук насетне коментари само по технически проблеми...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • В момента клавишите за коментар и редакция работят. Само докладвам.
                            Имам въпрос по графиката. Колко е широко текстовото поле на публикациите ? Имам предвид чистия текст, без сивата ивица с аватара.
                            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                            Коментар


                            • След като направих горната публикация проверих и клавишите работеха. После пуснах поредната част от пътеписа за Евия в раздел Балкани. След това пак проверих и клавишите не работеха, както не работят и в момента. В пътеписа има снимки с щирина 1220 пиксела. Да не би това да спича софтуера? Ако въпросът ми е малко неграмотен моля за извинение. Не съм специалист. Констатирам и съобщавам. Дори да е неграмотно, няма да навреди.
                              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X